Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Ligos, Mutacijos » 2022 » Spalio » 17

Teatro aktorė po pasirodymo tiesioginiame eteryje nugriuvo studijoje (VIDEO)

Teatro aktorė Mary Perdomo, miuziklo "El Principito" ("Mažasis princas") žvaigždė, praėjusį ketvirtadienį (spalio 13 d.) svečiavosi laidoje "Día a Día" ("Diena po dienos"), kur iškart po pasirodymo nugriuvo, pranešė "El Espectador".

Ji buvo kartu su dviem savo kolegomis, kurie rytinėje laidoje vaidino pjesę, o pasibaigus jų pasirodymui aktorė staiga prarado sąmonę.

Programos vedėja Karolina Soto priėjo prie ant grindų gulinčios Marijos ir iškvietė personalo pagalbą.

"Dieve mano, jai kažkas atsitiko, kažkas jai atsitiko, kas nors padėkite mums", - sakė Karolina Soto, kai jie nuėjo į reklamą.

Vaizdo įrašą žiūrėkite toliau:

Po incidento aktorė ėmėsi socialinių tinklų ir pasidalijo tuo, kas iš tiesų nutiko.

"Man viskas gerai, ačiū Dievui! Malonu žinoti, kad žmonėms rūpi, kad tavimi rūpinasi... Gavau daugiau žinučių nei per savo gimtadienį, kuris, beje, bus rytoj... [Man nebuvo] jokių traukulių. Tai buvo tik alpulys, matyt, hiperventiliavau, be to, nebuvau pusryčiavęs, visa tai turėjo įtakos. Aišku, aš laikau visus atitinkamus egzaminus", - sakė Marija.

Bendrovė "One Stage Production" išplatino pareiškimą:

"Vakar tiesioginės transliacijos metu, kuri vyko kartu su @emi.music.actor ir @felipesanchezth, mūsų aktorė vakar programoje patyrė alpulį. Šiuo pareiškimu norime jums pranešti, kad Marija (ne Marija ar dama iš "Mažojo princo") yra geros sveikatos ir puikios būklės. Laimei, tai buvo tik išgąstis. Žinome, kad vaizdo įrašai tapo virusiniai ir apie tai kalba daugybė žmonių. Nors iš visko visada turime išpešti gerų dalykų, prašome pagarbos mūsų aktorei ir laidos vedėjai @carolinacruzosorio, kuri sureagavo taip, kaip sureaguotų ir tūkstančiai mūsų. Taip pat norime padėkoti @caritosotooficial ir kanalui "Caracol" už pagalbą, kurią jie suteikė Marijai su medikais ir slaugytojais. Kartojame, kad Marija yra puikios sveikatos".

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
06.02.2023 laikas 18:39 WW3 eskaluojamas, nes korumpuoti JAV pareigūnai siekia apsaugoti savo nusikalstamas operacijas ir biologinio ginklo tyrimus Ukrainoje
JAV vyriausybė ir toliau eskaluoja pasaulinį karą su Rusija, kartu prisidėdama prie humanitarinės krizės Ukrainoje. Bideno režimas nusiuntė Ukrainai daugiau kaip 100 milijardų JAV dolerių, įskaitant įvairią amuniciją ir ginklus, ir planuoja siųsti ta...

Skaityti daugiau

06.02.2023 laikas 18:12 Svarbi žinia: "Pfizer" kovidų dūris sukelia nevaisingumą

Naujausia slapta filmuota medžiaga, kurioje užfiksuotas "Pfizer" aukšto rango vadovas Džordonas Trištonas Volkeris (Jordon Trishton Walker), rodo, kad "Pfizer" nuo pat pradžių žinojo, jog su jos gaminama kovidų "vakcina&qu...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

06.02.2023 laikas 22:00 Receptai | Patiekalai "Neįprastas būdas, kaip tai padaryti neiškočiojant plutos ir per 25 minutes": "Medutis" pyragas (metų metais patikrintas receptas)
Šis medaus pyrago receptas visada duoda puikių rezultatų! Nereikia iškočioti plutos, o darbas trunka vos 25 minutes. Metų metais išbandytas receptas iš paprastų ingredientų. Dalinuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau