Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Sausio » 3

Bomba: Skiepyti žmonės miršta nuo autoimuninių atakų prieš savo organus

Du autoritetingi mokslininkai iš Vokietijos, medicinos mokslų daktaras Sucharitas Bhakdi (Sucharit Bhakdi) ir medicinos mokslų daktaras Arnė Burkhardtas (Arne Burkhardt), paskelbė bombastišką straipsnį "Apie COVID vakcinas: kodėl jos negali veikti ir nenuginčijami įrodymai, kad jos sukelia mirtis po skiepijimo". Išvados buvo pristatytos gruodžio 10 d. tarpdisciplininiame simpoziume, kuriame mokslininkai aptarė naujųjų vakcinų saugumą ir veiksmingumą. (apie tai rašėme: Autopsijos analizė: 93 proc. mirčių po skiepų sukelia skiepai... "limfocitai žudikai" atakuoja tokius organus kaip širdis ir plaučiai)

Tyrimo metu buvo atidžiau išnagrinėta penkiolika paskiepytų pacientų (amžius nuo 28 iki 95 metų), kurie mirė per septynias dienas iki šešių mėnesių po to, kai gavo eksperimentinę kovidų vakciną. Vakcinos neišgelbėjo jų gyvybių. Iš tikrųjų keturiolika mirusių paskiepytų pacientų patyrė didelį autoimuninį įvairių gyvybiškai svarbių organų pažeidimą. Pavartojus spygliuotojo baltymo mRNA, jų antikūnai ir T limfocitai atsisuko prieš juos, puldami gyvybiškai svarbius organus.

Dygliuotojo baltymo mRNA sukelia autoimuninius gyvybiškai svarbių organų pažeidimus

Kadangi koroneriai nėra tinkamai apmokyti susieti vakcinas su įvairiomis mirties priežastimis, iš pradžių buvo nustatyta, kad daugumos mirčių priežastis buvo "aritmogeninis širdies nepakankamumas". Dauguma pacientų (vienuolika) niekada nebuvo hospitalizuoti. Jie mirė namuose, gatvėje, darbe, automobilyje arba namų priežiūros įstaigoje. Keturi pacientai intensyviosios terapijos skyriuje buvo gydomi ilgiau nei dvi dienas. Todėl straipsnyje daroma išvada, kad medicininės intervencijos "vargu ar galėjo turėti reikšmingos įtakos pomirtiniams duomenims".

Po to, kai vakcinos mRNA koduoja spyglių baltymus ląstelėse, ši genetinė informacija išverčiama ribosomose, kad masiškai būtų gaminamas svetimas, toksinas baltymas. Pakeisdama natūralią ląstelės baltymų sintezę, vakcinos technologija perprogramuoja imuninę sistemą kovoti su svetimais baltymais, kuriuos prievarta sukūrė paties organizmo ląstelės. Į imuninės sistemos reakciją reaguojančios ląstelės sveikas organizmo ląsteles, audinius ir organus gali vertinti kaip grėsmę. Jei sveikos ląstelės staiga sukuria svetimus smailiuosius baltymus, imunitetui jautrios ląstelės sveikas ląsteles gali laikyti grėsme visam organizmui. Tai gali sukelti nekontroliuojamą autoimuninę reakciją - savęs naikinimo procesą.

Kovid vakcinos moko IgG antikūnus ir T limfocitus nukreipti į savo organizmo organus

Bet kurią ląstelę, į kurią įsiskverbia ir perprogramuoja smailiojo baltymo mRNA, galiausiai gali užpulti paties organizmo IgG antikūnai ir citotoksiniai T limfocitai. Juk T limfocitai skirti apsaugoti organizmą nuo vėžinių ląstelių ir patogenų užkrėstų ląstelių. Šis imuninis procesas gali vykti bet kuriame organe.

Keturiolikoje iš penkiolikos autopsijų imuninė sistema atakavo žmogaus širdį. 13 atvejų imuninė sistema pažeidė žmogaus plaučius. Kepenys, smegenys, seilių liaukos ir skydliaukė buvo užpultos po du kartus. Kiekvieno mirusiojo audiniuose buvo panašių uždegiminių patologinių požymių, ypač smulkiųjų kraujagyslių žūties. Svarbiausias įrodymas buvo didelė T limfocitų žudikų koncentracija kraujagyslėse ir jas supančiuose audiniuose.

"Jūsų širdies raumuo, kepenys ir plaučiai pradeda gaminti šiuos prakeiktus [smailiuosius] baltymus, [tada] limfocitai žudikai ten patenka... ir sunaikina jūsų širdį, plaučius, kepenis", - perspėjo daktaras Bhakdi (Bhakdi). Gydytojai rašė, kad "imunologinės savigraužos įrodymai neturi precedento". "Kadangi skiepai buvo vienintelis bendras visų atvejų vardiklis, nėra jokių abejonių, kad tai buvo šių mirusių asmenų savidestrukcijos sukėlėjas." Jie įspėja, kad patvirtinus papildomus stiprinamuosius skiepus, panašių nepageidaujamų reiškinių patirs ir daugiau žmonių.

Vakcinos taip pat prasiskverbia į limfmazgius, išmokydamos šias ląsteles vietoj baltųjų kraujo kūnelių gaminti spyglių baltymus. Dėl to T limfocitai gali pulti vieną iš svarbiausių organizmo imuninės apsaugos sistemų. Paskiepyti žmonės bus jautresni įvairioms virusinės ir bakterinės kilmės infekcijoms, nes vienas jų imuninės sistemos aspektas mokomas pažeisti kitus imuninės sistemos aspektus. Šie įrodymai paskatino vieną gydytoją, daktarą Peterį McCulloughą (Peter McCullough), paskelbti kovidines vakcinas "pavojingiausiu biologinių vaistų išleidimu į rinką žmonijos istorijoje". Ar kovidų vakcinos yra depopuliacijos plano dalis?

Žiūrėkite simpoziumą "Gydytojai už kovidų etiką".

Šaltiniai:

TheNewAmerican.com

Depopulation.news

Brighteon.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
16.01.2022 laikas 20:01 Ramunėlės padės, kai sukandžiojo uodai

Kai įsikėlėme į naują butą, buvome nepaprastai laimingi. Pagaliau turime nuosavą būstą! Dabar viskas bus kitaip. Nors butas miesto pakraštyje, bet gamta netoliese - puiki, pro langą matosi vandens telkinys.

...

Skaityti daugiau

16.01.2022 laikas 19:35 Skanus vaistas nuo cukrinio diabeto
Kai anytai buvo nustatytas cukrinis diabetas, pradėjome ieškoti nekenkiančių gydymo metodų - juk “nesėdėsi” visą laiką ant vaistų!

Skaityti daugiau

16.01.2022 laikas 18:38 NSO laivynas praskrido žemai virš greitkelio Ilinojaus valstijoje
Vaizdo įrašas (žiūrėti toliau) buvo įrašytas 2021 m. lapkričio 26 d. apie 18 val. vakaro, tačiau tik neseniai pasirodė internete. Pasak liudininko, objektai judėjo visiškai tyliai ir, keisdami formą, judėjo Mičigano ežero link....

Skaityti daugiau

16.01.2022 laikas 17:52 Paslaptingas Dievų miestas Teotihuakanas
Teotihuakaną statė nežinoma išsivysčiusi civilizacija – taip teigia viena iš paskutinių nusistovėjusių versijų apie paslaptingą senovinį miestą Šiaurės Amerikoje.

Skaityti daugiau

16.01.2022 laikas 15:39 Nežinomų dievų pagalba
Stebint naujausius mokslinius atradimus išnykusių civilizacijų tyrinėjimų srityje, tampa akivaizdu, kad klasikinė teorija apie žmonijos vystymąsi neišlaiko jokios kritikos. Seniai žlugo versija, kad dabartinė civilizacija yra visų ankstesnių, egzistavusių prieš ją, karūna....

Skaityti daugiau

16.01.2022 laikas 13:03 Receptai | Patiekalai Gaminame namuose: Naminė saldinta pistacijų pasta

Maistas privalo būti skanus. Šiais laikas žmonės vis dažniausiai koncentruojasi į grožį, kad net kartais pamiršta skonį. Vis mažiau apie jį visi kalba.

Skaityti daugiau

15.01.2022 laikas 16:59 Receptai | Patiekalai Tobulasis kepinys, kuris niekada nenuvilia! Mielinis velykų pyragas
Kokios Velykos be tikros romo bobos? Tokios bobos - bobos kaip bobos tik be romo, kad visokiausio amžiaus valgytojai galėtų jas ragauti bei vertinti. O įvertintos buvo greitai, dar net nesulaukus Velykų.

Skaityti daugiau

13.01.2022 laikas 22:56 Receptai | Patiekalai Pačios skaniausios orkaitėje keptos varškės spurgos
Tokios orkaitėje iškeptos varškės spurgos yra tikras mano atradimas. Man jos labai patinka, jose nėra tiek daug riebalų, skonis fantastiškas. Pastaruoju metu jos tapo labai pamiltos visos mūsų šeimos. Užsukę svečiai, kuriuos pavaišinau taip pat labai gyrė, vis kartojo, kad prie kavos puodelio jos la...

Skaityti daugiau