Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Technologijos, Mokslas » 2022 » Rugsėjo » 29

Ar jie planuoja "skiepyti" mases prieš mūsų valią?

Ar jie planuoja "skiepyti" mases prieš mūsų valią? Kodėl NIH panaudojo dėžę genetiškai modifikuotų uodų tyrimo pacientams skiepyti?

Per Nacionalinio sveikatos instituto finansuotą vabzdžių gebėjimo skiepyti bandymą genetiškai modifikuotų uodų avilys veiksmingai paskiepijo žmogų nuo maliarijos.

Tyrimą atlikę mokslininkai dėžėje laikė apie 200 alkanų, genų pakeistų uodų.

Tyrimo dalyviai žmonės uždėjo rankas virš dėžės su uodais, leisdami kraujo ištroškusiems vabzdžiams puotauti ant jų kūno.

Tyrimą atlikęs mokslininkas daktaras Šonas Merfis (Dr. Sean Murphy) teigia, kad uodai gali lengvai pakeisti tradicines injekcijas.

"Mes naudojame uodus tarsi 1000 mažų skraidančių švirkštų", - sakė Merfis NPR.

Uodai pernešė gyvus maliariją sukeliančius Plasmodium parazitus dvidešimt šešiems tyrimo dalyviams, kurių kiekvienas gavo po 4 100 JAV dolerių, kad galėtų atlikti eksperimentą.

Minimalus mirtinos ligos kiekis buvo perduotas uodams puolant ant rankų, tačiau nepakankamas, kad žmonės susirgtų.

mokslas, skiepai, konspirologija, įdomybės, uodai

Šimtai uodų įkandimų suteikė pakankamai antikūnų, kad jų užtektų keliems mėnesiams.

Mokslininkai genetiškai modifikavo uodus naudodami genomo technologiją, žinomą kaip Clustered Regularly Interspaced Short Palindromic Repeats, CRISPR, labai pažangios molekulinės žirklės, naudojamos DNR kirpti.

Dalyviai gavo nuo trijų iki penkių "skiepų" per 30 dienų intervalus.

"Pusė asmenų iš kiekvienos vakcinų grupės neišsivystė aptinkama P. falciparum infekcija, o šių asmenų pogrupiui po 6 mėnesių buvo atliktas antrasis CHMI ir jie išliko iš dalies apsaugoti. Šie rezultatai patvirtina tolesnį genetiškai susilpnintų sporozoitų, kaip potencialių maliarijos vakcinų, kūrimą", - teigia mokslininkai.

Uodų gebėjimo "skiepytis" patvirtinimas yra mokslinis proveržis, šaukia daktarė Kirsten Lyke. Lyke nedalyvavo uodų tyrime, tačiau vadovavo "Pfizer" COVID-19 vakcinos 1 fazės tyrimui. Ji taip pat buvo viena iš "Moderna" ir "Novavax" COVID skiepų tyrėjų.

Lyke teigia, kad šis tyrimas "visiškai keičia žaidimo taisykles".

Viena iš tyrimo dalyvių Karolina Reid teigia, kad eksperimentas su GMO uodais jai taip patiko, kad dabar ji nori dalyvauti kuo daugiau vakcinų tyrimų, praneša "The Counter Signal".

Karolina Reid dalyvavo klinikiniame naujos eksperimentinės maliarijos
Karolina Reid dalyvavo klinikiniame naujos eksperimentinės maliarijos vakcinos, kurios pagrindą sudaro gyvi maliarijos parazitai, tyrime.

Tyrimo metu Reid "uždėjo ranką ant kartoninės dėžės, pripildytos 200 uodų ir uždengtos tinkleliu, kuris sulaiko uodus, bet vis tiek leidžia jiems įkąsti. Ji prisimena, kad tai buvo "tiesiog kiniško maisto išsinešimui konteineris". Tada mokslininkas uždengė jos ranką juodu audeklu, nes uodai mėgsta kąsti naktį", - praneša NPR. "Tada prasidėjo uodų maitinimosi šėlsmas".

"Visas mano dilbis patino ir išbėrė pūsles, - pasakojo Reid. "Mano šeima juokėsi, klausinėjo: "Kodėl tu tai darai?"

mokslas, skiepai, konspirologija, įdomybės, uodai

NIH finansuojama mokslininkų komanda teigia, kad genetiškai modifikuoti uodai nebus naudojami masiniam skiepijimui, o buvo naudojami tik maliarijos skiepijimo bandymams, siekiant sutaupyti lėšų.

"Jis ir jo kolegos pasirinko šį kelią, nes sukurti parazito preparatą, kurį būtų galima suleisti adata, yra brangu ir užima daug laiko", - pažymi NPR.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2022 laikas 20:39 Prasideda: Nigerija riboja grynųjų pinigų išėmimą iki 45 JAV dolerių, kad pradėtų veikti WEF patvirtinta ‘visuomenė be grynųjų pinigų’
Stulbinantis skaičius nigeriečių mėgsta bitkoinus, bet nekenčia vyriausybinės kriptovaliutos (CBDC).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 20:22 Geriausias pasaulyje virusologas: Spyglių baltymas sukelia ‘smurtinį širdies sprogimą’
Kovid-19 injekcijų sudėtyje esantys "Spike" baltymai verčia žmonių širdis smarkiai sprogti, neseniai Dr. Drew laidoje pareiškė geriausias virusologas Ryanas Cole'as (Ryan Cole).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 19:54 DeSantis sako, kad laikys "Pfizer", "Moderna" atsakingais už šalutinį "marmalo" poveikį
Floridos gubernatorius Ronas DeSantis (Ron DeSantis) pareiškė, kad ketina reikalauti vakcinų gamintojų "atsakomybės" už melagingus teiginius apie jų skiepus.

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 23:55 Receptai | Patiekalai "Kartą suvalgęs kąsnelį, nebegali sustoti": erdvūs pyragėliai (gaminu juos Naujųjų metų išvakarėms)
Šiuos pyragaičius lengva pagaminti, juos tiekiu ir šventėms, ir tiesiog prie arbatos. Švelnus, aromatingas ir labai skanus! Paprastas, visiems prieinamas receptas.

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 19:16 Receptai | Patiekalai "Štai, kaip teisingai pagaminti bandeles su razinomis: purios, minkštos ir lengvai pagaminamos (mano nuomone, tai geriausias receptas)
Minkštos, purios, erdvios ir labai skanios bandelės su razinomis! Jie gaminami paprastai, iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Juos mėgsta visa mano šeima, todėl gaminu dažnai. Man tai yra geriausias receptas!

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 18:58 Receptai | Patiekalai "Paimu bulves, šiek tiek maltos mėsos ir per 10 minučių pagaminu skanų patiekalą": greitas, sotus ir ekonomiškas.
Šiandien noriu pasidalyti su jumis biudžetui draugišku receptu skaniai pavalgyti! Jį pagaminti greitai ir lengvai, o patiekalas gaunasi sotus ir labai skanus. Visa šeima prašė dar! Jei dar nebandėte - labai rekomenduoju....

Skaityti daugiau