Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Rugsėjo » 4

Patarimai, padėsiantys tiems, kurie nori "gražiai pasenti"

"Gražus senėjimas" - tai gyvenimo būdas, o man tai reiškia, kad žmogus labiau džiaugiasi gyvenimu, geriau atrodo. Gyvenimas be didelio streso ir pan. Tai reiškia, kad žmogus, nors ir senstantis, atrodo gerai ir džiaugiasi gyvenimu. Tai tikrai gražus senėjimas. Jei žodis "senėjimas" čia apskritai tinka. Tai greičiau gražus gyvenimas, nors ir senstantis. Turiu keletą patarimų, kurie padės jums taip gyventi.

Dėvėkite ryškius drabužius ir dažniau išeikite į lauką. Pradėkime nuo to, kad daugelis žmonių sako, jog daug vaikščioti ir mažai valgyti yra raktas į sveikatą ir ilgaamžiškumą. Žinoma, jei neturite jokių apribojimų ir pan. Tai toks pagrindas. O kalbant apie ryškius dalykus?

Kai pagalvoju apie frazę "gražus senėjimas", iškart pagalvoju apie ryškiai apsirengusį vyrą, vaikštinėjantį savo miesto promenada. Apskritai labai malonu matyti taip linksmai apsirengusius garbaus amžiaus žmones. Jiems nebereikia jaudintis dėl to, ką apie juos galvoja žmonės.

Ši problema dažnesnė tarp jaunų žmonių, todėl jie neleidžia sau apsirengti linksmai ir ryškiai. Net kai kurie vyresni žmonės to bijo. Jie dėvi vienspalvius arba tamsius drabužius. Bet graži senatvė - tai emocija, gera nuotaika. Ir ryški išvaizda gali labai padėti. Tai suteiks jums ir aplinkiniams gerą nuotaiką.

Atleiskite senas nuoskaudas. Tai taip pat svarbus dalykas. Ar galite įsivaizduoti žmogų, kuris nešiojasi daug nuoskaudų ir neigiamų emocijų, nors gražiai sensta? Negaliu. Mano supratimu, jei žmogus džiaugiasi gyvenimu, šypsosi ir gražiai sensta, vadinasi, jis neturi nuoskaudų.

Žmonės per savo amžių yra matę įvairių dalykų, todėl galima suprasti tuos, kurie jaučia nuoskaudas. Tai normalu. Tačiau jei norime patirti daugiau džiaugsmo gyvenime, gyventi gražiai, būtina išsilaisvinti nuo šio negatyvumo. Palikite jį kaip nereikalingą balastą.

Be to, jei sugebėsite jiems atleisti, aplink jus bus daugiau žmonių. Senatvėje mums labiausiai reikia žmonių. Akivaizdu, kad kai kurie žmonės nenusipelno atleidimo. Bet sutikite, kartais net ir smulkmena gali sugriauti santykius. Taip nutiko net mano gyvenime. Todėl turite laiku atleisti žmonėms.

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Pasitarkite su vaistininku ar gydytoju.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.12.2022 laikas 21:09 CDC: 1,1 milijono amerikiečių mirė dėl COVID vakcinų" - stulbinantis pripažinimas
Naujoje stulbinančioje CDC ataskaitoje teigiama, kad mažiausiai 1,1 mln. amerikiečių mirė dėl to, kad gavo eksperimentines mRNA vakcinas "Covid-19".

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:38 Trudeau režimas įsakė "EUTANIZUOTI" neįgalią veteranę, nes ji valstybei kainavo ‘per daug pinigų’
Neįgali veteranė Kanadoje atskleidė, kad Trudeau režimas spaudė ją eutanazuoti, nes ji neturėjo pakankamai pinigų, kad savo namuose galėtų įsirengti keltuvą neįgaliojo vežimėliui.

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:06 "Aš ateinu pas tave": Džeimsas Vudsas žada paduoti DNC į teismą dėl neteisėtos amerikiečių cenzūros

Aktorius Jamesas Vudsas (James Woods) pažadėjo paduoti į teismą Demokratų nacionalinį komitetą (DNC) už tai, kad šis bando sužlugdyti jo karjerą ir paminti amerikiečių žodžio laisvę.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:29 Receptai | Patiekalai Ši mišrainė ant Kūčių stalo yra tiesiog privaloma!
Šiandien noriu su Jumis pasidalinti labai skania burokėlių mišraine Kūčioms, kurią ruošiu su obuoliais ir konservuotais žirneliais. Pavyksta ji labai gerai ir visada būna pirma "nušluojama" nuo stalo.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:14 Receptai | Patiekalai Tokie pyragėliai su grybais yra iš fantastiškos srities. Pavyksta fantastiškai gerai!

Seniau mano šeimai tokie sluoksniuotos tešlos pyragėliai su grybais patikdavo tik virti aliejuje, o aš asmeniškai tokius labai retai norėdavau gaminti. Įdarui gamindama tik miško grybus.

Skaityti daugiau

01.12.2022 laikas 22:31 Receptai | Patiekalai Pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške, kaparėliais, česnaku ir saulėje džiovintais pomidorais

Labai greitai pagaminami, paprasti, bet tuo pačiu pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške ir džiovintais pomidorais, prie alaus, vyno arba arbatos.

Skaityti daugiau