Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Rugsėjo » 22

Randas Paulas pažadėjo "surasti popierinį pėdsaką", kuris leistų suimti daktarą Fauci

Senatorius Randas Paulas (Rand Paul) pažadėjo surasti įrodymų, patvirtinančių, kad Anthony Fauci (Anthony Fauc) melavo apie savo vaidmenį finansuojant COVID mokslinius tyrimus ir sąmokslą su komunistinės Kinijos režimu.

"Jei visa pandemija kilo iš laboratorijos, tai, kad jis patvirtino tyrimus ir finansavo laboratoriją, kaltę suverstų jam pačiam." Paulas kalbėjo apie Faučį per laidą "Fox Business".

"Kaltė visiems tiems žmonėms, kurie priėmė neprotingą sprendimą siųsti pinigus į Kiniją pavojingiems tyrimams atlikti. Štai kodėl jie atkakliai tam priešinasi", - pridūrė senatorius.

Summit.news pranešimai: Paulas tęsė: "Jei pažvelgtumėte į pirmuosius elektroninius laiškus, kai jie pirmą kartą aptiko šio viruso seką, 2020 m. sausio 31 d., jie yra gana išsigandę. Iki 2.30 val. nakties įnirtingai siunčiami elektroniniai laiškai pirmyn ir atgal".

"Visi pirminiai mokslininkai jam sako: "Šventa karvė. Peržiūrėjome seką ir atrodo, kad ja buvo manipuliuojama laboratorijoje. Iš tikrųjų joje yra skilimo vieta. Būdas, kuriuo virusas patenka į ląstelę, kurio paprastai gamtoje nematome, ir kad kinai praėjusiais metais paprašė mūsų pinigų tiems tyrimams atlikti", - toliau aiškino Paulas.

"Dieną ar dvi skambėjo įvairūs pavojaus signalai ir varpeliai", - pridūrė senatorius.

"Ir tada gavome dar porą elektroninių laiškų, kuriuose daktaras Kolinsas ir daktaras Faučis kalba apie tai, kad jie yra mokslas ir kad tai tikrai pakenktų mokslui ir NIH, ir visiems mokesčių mokėtojų pinigams, kuriuos gauname, taip pat ir jiems patiems asmeniškai", - toliau teigė Polas, tvirtindamas: "Taigi jie pradėjo slėpti".

"Manau, kad tai tikriausiai didžiausia paslaptis mokslo istorijoje, ir mes tai išsiaiškinsime. Pažadu jums, kad bus popierinis pėdsakas", - ragino Paulas.

"Jei lapkritį laimėsime, pasinaudosiu visomis šaukimo į teismą galiomis, kad gautume visus duomenis. Mes prisaikdinsime visus mokslininkus ir viską išsiaiškinsime", - pažadėjo Paulas.

Žiūrėkite:

Paulas neseniai peikė Fauci už tai, kad jis laikosi standartinės pozicijos ir bando "nuslėpti" savo veiklą, įskaitant galimą socialinės žiniasklaidos bendrovių skatinimą cenzūruoti medicininę informaciją.

Senatorius įspėjo NIH, kad ši neturėtų bandyti sunaikinti jokių dokumentų, susijusių su Anthony Fauci arba jo turimų, jam išeinant į pensiją.

Paulas ragino apriboti DNR technologijų eksportą į Kiniją taip pat, kaip komunistiniam režimui ribojamas branduolinių technologijų eksportas, ir per klausymus Senate atskleidė, kad yra komitetas, kuris turėtų prižiūrėti eksperimentus su potencialiai mirtinais virusais, tačiau jis yra viršesnis už Kongreso priežiūrą.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.10.2022 laikas 21:30 Visatos signalas, kad žmogus jums netinka
Yra toks nemalonus žodis kaip "tolerantiškas". Tai žmogus, kuris yra spardomas, žeminamas, kartais net atvirai šluostomas kojomis. Jis viską toleruoja, prisiima visą kaltę, stengiasi gerinti santykius. Ir jis netgi gali sumokėti savo pinigus, kad išs...

Skaityti daugiau

05.10.2022 laikas 21:15 Kaip ir kodėl renkamės savo artimuosius?

"Žmonės dera tarpusavyje kaip dėlionės - kai vienas turi iškilimą, kitas - iškilimą. Iš visų gyvenime sutiktų žmonių kai kurie palieka mus abejingus, o kai kuriuos beprotiškai įsimylime. Vienus žmones praleidžiame ramiai, o nuo kitų negalime ...

Skaityti daugiau

05.10.2022 laikas 18:36 Škotija tiria "paslaptingą" naujagimių mirčių šuolį po "Jab" diegimo
Škotijos sveikatos priežiūros institucijos pradėjo oficialų tyrimą dėl didžiulio naujagimių mirčių skaičiaus padidėjimo po to, kai buvo pradėtas taikyti COVID skiepas.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau