Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2022 » Rugsėjo » 14

Kalifornijoje ugniagesiai kovoja su 11 didelių miškų gaisrų

Remiantis atnaujinta informacija apie gaisrus Kalifornijoje, ugniagesiai daro pažangą gesindami 11 didelių miškų gaisrų, įskaitant Mosquito ir Fairview gaisrus.

Daugiau nei 8300 ugniagesių stengiasi suvaldyti gaisrus visoje valstijoje, tačiau jie ruošiasi galimiems naujiems dideliems gaisrams dėl artėjančių kritinių oro sąlygų. Šiais metais Kalifornijoje išdegė 325 083 akrai, sakoma gaisrų ataskaitoje.

Apibendrinime teigiama, kad Šiaurės Kalifornijoje "sekmadienį rytinėse teritorijose gali būti didelė žaibų rizika ir labai degus kuras". San Francisko įlankos pakrantės rajonuose pūs vakarų ir pietvakarių vėjai, kurių greitis sieks 25-35 mph, o Sakramento slėnyje - pietų ir pietryčių vėjai, kurių greitis sieks 15-25 mph.

Sekmadienio popietę Tahoe ežero baseino teritorijoje taip pat gali kilti pavienės perkūnijos, teigiama priešgaisrinėje rekomendacijoje.

41 443 hektarų ploto Mosquito gaisro plotas suvaldytas 10 procentų, socialiniame tinkle "Twitter" pranešė Kalifornijos miškininkystės ir priešgaisrinės apsaugos departamentas (Cal Fire). Fairview gaisro, kuris apėmė 28 307 akrų plotą, plotas sumažintas 45 %. Abu gaisrai ir toliau kelia grėsmę bendruomenėms, statiniams, ypatingos svarbos infrastruktūrai ir laukinei gamtai.

Siskiyou apygardoje esantys 12 365 hektarų ploto Mountain ir 3 935 hektarų ploto Mill gaisrai suvaldyti atitinkamai 60 % ir 90 %.

Šeštadienį dėl ekstremalių oro sąlygų, susijusių su gaisrais, daugelyje šiaurės vakarų rajonų, įskaitant Sietlą ir Takomą Vašingtono valstijoje bei Bendą ir Portlandą Oregono valstijoje, buvo paskelbti raudonos vėliavos perspėjimai.

Dėl savaitgalio oro sąlygų Cedar Creek gaisro plotas Oregone išaugo iki 85 926 akrų, o jo plotas sulaikytas 0 %, sakoma Oregono valstijos priešgaisrinės tarnybos pranešime spaudai.

Pranešime teigiama, kad dėl gaisro grėsmės buvo paskelbta 3 lygio evakuacija "2230 namų ir 443 komerciniams pastatams". Valstijų priešgaisrinės apsaugos tarnyba "išsiuntė septynias operatyvines grupes ir incidentų valdymo komandą, kad apsaugotų namus, įmones ir ypatingos svarbos infrastruktūrą šioje teritorijoje".

Tikroji žemė - Pateikiami naujausi oru vaizdo įrašai iš viso pasaulio. Žiūrėkite, stebėkite orus, klimatą, stichines nelaimes Paranormal LT Youtube kanale:

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.10.2022 laikas 22:49 Kaip sužinoti, kad žmogus jūsų nemyli ar net nemylėjo
Gyvenate kartu jau metus, bet vis dar jaučiate, kad nėra meilės. Čia nėra vyras, kuris jus myli, ir galbūt jis niekada jūsų nemylėjo. Bet kaip tai sužinoti? Kad jis buvo tikslesnis už įprastą intuiciją ir asmeninius pojūčius. Apie tai ir kalbėsime. J...

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 20:06 Kaip Federalinis rezervų bankas naudojasi "klimato kaita" kaip pretekstu sukurti Amerikos socialinio kredito sistemą
Federalinis rezervų bankas, prisidengdamas planetos gelbėjimu nuo "žmogaus sukeltos klimato kaitos", imasi veiksmų, kad Amerikoje būtų įdiegta Kinijos stiliaus socialinio kredito sistema.

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 19:27 CDC patvirtino ryšį tarp aliuminio, esančio skiepuose, ir vaikų astmos
CDC patvirtino, kad žalingos vaikiškų skiepų sudedamosios dalys gali būti daugelio ligų, įskaitant neurologinius sutrikimus, autizmą ir astmą, priežastimi.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau