Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Gamtos paslaptys » 2024 » Gegužės » 10

Įvardinta ilgiausiai gyvenanti kačių veislė

Įvardinta ilgiausiai gyvenanti kačių veislė

Londono karališkojo veterinarijos koledžo mokslininkai nustatė, kad Birmos trumpaplaukės katės yra ilgiausiai gyvenanti veislė. Vidutiniškai šios veislės atstovės gyvena 14 metų. Trumpiau už visus, tyrimo duomenimis, gyvena sfinksai ir „bengalai“. Apie tai praneša laikraštis „The Guardian“.

Darbą atliko kačių ekspertas daktaras Danas O'Neilas. Mokslininkų grupė išanalizavo informaciją apie 8 tūkst. kačių, kurios mirė 2019-2021 m. Paaiškėjo, kad vidutiniškai šie gyvūnai gyvena 12 metų.

Tarp įvairių veislių ilgiausiai gyvenanti pasirodė esanti Birmos trumpaplaukė katė, kuri vidutiniškai gyvena 14 metų. Mažiausiai ilgaamžės yra beplaukės sfinksai ir Bengalijos katės. Jų vidutinė gyvenimo trukmė atitinkamai tik 6,5 ir 8,5 metų. Meino meškėnai, raganosiai ir Norvegijos miško katės gyvena vidutiniškai po 10 metų, o persų katės - apie 11 metų.

Tyrėjai taip pat nustatė, kad mišrūnės katės (apie 88 proc. visų kačių) gyvena ilgiau nei veislinės katės. Be to, patinų gyvenimo trukmė trumpesnė nei patelių.

Pasaulio naujienos kitaip su paranormal.lt

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
07.06.2019 laikas 11:50 Receptai Gardžių čeburekų receptas

Gaminame. Čeburekai Kiaušinių trynius dedame į didesnį dubenį, išplakame, beriame druską, pilame šiltą vandenį ir išmaišome. Į tą patį dubenį dalimis sijojame miltus ir užminkome tešlą Ji gali atrodyti kietoka, bet aliejus turė...

Skaityti daugiau

18.09.2019 laikas 07:18 Receptai Obuolių blynai su traškia plutele

Nulupkite obuolį, supjaustykite jį kubeliais, dėkite į blynų tešlą ir išmaišykite. Į įkaitintą keptuvę dėkite dalį tešlos, formuokite norimo dydžio bynus ir ant jų viršaus dėkite trupinių masės. Kai blynai apkeps, apverskite ju...

Skaityti daugiau

21.06.2019 laikas 06:18 Receptai Žiedinių kopūstų apkepas
Skanaus žiedinių kopūstų apkepo receptas. Skanaus!

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau

23.05.2024 laikas 19:21 Nuostabi trauktinė nuo hipertonijos
Jau daug metų turiu aukštą Kraujospūdį. Nepamenu, kada gyvenau ramiai, be baimės, kad netrukus prasidės priepuolis. Užtenka pačios nekalčiausios priežasties, kad pakiltų kraujospūdis. Darbe laukėme audito komisijos, nervinomės visi, pergyvenome. Virš...

Skaityti daugiau