Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Gamtos Paslaptys » 2022 » Rugsėjo » 15

Amerikiečių medžiotojas Zimbabvėje nukovė didžiulį krokodilą

Garetas Velsas (Garrett Wales) 33 kalibro Noslerio šautuvu nuo žemės nušovė Nilo krokodilą. Milžinas buvo 4 m 57 cm ilgio ir svėrė daugiau nei 453 kg.

Garetas Velsas iš Broko, Teksaso valstijos, neseniai nufotografavo absoliutų monstrą. Velsas dalyvavo 10 dienų medžioklėje Khumani rančoje Zimbabvės Savee slėnyje. Jis medžiojo kelias dienas ir kelis kartus pataikė, kol nukreipė žvilgsnį į krokodilą. Jo sekėjai išgirdo kažką, kas jį sudomino. "Kai ruošėmės išeiti, jie kalbėjosi su kitais kaimo gyventojais", - "F&S" pasakoja Velsas. "Jie grįžo ir pasakė: "Ei, šie vaikinai sako, kad drėkinimo tvenkinyje yra krokodilas". Sakydami "drėkinimo tvenkinys" turime omenyje, kad jis pilnas augmenijos. Apie ten gyvenantį krokodilą sklandė legenda, bet niekas iš mūsų pažįstamų jo nematė."

Drėkinimo tvenkinys buvo vieta, kur vietiniai gyventojai dažnai eidavo atsigerti vandens, skalbdavo drabužius, o kartais vasarą net maudydavosi. Velsas sakė, kad milžiniškas krokodilas kėlė grėsmę vietinių gyventojų saugumui, todėl norėjo pabandyti jiems padėti ir pasimėgauti medžiokle. Jo gidai padėjo masalą ir kitą dieną grįžo jo patikrinti. Jis buvo nepaliestas. "Kai išėjome, staiga man sustojo širdis, - sako Velsas. "Būtybė deginosi nendrėse. Pamačiau jį prieš pat jam nuslystant atgal į vandenį. Tas krokodilas buvo pabaisa."

Velsas ir jo gidai nusprendė kitas 5 dienas intensyviai medžioti krokodilą, kasdien po kelis kartus eidami keliais takais netoli tvenkinio. Po dviejų dienų jie pamatė krokodilą, bet jis įlindo į vandenį ir dingo Velsui nespėjus jo nufotografuoti. Penktąją dieną sėkmė buvo jo pusėje. "Ruošėmės eiti pietauti ir nusprendėme apsukti dar vieną ratą aplink drėkinimo tvenkinį. Užsukę už kampo tikėjomės jį pamatyti nendrėse, bet jis buvo mūsų kranto pusėje, vos už šešių metrų."

Velsas sulaikė baimę ir šovė į krokodilą. Nilo krokodilas yra viena iš penkių Afrikoje aptinkamų krokodilų rūšių. Jie aptinkami Afrikoje į pietus nuo Sacharos, Nilo baseine ir Madagaskare. "National Geographic" duomenimis, kasmet Afrikoje dėl mirtinų krokodilų atakų žūsta apie 200 žmonių. Daugiausia krokodilų medžiojama centrinėje ir pietinėje Afrikoje, kur medžioklė atlieka svarbų vaidmenį išsaugant laukinę gamtą.

Velso krokodilui įkelti į sunkvežimio bagažinę prireikė devynių žmonių. Jo ilgis buvo 4 m 57 cm, o keli centimetrai ant uodegos buvo nulūžę nuo senos žaizdos. Velse apskaičiuota, kad jis svėrė 453 kg. "Tai tikras žmones ėdantis krokodilas dinozauras", - rašė Velsas. "Tai buvo patirtis, kurios niekada nepamiršiu."

Velsas sako, kad penkias dienas trukusi medžioklė buvo ypatinga dėl ypatingų priežasčių - nuo baimės įveikti artimo kontakto su tokiu pavojingu medžiojamuoju gyvūnu įveikimo iki vietinių gyventojų, kurie šventė jo laimikį. "Visą gyvenimą medžioju ir nieko panašaus nesu patyręs", - sako jis. "Tai buvo beprotiška, kaip tik gali būti medžioklės pasaulyje."

Tikroji žemė - Pateikiami naujausi oru vaizdo įrašai iš viso pasaulio. Žiūrėkite, stebėkite orus, klimatą, stichines nelaimes Paranormal LT Youtube kanale:

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.12.2022 laikas 21:09 CDC: 1,1 milijono amerikiečių mirė dėl COVID vakcinų" - stulbinantis pripažinimas
Naujoje stulbinančioje CDC ataskaitoje teigiama, kad mažiausiai 1,1 mln. amerikiečių mirė dėl to, kad gavo eksperimentines mRNA vakcinas "Covid-19".

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:38 Trudeau režimas įsakė "EUTANIZUOTI" neįgalią veteranę, nes ji valstybei kainavo ‘per daug pinigų’
Neįgali veteranė Kanadoje atskleidė, kad Trudeau režimas spaudė ją eutanazuoti, nes ji neturėjo pakankamai pinigų, kad savo namuose galėtų įsirengti keltuvą neįgaliojo vežimėliui.

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:06 "Aš ateinu pas tave": Džeimsas Vudsas žada paduoti DNC į teismą dėl neteisėtos amerikiečių cenzūros

Aktorius Jamesas Vudsas (James Woods) pažadėjo paduoti į teismą Demokratų nacionalinį komitetą (DNC) už tai, kad šis bando sužlugdyti jo karjerą ir paminti amerikiečių žodžio laisvę.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:29 Receptai | Patiekalai Ši mišrainė ant Kūčių stalo yra tiesiog privaloma!
Šiandien noriu su Jumis pasidalinti labai skania burokėlių mišraine Kūčioms, kurią ruošiu su obuoliais ir konservuotais žirneliais. Pavyksta ji labai gerai ir visada būna pirma "nušluojama" nuo stalo.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:14 Receptai | Patiekalai Tokie pyragėliai su grybais yra iš fantastiškos srities. Pavyksta fantastiškai gerai!

Seniau mano šeimai tokie sluoksniuotos tešlos pyragėliai su grybais patikdavo tik virti aliejuje, o aš asmeniškai tokius labai retai norėdavau gaminti. Įdarui gamindama tik miško grybus.

Skaityti daugiau

01.12.2022 laikas 22:31 Receptai | Patiekalai Pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške, kaparėliais, česnaku ir saulėje džiovintais pomidorais

Labai greitai pagaminami, paprasti, bet tuo pačiu pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške ir džiovintais pomidorais, prie alaus, vyno arba arbatos.

Skaityti daugiau