Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Spalio » 5

"Google" pralaimėjo RT ieškinį; priversta atkurti cenzūruotus "YouTube" kanalus

"Google" patyrė žeminantį smūgį po to, kai teismas įpareigojo kraštutinių kairiųjų pažiūrų technologijų milžinę atkurti cenzūruotus RT "YouTube" kanalus, kuriuos "Google" užblokavo prasidėjus Rusijos karinei kampanijai Ukrainoje.

Sprendimas buvo paskelbtas antradienį, kai teismas pripažino, kad RT įkūrėjos bendrovės "ANO TV-Novosti" ieškinys prieš "Google LLC", "Google Ireland Limited" ir Rusijos "Google" padalinį yra palankus. Joms nurodyta atkurti prieigą prie 27 cenzūruojamų kanalų.

Apie tai praneša Newswars.com: Jei jos to nepadarys, "Google" bus skirta 100 000 rublių (1 694 JAV dolerių) bauda už kiekvieną dieną, kol bus atkurta prieiga prie visų kanalų. Kas savaitę kasdienės baudos suma padvigubės.

Dabar "Google" turi 30 dienų apskųsti teismo sprendimą.

Ieškinys prieš "Google" buvo pateiktas dar gegužės mėnesį, kai teismas RT prašymu ėmėsi laikinųjų priemonių, siekdamas "užtikrinti, kad būtų įmanoma įvykdyti teismo aktą" prieš bendrovę, ir areštavo visą technologijų milžinės Rusijos padalinio finansinį turtą ir kilnojamąjį bei nekilnojamąjį turtą 500 mln. rublių (8,4 mln. JAV dolerių) vertės.

Panašios sumos iš bendrovės taip pat buvo areštuotos pagal kitus du nagrinėjamus ieškinius, kuriuos pateikė Rusijos televizijos bendrovės NTV ir "GPM Entertainment Television", kurių turinys taip pat buvo užblokuotas "YouTube". 

Kovo pradžioje, netrukus po to, kai Rusija pradėjo karinę operaciją Ukrainoje, "YouTube" administratoriai apribojo prieigą prie visų RT ir RTD kanalų. 

Remiantis Rusijos žiniasklaidos priežiūros tarnybos "Roskomnadzor" kovo mėn. ataskaita, buvo maždaug 54 atvejai, kai "YouTube" apribojo Rusijos kanalams priklausantį turinį.

Rusijai pradėjus karinį puolimą prieš Ukrainą, Vakarų vyriausybės ir privačios technologijų bendrovės pradėjo cenzūros kampaniją prieš Rusijos žiniasklaidą, kurią jos laiko "valstybės kontroliuojama". Europos Sąjunga visiškai uždraudė RT ir "Sputnik" transliuoti savo eteryje. Dėl JAV sankcijų Maskvai RT America buvo priversta nutraukti savo veiklą, o Google pašalino RT ir Sputnik programėles iš Play Store parduotuvės, o YouTube užblokavo prieigą prie visų transliuotojų kanalų.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:05 Po FTB reido Niujorke uždaryta slapta komunistinės Kinijos policijos nuovada
Po JAV Federalinio tyrimų biuro (FTB) reido Niujorke uždaryta komunistinės Kinijos režimo valdoma slapta Kinijos policijos nuovada.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau