Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2022 » Rugsėjo » 15

Pietvakarių Prancūzijoje dėl rekordinių karščių kilo nauji miškų gaisrai

Šimtai žmonių buvo evakuoti pietvakarių Prancūzijoje, kur, esant rekordinei rugsėjo mėnesio temperatūrai, siaučia nauji miškų gaisrai.

Po pirmadienį kilusių gaisrų Žirono regione apie 1340 žmonių buvo priversti palikti savo namus.

Pasak valdžios institucijų, gaisras sunaikino keturis namus, kelis kitus pastatus ir 3 500 hektarų žemės.

Didžiausias gaisras šiuo metu dega netoli Saumos miestelio, o mažesnis gaisras kilo į pietus nuo Bordo, netoli Daksės, kur temperatūra siekė 39 °C.

Stiprus vėjas sutrukdė daugiau kaip 900 ugniagesių iš visos Prancūzijos naktį gesinti gaisrą. Į pagalbą buvo pasiųsti trys "Canadair" lėktuvai, gaisro gesinimo sraigtasparniai ir du "Dash" lėktuvai.

Be to, pradėtas tyrimas gaisrų priežastims nustatyti.

Prancūzijos meteorologijos agentūra "Meteo France" pirmadienį paskelbė, kad pietvakariniame Lando regione rugsėjo mėnesį buvo užfiksuota rekordinė 39,1 °C temperatūra.

Vasarą regionas nukentėjo nuo karščio bangų, sausros ir niokojančių miškų gaisrų. Šiais metais Prancūzijoje sunaikinta daugiau kaip 60 000 hektarų žemės.

Tikroji žemė - Pateikiami naujausi oru vaizdo įrašai iš viso pasaulio. Žiūrėkite, stebėkite orus, klimatą, stichines nelaimes Paranormal LT Youtube kanale:

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.10.2022 laikas 22:49 Kaip sužinoti, kad žmogus jūsų nemyli ar net nemylėjo
Gyvenate kartu jau metus, bet vis dar jaučiate, kad nėra meilės. Čia nėra vyras, kuris jus myli, ir galbūt jis niekada jūsų nemylėjo. Bet kaip tai sužinoti? Kad jis buvo tikslesnis už įprastą intuiciją ir asmeninius pojūčius. Apie tai ir kalbėsime. J...

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 20:06 Kaip Federalinis rezervų bankas naudojasi "klimato kaita" kaip pretekstu sukurti Amerikos socialinio kredito sistemą
Federalinis rezervų bankas, prisidengdamas planetos gelbėjimu nuo "žmogaus sukeltos klimato kaitos", imasi veiksmų, kad Amerikoje būtų įdiegta Kinijos stiliaus socialinio kredito sistema.

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 19:27 CDC patvirtino ryšį tarp aliuminio, esančio skiepuose, ir vaikų astmos
CDC patvirtino, kad žalingos vaikiškų skiepų sudedamosios dalys gali būti daugelio ligų, įskaitant neurologinius sutrikimus, autizmą ir astmą, priežastimi.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau