Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Rugsėjo » 30

COD: Black Ops Cold War sutrinka, rodomas juodas ekranas

Keli COD: Black Ops Cold War žaidėjai pranešė, kad kompiuteris sutrinka arba rodo juodą ekraną. Jie yra nusivylę, nes ši problema tęsiasi jau kelias dienas.

Call of Duty yra garsi frančizė, o žaidimų kūrėjai kiekvienoje naujoje serijoje žaidėjams suteikia geriausią patirtį. Black Ops Cold War yra pilnas duomenų ir yra prieinamas tam tikrose konsolėse, pavyzdžiui, Xbox, PlayStation ir PC.
Pranešimai apie "COD: Black Ops Cold War" "sugedusį" ARBA rodantį "juodą ekraną

Daugelis asmeninių kompiuterių žaidėjų pradėjo susidurti su šia problema po to, kai rugsėjo 26 d. atnaujino "Battle.net". Jie matė "juodus ekranus" ir krovimo ekranus. Kiti teigė, kad įkrovus žaidimą jis sugedo ir rodė klaidos kodą 0xc0000005 bei užrašą "Scan and Repair", kuris gali išspręsti problemą.

Keletas COD: Black Ops Cold War žaidėjų sakė, kad nuolatinė klaida sugadino jų žaidimo patirtį ir jie negali žaisti žaidimo.

"Ei, planuojant @Treyarch @battlenet y'all's Cold War atnaujinimą net nepavyksta įkrauti žaidimo. Jis priverčia sėdėti prie juodo ekrano. Jokios krovimo piktogramos ar ko nors panašaus. Ar galite jūs visi, prašau, pataisyti arba pasakyti, kaip tai padaryti?" - rašė vienas naudotojas.

Oficialus kūrėjų pripažinimas ir galimas problemos sprendimo būdas

Antradienį "Treyarch" palaikymo tarnyba pripažino šią problemą ir sakė, kad ieško galimybių išspręsti klaidas. Tačiau jie kol kas nepateikė numatomos pristatymo datos.

Tuo tarpu yra galimas apeinamasis kelias, kuris gali išspręsti žaidėjų problemą. Jums reikės pašalinti ir iš naujo įdiegti žaidimą.

"Ką tik išinstaliavau žaidimą ir įsidiegiau iš naujo, ir dabar jis veikia puikiai, jei kas nors vis dar susiduria su problemomis", - rašė vienas asmuo.

Vienas "Redditor" lankytojas pasiūlė tokį apėjimo būdą: "Atnaujinimas: aš padariau klasikinį metodą - ištryniau mažus (tik kilobaitų) .idx failus iš žaidimo duomenų aplanko, taip pat žaidimo .exe, nuskaičiau, ar nėra problemų, stebuklingai žaidimui reikėjo atsisiųsti 40 GB!!! (dėl kelių MB vertės ištrintų failų) ir vėl galima žaisti. Išbandykite, jei turite gerą ryšį ir nenorite laukti ištaisymo", - rašė jie.

Antradienį "Raven Software" savo oficialioje "Trello" lentoje patvirtino, kad klaida buvo pašalinta.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.12.2022 laikas 20:06 "Aš ateinu pas tave": Džeimsas Vudsas žada paduoti DNC į teismą dėl neteisėtos amerikiečių cenzūros

Aktorius Jamesas Vudsas (James Woods) pažadėjo paduoti į teismą Demokratų nacionalinį komitetą (DNC) už tai, kad šis bando sužlugdyti jo karjerą ir paminti amerikiečių žodžio laisvę.

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 19:41 Pasipiktinimas, kai Jungtinės Karalystės "Citizens Advice" liepia darbuotojams nešioti lyties įvardžių ženklelius
Jungtinės Karalystės tarnyba "Citizens Advice" susidūrė su darbuotojų pasipiktinimu po to, kai jiems buvo nurodyta nešioti ženklelius su lyties įvardžiu.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:44 10 dalykų, kuriuos reikia žinoti, jei nusprendėte atleisti neištikimybę
Niekada nemaniau, kad galėčiau susigrąžinti neištikimą vyrą. Visada norėjau būti stipri moteris, galinti pastovėti už save ir išvaryti neištikimą vyrą pro duris. Bet tada atleidau savo buvusiajam, kai jis mane apgavo. Ši patirtis mane daug ko išmokė,...

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:29 Receptai | Patiekalai Ši mišrainė ant Kūčių stalo yra tiesiog privaloma!
Šiandien noriu su Jumis pasidalinti labai skania burokėlių mišraine Kūčioms, kurią ruošiu su obuoliais ir konservuotais žirneliais. Pavyksta ji labai gerai ir visada būna pirma "nušluojama" nuo stalo.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:14 Receptai | Patiekalai Tokie pyragėliai su grybais yra iš fantastiškos srities. Pavyksta fantastiškai gerai!

Seniau mano šeimai tokie sluoksniuotos tešlos pyragėliai su grybais patikdavo tik virti aliejuje, o aš asmeniškai tokius labai retai norėdavau gaminti. Įdarui gamindama tik miško grybus.

Skaityti daugiau

01.12.2022 laikas 22:31 Receptai | Patiekalai Pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške, kaparėliais, česnaku ir saulėje džiovintais pomidorais

Labai greitai pagaminami, paprasti, bet tuo pačiu pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške ir džiovintais pomidorais, prie alaus, vyno arba arbatos.

Skaityti daugiau