Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Technologijos, Mokslas » 2022 » Rugsėjo » 22

Hawkingas įspėjo apie naujos rasės antžmogių atsiradimą

Hawkingas išpranašavo žmonijos išnykimą ir naujos žmonių rasės atsiradimą. Įspėjimai žmonijai pateikti knygoje, kuri nespėjo išeiti britų fizikui gyvam esant.

2018 m. kovą miręs britų fizikas Stephenas Hawkingas prieš mirtį numatė dar vieną grėsmę žmonijai - naujos rasės superžmonių, turinčių supergalių, atsiradimą.

Toks įspėjimas pateiktas naujausioje mokslininko knygoje "Trumpi atsakymai į didelius klausimus", kuri nebuvo išleista jam gyvam esant.

Hawkingas prognozavo, kad ateityje turtingi žmonės galės keisti savo ir savo vaikų DNR, kad taptų atsparesni ligoms, pagerintų atmintį ir intelektą bei pailgintų savo gyvenimą.

Mokslininkas teigia, kad įstatyminiai draudimai naudoti žmonių genų inžineriją nesulaikys pagundos pagerinti jų savybes.

Dėl to Žemėje atsiras žmonių, turinčių super galių, su kuriomis paprasti žmonės negalės konkuruoti. Dėl to kils žmonių ir antžmogių susidūrimų.

"Atsiradus tokiems antžmogiams, kils didelių politinių problemų dėl nepagerėjusių žmonių, kurie negalės konkuruoti", - rašo Hawkingas. " Paprasti žmonės greičiausiai išnyks arba taps nereikšmingi."

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.10.2022 laikas 21:30 Visatos signalas, kad žmogus jums netinka
Yra toks nemalonus žodis kaip "tolerantiškas". Tai žmogus, kuris yra spardomas, žeminamas, kartais net atvirai šluostomas kojomis. Jis viską toleruoja, prisiima visą kaltę, stengiasi gerinti santykius. Ir jis netgi gali sumokėti savo pinigus, kad išs...

Skaityti daugiau

05.10.2022 laikas 21:15 Kaip ir kodėl renkamės savo artimuosius?

"Žmonės dera tarpusavyje kaip dėlionės - kai vienas turi iškilimą, kitas - iškilimą. Iš visų gyvenime sutiktų žmonių kai kurie palieka mus abejingus, o kai kuriuos beprotiškai įsimylime. Vienus žmones praleidžiame ramiai, o nuo kitų negalime ...

Skaityti daugiau

05.10.2022 laikas 18:36 Škotija tiria "paslaptingą" naujagimių mirčių šuolį po "Jab" diegimo
Škotijos sveikatos priežiūros institucijos pradėjo oficialų tyrimą dėl didžiulio naujagimių mirčių skaičiaus padidėjimo po to, kai buvo pradėtas taikyti COVID skiepas.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau