Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Rugsėjo » 29

Harrisas giria JAV aljansą su... Šiaurės Korėja

Ketvirtadienį JAV viceprezidentės Kamalos Harris (Kamala Harris) klaida akimirksniu apvertė JAV politiką aukštyn kojomis, kai ji paskelbė apie "svarbų" aljansą su komunistine Šiaurės Korėja - vietoj Pietų Korėjos, kur ji kalbėjo.

"Taigi, Jungtines Valstijas sieja labai svarbūs santykiai, t. y. aljansas su Šiaurės Korėjos Respublika. Ir šis aljansas yra tvirtas ir ilgalaikis", - sakė J. Harris ketvirtadienį pradėdama savo kalbą Demilitarizuotoje zonoje, arba DMZ, kurioje ji lankėsi kelionės į Japoniją ir Pietų Korėją pabaigoje.

Matyt, nepastebėjusi savo klaidos, J. Harris toliau sakė likusią kalbos dalį, kurioje tvirtai patvirtino Vašingtono sąjungą su Seulu branduolinių ginklų turinčios Šiaurės Korėjos akivaizdoje.

"Negaliu pakankamai pabrėžti, kad Jungtinių Valstijų įsipareigojimas ginti Korėjos Respubliką yra geležinis ir kad padarysime viską, kas mūsų galioje, siekdami užtikrinti, kad jis turėtų prasmę visais žodžiais, - sakė ji.

"Tai apima ir mūsų išplėstinį atgrasymo įsipareigojimą, kurį remia visi JAV kariniai pajėgumai."

Šiaurės Korėja ketvirtadienį bandomaisiais tikslais paleido dvi balistines raketas, pranešė Seulo kariuomenė - tai buvo trečias toks Pchenjano paleidimas per mažiau nei savaitę ir praėjus vos kelioms valandoms po to, kai Harris išvyko iš Pietų Korėjos.

AFP

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
06.02.2023 laikas 18:39 WW3 eskaluojamas, nes korumpuoti JAV pareigūnai siekia apsaugoti savo nusikalstamas operacijas ir biologinio ginklo tyrimus Ukrainoje
JAV vyriausybė ir toliau eskaluoja pasaulinį karą su Rusija, kartu prisidėdama prie humanitarinės krizės Ukrainoje. Bideno režimas nusiuntė Ukrainai daugiau kaip 100 milijardų JAV dolerių, įskaitant įvairią amuniciją ir ginklus, ir planuoja siųsti ta...

Skaityti daugiau

06.02.2023 laikas 18:12 Svarbi žinia: "Pfizer" kovidų dūris sukelia nevaisingumą

Naujausia slapta filmuota medžiaga, kurioje užfiksuotas "Pfizer" aukšto rango vadovas Džordonas Trištonas Volkeris (Jordon Trishton Walker), rodo, kad "Pfizer" nuo pat pradžių žinojo, jog su jos gaminama kovidų "vakcina&qu...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

06.02.2023 laikas 22:00 Receptai | Patiekalai "Neįprastas būdas, kaip tai padaryti neiškočiojant plutos ir per 25 minutes": "Medutis" pyragas (metų metais patikrintas receptas)
Šis medaus pyrago receptas visada duoda puikių rezultatų! Nereikia iškočioti plutos, o darbas trunka vos 25 minutes. Metų metais išbandytas receptas iš paprastų ingredientų. Dalinuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau