Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Rugsėjo » 30

Putinas pasirašė susitarimą dėl keturių okupuotų Ukrainos regionų prijungimo

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas (Vladimir Putin) penktadienį per iškilmingą ceremoniją Kremliuje pasirašė sutartis dėl keturių Maskvos okupuotų Ukrainos regionų - Donecko, Chersono, Lugansko ir Zaporožės - aneksijos.

Po to jis susikibo rankomis su Maskvos paskirtais regionų vadovais scenoje priešais Rusijos elitą ir kartu su jais skandavo "Rusija! Rusija!".

Putinas aneksavo regionus nepaisydamas Vakarų perspėjimų ir to, kad Maskvos pajėgos nekontroliuoja visų regionų.

Ilgametis Rusijos vadovas sakė, kad regionų gyventojai po vadinamųjų referendumų, kuriuos organizavo Maskva, "vienareikšmiškai pasirinko" prisijungti prie Rusijos.

"Noriu tai pasakyti Kijevo režimui ir jo šeimininkams Vakaruose: Lugansko, Donecko, Chersono ir Zaporožės sričių gyventojai visiems laikams tampa mūsų piliečiais", - sakė jis.

Vakarai ir tarptautinės organizacijos nepripažino balsavimo, kuris buvo surengtas Rusijai jėga užgrobus šias teritorijas.

Prieš pasirašant sutartis sakytoje kalboje V. Putinas pareikalavo, kad Kijevas nutrauktų visus karinius veiksmus.

"Raginame Kijevo režimą nedelsiant nutraukti karinius veiksmus, sustabdyti visus karo veiksmus... ir grįžti prie derybų stalo".

V. Putinas, kuriam kitą savaitę sukaks 70 metų, vasario mėn. pasiuntė karius į Ukrainą.

Praėjusią savaitę jis paskelbė mobilizaciją, kad paremtų Ukrainoje kovojančias Rusijos pajėgas, kurios pastaraisiais mėnesiais patyrė didelių nuostolių.

AFP

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:
Temos

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.12.2022 laikas 20:06 "Aš ateinu pas tave": Džeimsas Vudsas žada paduoti DNC į teismą dėl neteisėtos amerikiečių cenzūros

Aktorius Jamesas Vudsas (James Woods) pažadėjo paduoti į teismą Demokratų nacionalinį komitetą (DNC) už tai, kad šis bando sužlugdyti jo karjerą ir paminti amerikiečių žodžio laisvę.

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 19:41 Pasipiktinimas, kai Jungtinės Karalystės "Citizens Advice" liepia darbuotojams nešioti lyties įvardžių ženklelius
Jungtinės Karalystės tarnyba "Citizens Advice" susidūrė su darbuotojų pasipiktinimu po to, kai jiems buvo nurodyta nešioti ženklelius su lyties įvardžiu.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:44 10 dalykų, kuriuos reikia žinoti, jei nusprendėte atleisti neištikimybę
Niekada nemaniau, kad galėčiau susigrąžinti neištikimą vyrą. Visada norėjau būti stipri moteris, galinti pastovėti už save ir išvaryti neištikimą vyrą pro duris. Bet tada atleidau savo buvusiajam, kai jis mane apgavo. Ši patirtis mane daug ko išmokė,...

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:29 Receptai | Patiekalai Ši mišrainė ant Kūčių stalo yra tiesiog privaloma!
Šiandien noriu su Jumis pasidalinti labai skania burokėlių mišraine Kūčioms, kurią ruošiu su obuoliais ir konservuotais žirneliais. Pavyksta ji labai gerai ir visada būna pirma "nušluojama" nuo stalo.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:14 Receptai | Patiekalai Tokie pyragėliai su grybais yra iš fantastiškos srities. Pavyksta fantastiškai gerai!

Seniau mano šeimai tokie sluoksniuotos tešlos pyragėliai su grybais patikdavo tik virti aliejuje, o aš asmeniškai tokius labai retai norėdavau gaminti. Įdarui gamindama tik miško grybus.

Skaityti daugiau

01.12.2022 laikas 22:31 Receptai | Patiekalai Pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške, kaparėliais, česnaku ir saulėje džiovintais pomidorais

Labai greitai pagaminami, paprasti, bet tuo pačiu pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške ir džiovintais pomidorais, prie alaus, vyno arba arbatos.

Skaityti daugiau