Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Rugsėjo » 30

Putinas sako, kad Rusija "nesiekia" sugrąžinti Sovietų Sąjungos

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas (Vladimir Putin) penktadienį, ruošdamasis aneksuoti keturis Maskvos okupuotus Ukrainos regionus, Kremliuje vykusioje ceremonijoje pareiškė, kad Rusija "nesiekia" atkurti Sovietų Sąjungos.

"SSRS nebėra. Mes negalime sugrąžinti praeities. Ir Rusijai jos nebereikia. Mes to nesiekiame", - sakė V. Putinas.

Jis taip pat apkaltino paskutiniuosius Sovietų Sąjungos vadovus "sunaikinus mūsų didžiąją šalį".

V. Putinas kalbėjo per televiziją transliuojamoje ceremonijoje, skirtoje oficialiai įteisinti keturių Rusijai priklausančių Ukrainos regionų aneksiją, kur promaskvietiška valdžia paskubomis surengė referendumus, kuriuos Kijevas ir Vakarai pasmerkė kaip apsimestinius.

Savo kalboje V. Putinas taip pat teigė, kad Vakarai nori matyti Rusiją kaip "koloniją".

"Tai daroma iš godumo, siekiant išlaikyti savo neribotą galią. Tai yra tikrosios šio hibridinio karo, kurį Vakarai vykdo prieš mus, priežastys... Jie nori paversti mus kolonija", - sakė V. Putinas per televiziją transliuotose pastabose.

"Rusija jiems visai nereikalinga", - sakė jis.

"Vakarai pasirengę peržengti viską, kad išsaugotų neokolonijinę sistemą, kuri leidžia jiems parazituoti ir, tiesą sakant, plėšti visą pasaulį", - pridūrė V. Putinas.

Jis teigė, kad jiems "labai svarbu, kad visos šalys atiduotų savo suverenitetą Jungtinėms Valstijoms".

AFP

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:
Temos

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2022 laikas 20:39 Prasideda: Nigerija riboja grynųjų pinigų išėmimą iki 45 JAV dolerių, kad pradėtų veikti WEF patvirtinta ‘visuomenė be grynųjų pinigų’
Stulbinantis skaičius nigeriečių mėgsta bitkoinus, bet nekenčia vyriausybinės kriptovaliutos (CBDC).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 20:22 Geriausias pasaulyje virusologas: Spyglių baltymas sukelia ‘smurtinį širdies sprogimą’
Kovid-19 injekcijų sudėtyje esantys "Spike" baltymai verčia žmonių širdis smarkiai sprogti, neseniai Dr. Drew laidoje pareiškė geriausias virusologas Ryanas Cole'as (Ryan Cole).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 19:54 DeSantis sako, kad laikys "Pfizer", "Moderna" atsakingais už šalutinį "marmalo" poveikį
Floridos gubernatorius Ronas DeSantis (Ron DeSantis) pareiškė, kad ketina reikalauti vakcinų gamintojų "atsakomybės" už melagingus teiginius apie jų skiepus.

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 23:55 Receptai | Patiekalai "Kartą suvalgęs kąsnelį, nebegali sustoti": erdvūs pyragėliai (gaminu juos Naujųjų metų išvakarėms)
Šiuos pyragaičius lengva pagaminti, juos tiekiu ir šventėms, ir tiesiog prie arbatos. Švelnus, aromatingas ir labai skanus! Paprastas, visiems prieinamas receptas.

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 19:16 Receptai | Patiekalai "Štai, kaip teisingai pagaminti bandeles su razinomis: purios, minkštos ir lengvai pagaminamos (mano nuomone, tai geriausias receptas)
Minkštos, purios, erdvios ir labai skanios bandelės su razinomis! Jie gaminami paprastai, iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Juos mėgsta visa mano šeima, todėl gaminu dažnai. Man tai yra geriausias receptas!

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 18:58 Receptai | Patiekalai "Paimu bulves, šiek tiek maltos mėsos ir per 10 minučių pagaminu skanų patiekalą": greitas, sotus ir ekonomiškas.
Šiandien noriu pasidalyti su jumis biudžetui draugišku receptu skaniai pavalgyti! Jį pagaminti greitai ir lengvai, o patiekalas gaunasi sotus ir labai skanus. Visa šeima prašė dar! Jei dar nebandėte - labai rekomenduoju....

Skaityti daugiau