Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2022 » Rugsėjo » 16

Papua Naujojoje Gvinėjoje žemės drebėjimo aukų skaičius išaugo iki 10

Sekmadienį Papua Naująją Gvinėją sukrėtė stiprus 7,6 balo žemės drebėjimas, kuris sukėlė žemės nuošliaužas, sutrūkinėjo keliai ir apgadino pastatus.

Žemės drebėjimas įvyko 90 km gylyje netoli Kainantu miestelio, kuriame gyvena apie 8 500 žmonių.

Papua Naujosios Gvinėjos žiniasklaida praneša, kad po savaitgalį įvykusio žemės drebėjimo žuvo iki 10 žmonių.

7,6 balo stiprumo žemės drebėjimas, po kurio po valandos sekė 5,0 balo žemės drebėjimas, paveikė didžiąją dalį Aukštumų kalnų, taip pat pakrantės Madango ir Morobės provincijas.

Jis teigė, kad keturi žmonės žuvo Nawahebe ir trys - Wau Waria mieste.

Papua Naujosios Gvinėjos Raudonojo Kryžiaus generalinis sekretorius Walachi Kwalyata apskaičiavo, kad apie 100 šeimų nukentėjo nuo krintančių nuolaužų, sugriuvus namams arba nuošliaužoms.

Jis abejoja, ar visi nuo žemės drebėjimo nukentėję žmonės buvo išgabenti į saugią vietą.

Laikraštis "Post-Courier" praneša, kad naujausias patvirtintas mirties atvejis - vyras žuvo nuo krintančių akmenų prie upės Nawahebo vietovėje.

Laikraštis praneša, kad aštuoni žmonės šioje vietovėje patyrė sužalojimų ir buvo paguldyti į ligonines arba medicinos centrus.

"Manau, kad ne visi buvo evakuoti dėl geografinės žemės drebėjimo vietos. Dar ne visi rado kelią ten, kur sraigtasparniai skraidina žmones."

Kadangi atokiose vietovėse trūksta medicinos įstaigų, daug žmonių buvo gabenama lėktuvais, tačiau jis įsitikinęs, kad kai kuriuos žmones dar reikia pasiekti.

Kwalyata sakė, kad daug žmonių Aukštutinėje žemėje išgyvena sunkius laikus.

"Šiuo metu padėtis sudėtinga dėl apgriuvusių namų ir kitų griuvėsių. Po žemės drebėjimo Papua Naujosios Gvinėjos Raudonasis Kryžius vertino padėtį. Šiuo metu vis dar vertiname situaciją."

Tikroji žemė - Pateikiami naujausi oru vaizdo įrašai iš viso pasaulio. Žiūrėkite, stebėkite orus, klimatą, stichines nelaimes Paranormal LT Youtube kanale:

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.10.2022 laikas 22:49 Kaip sužinoti, kad žmogus jūsų nemyli ar net nemylėjo
Gyvenate kartu jau metus, bet vis dar jaučiate, kad nėra meilės. Čia nėra vyras, kuris jus myli, ir galbūt jis niekada jūsų nemylėjo. Bet kaip tai sužinoti? Kad jis buvo tikslesnis už įprastą intuiciją ir asmeninius pojūčius. Apie tai ir kalbėsime. J...

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 20:06 Kaip Federalinis rezervų bankas naudojasi "klimato kaita" kaip pretekstu sukurti Amerikos socialinio kredito sistemą
Federalinis rezervų bankas, prisidengdamas planetos gelbėjimu nuo "žmogaus sukeltos klimato kaitos", imasi veiksmų, kad Amerikoje būtų įdiegta Kinijos stiliaus socialinio kredito sistema.

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 19:27 CDC patvirtino ryšį tarp aliuminio, esančio skiepuose, ir vaikų astmos
CDC patvirtino, kad žalingos vaikiškų skiepų sudedamosios dalys gali būti daugelio ligų, įskaitant neurologinius sutrikimus, autizmą ir astmą, priežastimi.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau