Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Technologijos, Mokslas » 2022 » Spalio » 9

Ar tiesa, kad ausys ir nosis auga visą gyvenimą?

Tikrai kiekvienas iš jūsų yra girdėjęs, kad nosis ir ausys auga visą gyvenimą. Ar tai mitas, ar mokslinis faktas? Šį klausimą padėjo išspręsti gydytoja Irina Nikulina (Ирина Никулина).

Iš tiesų iki vyresnio amžiaus vizualiai šios kūno dalys dažnai tampa didesnės nei jaunystėje. Esmė ta, kad nosis ir ausys yra raumenys, oda ir kremzlės, kurios gali augti net ir visiškai užbaigus skeletą ir nustojus augti.

Be to, su amžiumi odos ir kremzlių jungiamasis audinys silpnėja, tampa mažiau elastingas ir elastingas, o tai taip pat turi įtakos nosies ir ausų formai ir dydžiui.

Atlikti tyrimai patvirtina, kad nosis ir ausys, nors ir gana nepastebimai, kasmet didėja. 2019 m. mokslinis žurnalas "Journal of Forensic Odonto-Stomatology" paskelbė 700 20-80 metų amžiaus žmonių nuotraukų analizės rezultatus. Tai buvo daroma siekiant numatyti veido bruožų pokyčius senstant. Mokslininkai ištyrė daugiau kaip 30 parametrų ir padarė išvadą, kad su amžiumi nosis linksta žemyn, o šnervės tampa platesnės.

Kitas nemalonus padidėjusios nosies šalutinis poveikis gali būti rožinė. Ji pasireiškia hiperemija, smulkių ir paviršinių veido odos kraujagyslių išsiplėtimu, papulių, pustulių, edemos, teleangiektazijos susidarymu.

Irina Nikulina
Gydytojas, mitybos specialistas. Aktyvus CSNN (Kanados natūralios mitybos mokyklos) narys ir sertifikuotas konsultantas. Socialinių technologijų akademijos Integracinių sveikatos technologijų skyriaus vadovas.

Taip pat neįmanoma panaikinti gravitacijos, todėl reikia susitaikyti su tuo, kad ausys ir nosis nepastebimai augs visą likusį gyvenimą. Tačiau visada galite palaikyti odos elastingumą ir sveikatą, naudodami papildomas priemones ir būdus, įskaitant augalinės kilmės priemones.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.11.2022 laikas 19:45 JK priežiūros institucija priekaištauja "Pfizer" generaliniam direktoriui dėl "klaidinančių" pareiškimų apie "Covid" vakcinas vaikams
Jungtinės Karalystės farmacijos priežiūros institucija priekaištavo "Pfizer" generaliniam direktoriui Albertui Bourlai (Albert Bourla) už "gėdingai klaidinančius" pareiškimus apie vaikams skirtas "Covid" vakcinas....

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 19:28 Brazilijos kariškiai paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" - Medijos užtemimas

Brazilijos kariškiai parodė savo paramą Brazilijos žmonėms ir paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" po to, kai paaiškėjo, kad rinkimai buvo suklastoti.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 14:55 Prieš ir po: Adamas Schiffas atsisako įsipareigoti liudyti Kongrese (po D.Trumpo)

Demokratas Adamas Šifas (Adam Schiff) daug metų stūmė suklastotą, Hillary Clinton (Hillary Clinton) finansuotą Steele'o dosjė, žinodamas, kad tai visiškas melas, finansuojamas demokratų.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:51 Receptai | Patiekalai Neįprastas skanėstas arbatai (gaminsiu Naujųjų metų išvakarėse)
Tai ne tik pyragas, bet ir tikras skanėstas! Tai neįprastas, originalus ir labai skanus skanėstas. Jį lengva paruošti ir pagaminti, be to, jis atrodo gražiai ir šventiškai! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:31 Receptai | Patiekalai Subtilus keksiukas arbatai (pagaminu per 10 minučių)
Šis keksas tarsi tirpsta burnoje! Drėgnas, švelnus, orus ir labai skanus. Pagaminti šį patiekalą užtrunka 10 minučių (tiesiog viską sumaišau ir pašaunu į orkaitę)! Privalote tai išbandyti. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau

27.11.2022 laikas 21:02 Receptai | Patiekalai Blynai iš kopūstų? Nustebsite kaip fantastiškai gerai pavyksta!
Nors kopūstas ir nėra toks didelis kaip moliūgas, bet paprastai jo per vieną kartą taip pat nesunaudojame. Todėl verta turėti galvoje bent jau du patiekalus, kuriems būtų galima sunaudoti vieną kopūstą. Žinoma, tai galėtų būti pap...

Skaityti daugiau