Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicina » 2022 » Rugsėjo » 7

Izraelio mokslininkai nustatė du COVID neutralizuojančius antikūnus, dėl kurių gali nebereikėti skiepyti visų variantų

Remiantis Izraelio mokslininkų grupės atlikto recenzuojamo tyrimo rezultatais, kurie teigia, kad jiems pavyko rasti antikūnus, veiksmingai neutralizuojančius koronavirusą.

Mokslininkai, vadovaujami TAU mikrobiologės daktarės Natalijos Freund (Natalia Freund), rado antikūnų, kuriuos galima panaudoti kuriant labai veiksmingą antikūnų infuziją, kuri jau naudojama kai kuriems koronavirusu sergantiems pacientams gydyti.

Tyrimas, kuris buvo pradėtas 2020 m. spalio mėn. ir buvo recenzuojamas, paskelbtas žurnalo "Nature" skiltyje "Communications Biology".

"Kai koronavirusas smogė Izraeliui, viskas sustojo. Bet ne mūsų komanda. Dirbame dvidešimt keturias paras per parą, kad išskirtume neutralizuojančius antikūnus, kurie pasitarnautų kaip nauji gydymo būdai ir vakcinų nuo naujojo koronaviruso gairės. Neseniai išskyrėme šešis tokius antikūnus iš dviejų donorų, kurie sirgo ir pasveiko nuo COVID-19", - 2020 m. birželį paskelbė Freundas.

Keletą antikūnų išbandė Tel Avivo universiteto (TAU) mokslininkai, ir paaiškėjo, kad du iš jų yra veiksmingi prieš visas žinomas koronaviruso atmainas, įskaitant naujausias Delta ir Omicron.

"Apibendrinant galima teigti, kad mūsų tyrime pateikti funkciniai ir atominio lygmens struktūriniai duomenys apie natūraliai sukeltų antikūnų ir SARS-CoV-2 variantų sąveiką. Tiek TAU-2303, tiek TAU-2212 yra stipriai neutralizuojantys, tačiau atsiranda pagal skirtingas B ląstelių vystymosi programas. TAU-2212 neutralizuoja daugumą mutacijų, išskyrus E484K. Todėl darome išvadą, kad, siekiant plataus spektro antivirusinės neutralizacijos, gali būti naudinga derinti mAb, galinčius surišti E484K, pavyzdžiui, TAU-1109, -2303 arba -2310, su TAU-2212", - rašoma tyrimo išvadose.

Apie tai pranešė laikraštis "Times of Israel":

"COVID-19 infekcija gali sukelti sunkią ligą, ir mes žinome, kad antikūnų suteikimas pirmosiomis dienomis po užsikrėtimo gali sustabdyti viruso plitimą", - sakė Freundas.

"Todėl gali būti, kad taikant veiksmingą antikūnų gydymą, mums nereikės kaskart atsiradus naujam variantui skirti stiprinamųjų dozių visai populiacijai", - pridūrė ji.

Pasak Freund, techniniu požiūriu dviejų antikūnų sėkmės priežastis, atrodo, yra ta, kad jie jungiasi prie kitos koronaviruso smaigalio baltymo dalies nei dauguma kitų.

Bendradarbiaudama su doktorantais Maiklu Moru (Michael Mor) ir Ruofanu Lee (Ruofan Lee), ji nustatė visų B imuninės sistemos ląstelių seką iš žmonių, kurie Izraelyje pasveiko nuo originalios COVID padermės, kraujo ir išskyrė devynis antikūnus, kuriuos gamino pacientai.

Dabar du geriausi antikūnai buvo išbandyti prieš įvairius variantus ir prieš visus juos gerai veikė.

"Mūsų duomenimis, pirmojo antikūno TAU-1109 veiksmingumas neutralizuojant Omicron padermę yra 92 proc., o neutralizuojant Delta padermę - 90 proc.", - sakė Freundas.

"Antrasis antikūnas, TAU-2310, neutralizuoja Omicron atmainą 84 proc. efektyvumu, o Delta atmainą - 97 proc. efektyvumu", - pridūrė ji.

Antikūnai pavadinti TAU, nes buvo identifikuoti Tel Avivo universitete.

Norėdama įsitikinti, kad jos laboratorinis darbas atliktas teisingai, Freund nusiuntė antikūnus patikrinti jų veiksmingumą prieš gyvus virusus Kalifornijos universiteto San Diege laboratorinėse kultūrose ir tolesniems tyrimams Bar-Ilano universiteto medicinos fakultete Galilėjoje. Šie tyrimai patvirtino jos išvadas.

Freund teigė, kad antikūnai akivaizdžiai suteikia stiprią apsaugą, nes iš karto po pasveikimo užkerta kelią infekcijai, tačiau vėliau jie susilpnėja ir imunitetas sumažėja. Jos nuomone, todėl logiška investuoti į dirbtinį antikūnų stiprinimą, ir ji tikisi, kad būtent tai pavyks padaryti su jos nustatytais antikūnais.

"Dėl priežasčių, kurių dar iki galo nesuprantame, antikūnų prieš COVID-19 lygis po trijų mėnesių labai sumažėja", - paaiškino ji. "Štai kodėl matome, kad žmonės užsikrečia vėl ir vėl, net ir paskiepyti tris kartus.

Visą tyrimą galite perskaityti čia.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
25.09.2019 laikas 13:11 Receptai Trapios tešlos pyragėliai „Empanada“ su grybais
Skanūs su grybais pyragėliai, kurie nustebins, bet kokio skonio mylėtojus. Tai trapios tešlos pyragėliai „Empanada“ su grybais. Kaip pasigaminti žiūrėkite vaizdo įrašą. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.08.2019 laikas 19:31 Receptai Dažnai gaminu jį vakarais: lengviausiai pagaminamas tortas
Mano uošvė taip pat dažnai jį gamina! Užmaišyti tešlą, padalinti į 6 dalis. Iškepti 180–200 laipsnių temperatūroje. Kiekvieną tešlos dalį plonai iškočioti ir iškepti papločius. Atvėsinti.

Skaityti daugiau

11.09.2018 laikas 08:01 Receptai Vaistažolių mišiniai nuo nemigos

Nemiga liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai nuo nemigos, nemiga, receptai nuo nemigos, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis, kaip gydytis vai...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
02.11.2024 laikas 17:50 Ruduo prie upės: graži gamta, upė ir paukščių garsai
Ruduo prie upės: graži gamta, upė ir paukščių garsai. Pabūkite ir prisiminkite šių metų šilta rudenį prie upės. Nuostabus oras, net uodai, mašalai skraido

Skaityti daugiau

02.11.2024 laikas 14:06 Senos sielos: ar tikrai gyvename daugybę gyvenimų?
Klausimas apie tai, ar žmogus gali turėti ne vieną, o daugybę gyvenimų, peržengia laikų ir kultūrų ribas. Senovės išminčiai ir šiuolaikiniai ezoterikai tvirtina, kad mūsų siela keliauja per nesuskaičiuojamas inkarnacijas. Tačiau kaip mokslo požiūris ...

Skaityti daugiau

02.11.2024 laikas 12:53 Dirbtinis intelektas bepiločių orlaivių koordinavimui: nauja era
Plačiai diskutuojama apie dirbtinio intelekto (AI) panaudojimą kare, tačiau naujausi Kinijos mokslininkų pasiekimai kelia klausimų dėl ateities karo strategijų. Naudodami pažangias technologijas, kuriamos AI sistemos, galinčios koordinuoti bepiločių ...

Skaityti daugiau

02.11.2024 laikas 08:32 Bilas Gatesas Skelbia Pasaulinės Religijos Idėją DI Eroje
Globalistų milijardierius Billas Gatesas neseniai sukėlė diskusijų audrą, pareikšdamas, kad žmonijai reikia „vienos pasaulinės religijos“, kuri sujungtų elementus iš krikščionybės, judaizmo ir islamo, kad galėtume sėkmingai gyventi dirbtinio intelekt...

Skaityti daugiau

01.11.2024 laikas 20:51 COVID-19 vakcinų ir širdies ligų rizika: nauji tyrimo duomenys
Paskutiniu metu vykstantys tyrimai apie COVID-19 vakcinas atskleidžia nerimą keliančius rezultatus dėl širdies ligų rizikos. Neseniai Pietų Korėjos tyrėjų komanda, analizavusi didelį duomenų kiekį, nustatė, kad asmenims, gavusiems mRNA vakcinas, rizi...

Skaityti daugiau