Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » NSO, Ateiviai » 2022 » Rugsėjo » 18

Mokslininkai ketina rasti astroarcheologinių artefaktų, susijusių su kosmoso broliais

Mokslininkai, priešingai savo fantastiniams planams, vis dar mąsto realistiškai ir tiki galimybe aptikti vadinamųjų astroarcheologinių artefaktų - tam tikrų pėdsakų, kuriuos mūsų planetoje ar kur nors netoliese paliko išsivysčiusios nežemiškos civilizacijos.

Šiuo tikslu buvo įkurtas tyrimų projektas "Galileo" ("Galileo Project"), kurį inicijavo Harvardo universiteto profesoriai Avi Loebas (Avi Loeb) ir Frankas Laukienas (Frank Laukien).

Abu jie tiki ateivių egzistavimu, o Loebas - ypač. Būtent jis pelnė pasaulinę šlovę, pirmasis paskelbęs, kad Oumuamua - tarpžvaigždinis asteroidas, įskridęs į Saulės sistemą - yra ateivių laivas arba automatinis zondas, o paskui pasiūlė jį pasivyti, kol jis nenuskrido per toli.

Oumuamua, ufonautai, ateiviai, NSO

Oumuamua

Pirma, projektas "Galileo" reiškia, kad mokslininkai tęs SETI instituto (Nežemiškojo intelekto paieškos) pradėtą darbą, kitaip tariant, nenustos ieškoti nežemiškų civilizacijų signalų radijo diapazone. Tačiau bus žiūrima ir į kitus dažnių diapazonus ir net gravitacines bangas.

Antra, jie taip pat užsiims tuo, kuo, atrodo, jau užsiima jų kolegos iš Pentagono ir NASA, t. y. NSO arba NSO (neatpažintų oro reiškinių), kaip dabar mėgstama vadinti Žemės atmosferoje skraidančius paslaptingus objektus, - apatiniuose ir viršutiniuose jos sluoksniuose - tyrimais.

Pentagonas jau kai ką išsiaiškino ir pradėjo klasifikuoti. NASA dar nepadarė didelės pažangos - jie oficialiai nepaskelbė apie jokius reikšmingus atradimus, tačiau pripažino, kad tie patys UAP gali būti kaip nors susiję su ateivių veikla Žemėje.

Projekte dirbantys mokslininkai bandys patys gauti paslaptingų objektų vaizdų infraraudonųjų spindulių ir optiniame diapazone. Tikisi užfiksuoti bent keletą jų signalų. Jau paruošti atitinkami prietaisai, gauta pinigų tyrimams.

Avi Loebas (Avi Loeb), ufonautai, ateiviai, NSO

Avi Loebas

Manoma, kad finansavimas galiausiai pasieks milijardą dolerių. "ateiviams" tiek lėšų dar neskirta. Matyt, tikimybė sulaukti grąžos labai didelė.

Trečia, mokslininkai įtaria, kad Saulės sistemoje proto broliai paliko nedidelius automatinius zondus, kurie mus prižiūrės. Nežemiškų civilizacijų planuojama ieškoti pasitelkiant Vera C. Rubin observatoriją, kurioje įrengtas plataus kampo atspindintis teleskopas ir kuri nuo 2023 m. pradės fotografuoti dangų nuo aukšto Cerro Pachono kalno Čilėje.

Galiausiai, Galileo projekto entuziastai vis dar galvoja pasivyti Oumuamua ir iškelti ten iš Ramiojo vandenyno dugno nukritusį tarpžvaigždinį objektą, kuris, pasak Loebo ir jo kolegų, gali būti tiesiog ateivių zondas.

Kaip anądien sakė mokslininkas, "zondo" ekspedicija taip pat yra visiškai finansuojama. Vieta, kur nukrito objektas, yra žinoma.

Vaizdžiai išsireiškus Loebo žodžiais, ateivių paieškos turėtų prasidėti "kieme". Ir mes galime palinkėti jiems sėkmės.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2022 laikas 20:39 Prasideda: Nigerija riboja grynųjų pinigų išėmimą iki 45 JAV dolerių, kad pradėtų veikti WEF patvirtinta ‘visuomenė be grynųjų pinigų’
Stulbinantis skaičius nigeriečių mėgsta bitkoinus, bet nekenčia vyriausybinės kriptovaliutos (CBDC).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 20:22 Geriausias pasaulyje virusologas: Spyglių baltymas sukelia ‘smurtinį širdies sprogimą’
Kovid-19 injekcijų sudėtyje esantys "Spike" baltymai verčia žmonių širdis smarkiai sprogti, neseniai Dr. Drew laidoje pareiškė geriausias virusologas Ryanas Cole'as (Ryan Cole).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 19:54 DeSantis sako, kad laikys "Pfizer", "Moderna" atsakingais už šalutinį "marmalo" poveikį
Floridos gubernatorius Ronas DeSantis (Ron DeSantis) pareiškė, kad ketina reikalauti vakcinų gamintojų "atsakomybės" už melagingus teiginius apie jų skiepus.

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 23:55 Receptai | Patiekalai "Kartą suvalgęs kąsnelį, nebegali sustoti": erdvūs pyragėliai (gaminu juos Naujųjų metų išvakarėms)
Šiuos pyragaičius lengva pagaminti, juos tiekiu ir šventėms, ir tiesiog prie arbatos. Švelnus, aromatingas ir labai skanus! Paprastas, visiems prieinamas receptas.

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 19:16 Receptai | Patiekalai "Štai, kaip teisingai pagaminti bandeles su razinomis: purios, minkštos ir lengvai pagaminamos (mano nuomone, tai geriausias receptas)
Minkštos, purios, erdvios ir labai skanios bandelės su razinomis! Jie gaminami paprastai, iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Juos mėgsta visa mano šeima, todėl gaminu dažnai. Man tai yra geriausias receptas!

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 18:58 Receptai | Patiekalai "Paimu bulves, šiek tiek maltos mėsos ir per 10 minučių pagaminu skanų patiekalą": greitas, sotus ir ekonomiškas.
Šiandien noriu pasidalyti su jumis biudžetui draugišku receptu skaniai pavalgyti! Jį pagaminti greitai ir lengvai, o patiekalas gaunasi sotus ir labai skanus. Visa šeima prašė dar! Jei dar nebandėte - labai rekomenduoju....

Skaityti daugiau