Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gegužės » 2

Šiaurės Korėjos Viršūnėlė Parodė Antrą Kimą Liaudžiai

2020 m. gegužės 1 d. vakare, po ilgos ir ilgai trunkančios ligos, Šiaurės Korėjos diktatorius Kim Džong Unas (Kim Jong Un) grįžo į gyvųjų pasaulį. Kaip pranešė Šiaurės Korėjos naujienų agentūra KCNA, Kim savo buvimu pagerbė trąšų gamyklos atidarymą ir asmeniškai nukirpo juostelę.

Šiaurės Korėja, konspirologija, geopolitika

Ši naujiena tiesiogine prasme sprogdino internetą ir daugelis žmonių jaučiasi apgauti, negalintys patikėti kas įvyko. Galų gale apie Kim Jong Uno mirtį rašė, ne koks nors opozicijos tinklaraštis Kinijoje, o rimta kontora, kaip CNN. Be to šią naujieną jie patys nesugalvojo, o išgirdo iš rimtų žmonių Baltuosiuose rūmuose. Ir štai toks nutikimas.

Tačiau pažvelkime į kitas oficialias šventines nuotraukas:

Šiaurės Korėja, konspirologija, geopolitika

Tačiau, savo forumuose konspirologai kartoja – šis pasaulis apgyvendintas kvailiais ir aklais žmonėmis, kurie negali pastebėti tokių dalykų. Nepaisant to, atsirado Louise Mensch, kuri pastebėjo kai kuriuos pokyčius:

Šiaurės Korėja, konspirologija, geopolitika

Taigi kaspino kirpimo ceremonijos metu pas pilietį X ir pas Kim Jong Uno pasirodo visiškai skirtingi dantys.

Techniškai galima daryti prielaidą, kad Kim Jong Unas užsidarė savo bunkeryje, kad galėtų savo izoliuoti, 20 dienų graužtu krekerius, kaip alkanas žiurkėnas. Dėl šios priežasties dantys paaštrėjo. Arba galbūt prieš tai jis buvo intubuotas ir netyčia pažeidė kandžius, kada skubiai kišo žarną į burną. Bet ši teorija neveikia, nes skirtumas dantimis nesibaigia:

Šiaurės Korėja, konspirologija, geopolitika

Taigi visiškai akivaizdu, kad žmonėms buvo parodytas antrininkas. O, dar blogai, kad rimtuose leidiniuose rašoma, kad „Kim prisikėlė“ ir pradėjo vaikščioti vandeniu.

Kaip mes ankščiau kalbėjome apie Kim Jong Uną – mirties momentą jis pasirinko netinkamą: nėra aišku, kas bus įpėdinis ir pasaulyje gana sunka padėtis – didiems aukščiausiems pasaulio lyderiams Šiaurės Korėja dabar nedomina. Todėl arba patys korėjiečiai taip nusprendė, arba jiems buvo patarta, kaip tai padaryti iš užsienio – ir vietoje Kim pastatė antrininką, kuris, galbūt ir pripažintas – jei komandą davė tokią iš užsienio.

Dar vienas įdomus pastebėjimas, kur užkliuvo stebėtojams: vakar aukščiausia temperatūra Pchenjane buvo 27 laipsniai. Tačiau nuotraukos rodo, kad žmonės dėvi tai, kas atrodo žieminiai drabužiai, ar jiems negali būti per karšta? O, gal tų žmonių ir nebuvo...

Netiesioginis situacijos patvirtinimas, buvimas ceremonijoje seseriai Kim Yo Jong, kuri pagal oficialų rangą, ten tikrai nepriklauso būti. Matyt, ji prižiūrėjo antrininką, kad jis neprišnekėtų nesąmonių ir priskaldytų malkų. Tuo pačių, kad dažniau žiūrėtų į ją.

Vieno karto, žinoma, nepakanka peržiūrai, todėl „Kim“ dabar pradės aktyviai stumti seserį – duoti jai visokių svarbių nurodymų, kad visi praregėtų, jog ji dabar yra daug dešinesnė, nei aukščiausio vadovo dešinė ranka. O „Kim“ mažiau bus pastebimas, dėl tapatybės atpažinimo. O, kai visi pamatys, kad sesuo gali valdyti ir įpėdinio figūra žmonėms nekels klausymų – „Kimui“ surengs autokatastrofą ir Korėjai valdys karalienė. Arba karalienė valdys, o „Kim“ vaidins senelio vaidmenį: galimi du variantai, po kokios avarijos, teiks, kad jis taip atrodo, kaip antrininkas, antras variantas, kad mažiau rodytųsi ir neturėtų balso tiks – nukirpti juosteles ir susitikinėti su dirbančiais žmonėmis, todėl stebėkime įvykių raidą.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
01.06.2020 laikas 20:10 Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape
Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape, nepakenkdami jūsų sveikatai!

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 17:55 Šermukšnių nauda organizmui

Paprastasis šermukšnis (lot. Sorbus aucuparia) - visiems gerai pažįstamas ir dažnas krūmas arba medis visoje Lietuvoje, įprastas reginys - greta namų augantys šermukšniai, natūrali kiemo puošmena, ypač rudenį.

...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 09:16 6 intriguojančios CŽV paslaptys

2017 metų pradžioje JAV Centrinė žvalgybos valdyba (CŽV) internete išplatino apie 13 mln. puslapių įvairių dokumentų, susijusių su pačiais įvairiausiais 1940–1990 m. projektais ir įvykiais. Tarp jų būta iš tiesų intriguojančių paslapčių, susijusių ne tik su karine žvalgyba, bet netgi a...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 08:47 Alberto Einšteino laiškas dukrai apie galingiausią Visatos jėgą

1879 m. kovo 14 d. gimė Albertas Einšteinas – mokslininkas-legenda, sukėlęs mokslo perversmą, sukurdamas garsiąją reliatyvumo teoriją, daugybės kitų teorinės fizikos atradimų autorius, Nobelio premijos laureatas ir nepalenkiamas pacifistas, kurio paslaptinga biografija.

...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:40 Kodėl negalime užmigti be antklodės?

Tikriausiai pastebėjote, kai naktį negalite užmigti ir patogiai įsitaisyti, vienintelis dalykas, kuris jums padeda, yra antklodė. Atrodo, kad ji turi magišką galią ir apsisupę ja užmiegame greičiau. Jos neišsižadame net karščiausiomis naktimis. Yra keletas priežasčių, kodėl mes esame taip prie jų...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:12 Paskutinės Adolfo Hitlerio dienos

1945 m. balandžio 30 d., pirmadienį, apie 15 val. 15 min. sovietų kariuomenės apgultame Berlyne, požeminiame Reicho kanceliarijos bunkeryje, nuaidėjo šūvis. Ant sofos kruvina galva rastas sėdinčio Adolfo Hitlerio kūnas. Šalia gulėjo jo mylimoji Eva Braun. Abu kūnai buvo išnešti į kiemą, paguldyti...

Skaityti daugiau