Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Rugsėjo » 29

Putinas ragina ištaisyti Rusijos projekto klaidas

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas (Vladimir Putin) ketvirtadienį paragino "ištaisyti" klaidas, padarytas per Rusijos kariuomenės mobilizaciją puolimui Ukrainoje, nes auga nepasitenkinimas dėl dažnai chaotiško šaukimo į kariuomenę.

Rusijos žiniasklaida ir socialiniai tinklai pranešė apie atvejus, kai į kariuomenę mobilizuojami pagyvenę žmonės, studentai, ligoniai ar karinės patirties neturintys šauktiniai.

Pasipriešinimas šauktiniams taip pat sukėlė protestus ir tūkstančių vyrų pabėgimą į užsienį.

"Ši mobilizacija kelia daug klausimų. Turime ištaisyti visas klaidas ir užtikrinti, kad jos nepasikartotų", - sakė V. Putinas per vaizdo konferenciją su savo saugumo taryba, kurią transliavo Rusijos televizija.

Prezidentas pateikė pavyzdį, kai buvo iškviesti daugiavaikių šeimų tėvai, sunkiomis ligomis sergantys ar labai seni žmonės, nors šios grupės teisiškai buvo atleistos nuo pareigų.

"Jei buvo padaryta klaida, ji turi būti ištaisyta, o tie, kurie buvo iškviesti be tinkamos priežasties, turėtų grįžti namo", - sakė V. Putinas.

Pirmadienį Kremliaus atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas (Dmitry Peskov) pripažino, kad mobilizacijoje, kuri turėjo būti skirta 300 000 rezervistų, turinčių karinės patirties ar naudingų įgūdžių, pavyzdžiui, sunkvežimių vairuotojų, buvo padaryta "klaidų".

Organizacijos OVD-Info duomenimis, nuo rugsėjo 21 d., kai Rusijoje buvo paskelbta mobilizacija, per demonstracijas prieš mobilizaciją buvo sulaikyta daugiau kaip 2 400 žmonių.

Daug rusų taip pat nusprendė bėgti iš šalies, todėl prie Gruzijos, Kazachstano, Mongolijos ir Suomijos sienų susidarė didelės eilės.

Daugybė skrydžių taip pat buvo užsakyta.

AFP

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.12.2022 laikas 21:09 CDC: 1,1 milijono amerikiečių mirė dėl COVID vakcinų" - stulbinantis pripažinimas
Naujoje stulbinančioje CDC ataskaitoje teigiama, kad mažiausiai 1,1 mln. amerikiečių mirė dėl to, kad gavo eksperimentines mRNA vakcinas "Covid-19".

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:38 Trudeau režimas įsakė "EUTANIZUOTI" neįgalią veteranę, nes ji valstybei kainavo ‘per daug pinigų’
Neįgali veteranė Kanadoje atskleidė, kad Trudeau režimas spaudė ją eutanazuoti, nes ji neturėjo pakankamai pinigų, kad savo namuose galėtų įsirengti keltuvą neįgaliojo vežimėliui.

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:06 "Aš ateinu pas tave": Džeimsas Vudsas žada paduoti DNC į teismą dėl neteisėtos amerikiečių cenzūros

Aktorius Jamesas Vudsas (James Woods) pažadėjo paduoti į teismą Demokratų nacionalinį komitetą (DNC) už tai, kad šis bando sužlugdyti jo karjerą ir paminti amerikiečių žodžio laisvę.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:29 Receptai | Patiekalai Ši mišrainė ant Kūčių stalo yra tiesiog privaloma!
Šiandien noriu su Jumis pasidalinti labai skania burokėlių mišraine Kūčioms, kurią ruošiu su obuoliais ir konservuotais žirneliais. Pavyksta ji labai gerai ir visada būna pirma "nušluojama" nuo stalo.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:14 Receptai | Patiekalai Tokie pyragėliai su grybais yra iš fantastiškos srities. Pavyksta fantastiškai gerai!

Seniau mano šeimai tokie sluoksniuotos tešlos pyragėliai su grybais patikdavo tik virti aliejuje, o aš asmeniškai tokius labai retai norėdavau gaminti. Įdarui gamindama tik miško grybus.

Skaityti daugiau

01.12.2022 laikas 22:31 Receptai | Patiekalai Pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške, kaparėliais, česnaku ir saulėje džiovintais pomidorais

Labai greitai pagaminami, paprasti, bet tuo pačiu pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške ir džiovintais pomidorais, prie alaus, vyno arba arbatos.

Skaityti daugiau