Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Spalio » 19

"JPMorgan" generalinis direktorius Jamie Dimonas: "žaliosios" energijos klausimu mes elgiamės visiškai atvirkščiai

JPMorgan Chase generalinis direktorius Džeimis Dimonas (Jamie Dimon) pastebėjo, kad žmonės "visiškai atvirkščiai" vertina idėją mažinti iškastinio kuro plėtrą vardan "klimato kaitos" problemų sprendimo.

"Mes viską suprantame visiškai atvirkščiai: Amerika turėtų pumpuoti daugiau naftos ir dujų, ir tai turėtų būti remiama", - sakė jis duodamas interviu CNBC.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, atspindinčių autoriaus nuomonę

"Manau, kad energetiką suprantame visiškai neteisingai. Nuo pat [Rusijos ir Ukrainos] karo pradžios žinojome, kad Europa turės problemų. Buvo gana nuspėjama, kad [Rusijos prezidentas Vladimiras] Putinas atjungs kai kurias dujas ir tam tikrą naftą, o naftos kainos kils."

Finansų milžinės generalinis direktorius taip pat negailėjo griežtų žodžių klimato alarmistams, sakydamas, kad jų veiksmai "pablogino klimatą". Jis patikslino, kad "žmonės darė blogą prielaidą, jog didelės naftos ir dujų kainos mažina vartojimą [ir anglies dvideginio kiekį]", o tai buvo klaidinga. Pasak Dimono, tiek neturtingos, tiek turtingos šalys dėl didesnių naftos ir dujų kainų grįžta prie pigesnių anglių, kurių kažkada atsisakė, kad aprūpintų savo šalis energija.

"Šiuo metu turime ilgalaikę problemą - pasaulis neišgauna pakankamai naftos ir dujų, kad būtų galima sumažinti anglies naudojimą, pereiti [prie žaliosios energijos], sukurti žmonėms saugumą. Priskirčiau tai kritinei kategorijai. Šiuo metu tai turėtų būti traktuojama beveik kaip karo klausimas, nieko kito", - sakė Dimonas.

Be to, "JPMorgan" vadovas pabrėžė, kad JAV turi "imtis tikro lyderio vaidmens". Jis tęsė: "Amerika, o ne Saudo Arabija, yra svyruojanti gamintoja. Turėtume tai teisingai suprasti, pradedant nuo kovo [2022 m.]. Dabar jau beveik per vėlu tai padaryti teisingai, nes akivaizdu, kad tai yra ilgalaikė investicija".

Nepaisant šios neigiamos pastabos, Dimonas suteikė dalelę vilties, pabrėždamas, kad laikiną trūkumą, susijusį su Rusijos ir Ukrainos karu, galima įveikti.

Dimonas ragina Vakarus susitvarkyti

Duodamas interviu CNBC Dimonas taip pat aptarė nepastovius laikus, kuriais pasaulis bando veikti. Jis sakė, kad jo nestebina "Nord Stream 1" dujotiekio susprogdinimas, ir pridūrė, kad net naftos tanklaiviai gali būti susprogdinti, jei jie yra "netinkamoje vietoje".

Be to, "JPMorgan" generalinis direktorius sakė, kad išpuolis prieš Ukrainą "iš tikrųjų buvo išpuolis prieš Vakarų pasaulį". Po to jis tęsė sakydamas, kad tai buvo proga Vakarams "susitvarkyti", atsižvelgiant į tai, kad autokratinis pasaulis mano, jog Vakarai yra "šiek tiek tingūs ir nekompetentingi".

"Tai šansas susiprasti ir įtvirtinti Vakarų, laisvų, demokratinių, kapitalistinių, laisvų žmonių, laisvų judėjimų, žodžio laisvės ir laisvos religijos ateinančiam šimtmečiui. Nes jei nesusitvarkysime, tokį chaosą galite matyti visame pasaulyje ateinančius 50 metų", - aiškino J. Dimonas.

Rugsėjį Dimonas įstatymų leidėjams sakė, kad jo bankas nepriims draudimo investuoti į iškastinį kurą.

"Tikrai ne, ir tai būtų kelias į pragarą Amerikai. Mes nesusitvarkome su šia problema. Pasauliui kasdien faktiškai reikia 100 mln. barelių naftos ir dujų, o mums jų reikia 10 metų. Tam reikia tinkamai investuoti į naftos ir dujų kompleksą", - aiškino Dimonas."

Jis teigė, kad investicijos į naftos ir dujų kompleksą yra naudingos CO2 mažinimui, nes dėl didelės naftos ir dujų kainos, ypač kitose pasaulio šalyse, visi grįžta prie anglies.

"Turėtume sutelkti dėmesį į klimatą. Problema ta, kad dėl didelių naftos ir dujų kainų pasaulis grįžta prie anglių elektrinių. Ji yra nešvaresnė. Kodėl negalime per savo storas kaukoles suprasti, kad jei norite išspręsti klimato [kaitos] problemą, Amerika neprieštarauja klimato [kaitai], jei skatina daugiau naftos ir dujų?"

Daugiau naujienų apie klimato darbotvarkę rasite svetainėje Climate.news.

Toliau žiūrėkite vaizdo įrašą apie Dimono perspėjimą apie Jungtines Valstijas užgriūsiantį ekonominį uraganą.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
31.01.2023 laikas 20:16 Kodėl esu toks vargšas, jei esu toks protingas?

Kai užslėptas pripažinimo troškimas, visų pirma slepiamas nuo savęs, yra svarbesnis už naudingumo idėją - tai neuždirba pinigų.

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 22:33 Billas Gatesas investavo į dirbtinius kiaušinius prieš paslaptingą kiaušinių trūkumą ir kainų kilimą

Globalistas milijardierius Billas Gatesas, kuriam būdinga neįtikėtinai įžvalgios investicijos prieš pat pasaulį ištikusią nelaimę, investavo į dirbtinius kiaušinius prieš kiaušinių kainų šuolį.

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 20:51 Neatidėliotina pankreatito priežiūra namuose
Kasą galima gydyti liaudiškomis priemonėmis, pavyzdžiui, gerai žinomais krapais arba jų sėklomis. Vieną arbatinį šaukštelį susmulkintos žaliavos (krapų arba jų sėklų) užpilkite stikline verdančio vandens, palaikykite vieną valandą, perkoškite. Išgerk...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

31.01.2023 laikas 22:46 Receptai | Patiekalai "Svečiai buvo nustebę, kad jį taip lengva pagaminti": švelnus varškės pyragas arbatai (skanesnis už bet kokį tortą)
Skanus, kvapnus ir toks švelnus, kad tirpsta burnoje! Varškės pyragas gaminamas paprastai, greitai ir iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Jis toks pat skanus kaip ir pyragas!

Skaityti daugiau

31.01.2023 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai "Iš stiklinės kefyro pagaminau kalną skanėstų": pusryčiai visai šeimai (be miltų ir paruošti per 5 minutes)
Paimkite paprasčiausius produktus ir tiesiogine prasme per 5 minutes pagaminkite skanius pusryčius! Šiuos skanius pusryčius su kefyru galite pasigaminti be jokių miltų ar vargo. Išbandykite - jums patiks. Dalinuosi šiuo receptu su...

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 23:37 Receptai | Patiekalai «Toks švelnus, kad norisi jį gaminti vėl ir vėl»: kvapnus arbatos pyragas (lengva pagaminti, lengva įsiminti)

Ir vėl aromatas pasklido po visus namus! Šiandien "skubėdama" gaminu subtilų keksiuką arbatai. Tai visai nesudėtinga pagaminti, o skonis neįtikėtinas! Šis receptas yra vienas iš mano mėgstamiausių.

...

Skaityti daugiau