Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Rugsėjo » 8

Mirė 96 metų karalienė Elžbieta II

Bakingamo rūmai patvirtino, kad 2022 m. rugsėjo 8 d., ketvirtadienio popietę, Balmorale ramiai mirė karalienė Elžbieta II.

Jos šeima buvo susirinkusi jos Škotijos dvare po to, kai anksčiau tą pačią dieną padidėjo susirūpinimas dėl jos sveikatos.

Karalienei buvo 96-eri ir ji valdė 70 metų.

Jos mirtis užbaigė ilgiausią valdymą Jungtinės Karalystės istorijoje ir vieną ilgiausių bet kurio valstybės vadovo valdymo laikotarpių.

Dabar Didžioji Britanija turi naują karalių

Praneša BBC: Karalienė į sostą atsisėdo 1952 m. ir tapo didžiulių socialinių pokyčių liudininke.

Jai mirus, jos vyriausias sūnus Čarlzas, buvęs Velso princas, vadovaus šalies gedului kaip naujasis karalius ir 14 Sandraugos karalysčių valstybės vadovas.

Bakingamo rūmai paskelbė pareiškimą: "Karalienė ramiai mirė Balmorale šią popietę.

"Karalius ir karalienė konsortė šį vakarą liks Balmorale, o rytoj grįš į Londoną".

Visi karalienės vaikai išvyko į Balmoralą, esantį netoli Aberdyno, po to, kai gydytojai paskyrė karalienei medicininę priežiūrą.

Ten taip pat atvyko jos anūkas princas Williamas, o jo brolis princas Harry jau pakeliui. Daugiau skaitykite www.planet-today.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.10.2022 laikas 22:49 Kaip sužinoti, kad žmogus jūsų nemyli ar net nemylėjo
Gyvenate kartu jau metus, bet vis dar jaučiate, kad nėra meilės. Čia nėra vyras, kuris jus myli, ir galbūt jis niekada jūsų nemylėjo. Bet kaip tai sužinoti? Kad jis buvo tikslesnis už įprastą intuiciją ir asmeninius pojūčius. Apie tai ir kalbėsime. J...

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 20:06 Kaip Federalinis rezervų bankas naudojasi "klimato kaita" kaip pretekstu sukurti Amerikos socialinio kredito sistemą
Federalinis rezervų bankas, prisidengdamas planetos gelbėjimu nuo "žmogaus sukeltos klimato kaitos", imasi veiksmų, kad Amerikoje būtų įdiegta Kinijos stiliaus socialinio kredito sistema.

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 19:27 CDC patvirtino ryšį tarp aliuminio, esančio skiepuose, ir vaikų astmos
CDC patvirtino, kad žalingos vaikiškų skiepų sudedamosios dalys gali būti daugelio ligų, įskaitant neurologinius sutrikimus, autizmą ir astmą, priežastimi.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau