Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Technologijos, Mokslas » 2024 » Kovo » 25

Tenesio senatas priėmė įstatymo projektą, draudžiantį chemtreilų purškimą, o žiniasklaida apsimeta, kad geoinžinerija neegzistuoja

Tenesio senatas priėmė įstatymo projektą

Tenesio senate priimtame naujame švaraus oro įstatymo projekte yra formuluotė, draudžianti geoinžinerinį purškimą, dar vadinamą chemtreilais, visoje savanorių valstijoje.

Siekdamas sukurti švaresnį Tenesio dangų, valstijos Senatas į įstatymo projektą įtraukė formuluotę, kuria draudžiama "bet kokiu būdu tyčia purkšti, išleisti ar skleisti chemines medžiagas, cheminius junginius, medžiagas ar aparatus šios valstijos ribose į atmosferą, aiškiai siekiant paveikti temperatūrą, orą ar saulės šviesos intensyvumą".

Iš šios konkrečios formuluotės matyti, kad valstijos senatas kovoja su tokiais projektais, kaip saulės šviesos "pritemdymo" ir "atvėsinimo" operacijos, kurias vykdo klimato kaitos fanatikai, dabar atvirai pripažįstantys, kad jų tikslas - užteršti dangų nuodais, kad planeta "nešiltėtų".

"Tai fantastiška Tenesiui, - apie įstatymo projektą pareiškė konservatyviųjų pažiūrų aktyvistas Robis Starbukas (Robby Starbuck).

"Už" balsavo 24 senatoriai, 6 buvo prieš. Likusi įstatymo projekto dalis pateikiama toliau. Dabar laukiame, kol dėl jo balsuos Atstovų Rūmai, tačiau raginu visus TN atstovus palaikyti šį įstatymo projektą. Mūsų federalinė vyriausybė turi tamsią istoriją, kai purškė ir nuodijo piliečius toksinais, su kuriais jie niekada nesutiko kontaktuoti. Tik pažiūrėkite, ką jie padarė Sent Luise Šaltojo karo metais. Tai sukėlė siaubingų kančių. Negalime rizikuoti, kad federalinė vyriausybė purkštų ką nors ant mūsų piliečių!"

Tenesio senatas priėmė įstatymo projektą, draudžiantį chemtreilų purškimą, o korporacinė žiniasklaida apsimeta, kad geoinžinerija neegzistuoja

Po šio teisės akto, žinomo kaip Senato įstatymo projektas Nr. 2691 (SB 2691), Atstovų rūmuose bus priimtas susijęs įstatymo projektas, žinomas kaip Atstovų rūmų įstatymo projektas Nr. 2063 (HB 2063). Jei ir šis įstatymas bus priimtas, tikimasi, kad gubernatorius Billas Lee pasirašys visą teisės aktą kaip įstatymą, nes per visą savo karjerą jis nėra vetavęs nė vieno ant jo stalo patekusio įstatymo projekto.

Mokslas nėra išspręstas

Dabar, kai chemtreilai tapo atviri ir nebėra sąmokslo teorija, vyksta diskusijos tarp kairiųjų ir dešiniųjų dėl jų teisėtumo. Kairieji akivaizdžiai mano, kad jie yra būtini "žaliajai darbotvarkei" įgyvendinti, o dešinieji teigia, kad cheminių medžiagų išmetimas teršia dangų ir daro nežinia ką žmonių sveikatai.

Be to, vis dar yra nemažai žmonių, kurie neigia, kad chemtreilai apskritai egzistuoja, nepaisant to, kad dabar vyriausybės dokumentuose ir įmonių misijų ataskaitose jie atvirai vadinami geoinžineriniais projektais, kuriais siekiama pakeisti Žemės klimatą.

Kai kurie kritikai taip pat sako, kad tokie įstatymų projektai, kaip ką tik Tenesyje priimtas įstatymas, yra daugiau simboliniai nei bet kokie kiti, nes valstija pati negali realiai sustabdyti chemtreilų purškimo, ypač jei jie sklinda iš federalinės ar tarptautinės programos, turinčios daug pinigų ir lėktuvų.

"Šie kritikai taip pat teigia, kad įstatymų leidybos veiksmai yra tik simboliniai ir nėra nukreipti prieš konkrečias medžiagas, nes, atvirai kalbant, jie neturi jokio supratimo, kokias chemines medžiagas uždrausti", - pranešė "Revolver".

"Esminis jų argumentas yra tas, kad "chemtreilų" vaizdavimas kaip tikros grėsmės sustiprina pasakojimą apie žmogaus sukeltą klimato kaitą, todėl tai yra strateginė klimato propagandos priemonė. Ši stovykla tiki, kad visa tai - rafinuota gudrybė, kuria siekiama įtvirtinti klimato kaitos idėją visuomenės sąmonėje, net ir daugelio dešiniųjų pažiūrų žmonių."

Ką manote jūs? Ar tokie teisės aktai kaip SB 2691 ir HB 2063 yra simboliniai ar net realūs? Ar šie du įstatymų projektai turi realų tikslą viešai atskleisti, kas vyksta danguje virš mūsų?

"Įstatymo projektas nenaudingas", - rašė kažkas, kas netiki, kad teisės aktai iš tikrųjų turi pagrindą. "Dangus virš žemės laikomas federaline teritorija". 

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
02.09.2019 laikas 11:19 Receptai – Patiekalai Rudeninis trupininis pyragas iš moliūgų. Moliūgų pyragas

Sotaus pyrago gaminimas iš moliūgo.. Paruošas pyragas yra minkštas, trupininis, šiek tiek drėgnas. Ir labai skanus.

Skaityti daugiau

05.07.2019 laikas 19:24 Receptai – Patiekalai Saldžios duonos riekelės su cukrumi ir cinamonu
Gaminame. Saldžios duonos riekelės su cukrumi ir cinamonu. Iškeptas riekeles dedame į lėkštę. Jas galima patiekti su šviežiomis uogomis, bananais, arba apšlakstytas medumi ar tirpintu šokoladu. Labai paprasta ir skanu!...

Skaityti daugiau

14.08.2019 laikas 17:38 Receptai – Patiekalai Tinginiai virtinukai su varške
Tačiau kai po ranka yra receptai „Greiti patiekalai“, galima greitai pagaminti skanių patiekalų visai šeimai. Mes parengėme jums šį „Virtinukų-tinginių“ receptą. Beje, vaikai dažniausiai juos labai mėgsta!

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.05.2024 laikas 14:13 Mirtinas gėrimas ar panacėja? Ką mokslas mano apie arbatinį grybą

Arbatinio grybo pagrindu pagamintam gėrimui, arba kombučai, priskiriama daug naudingų savybių. Teigiama, kad jis padeda išlaikyti svorį, normalizuoja virškinamojo trakto veiklą, gerina odos būklę ir padeda kovoti su daugeliu ligų.

...

Skaityti daugiau

21.05.2024 laikas 06:55 2024 m. gegužės 21 d. horoskopas: žvaigždės atskleidžia visų Zodiako ženklų likimo paslaptis
Su jausmais ir emocijomis šiandien bus gerai, aistras-smurtą asmeniniame gyvenime daugeliui teikia Mėnulis Skorpione ir įtemptas aspektas su Plutonu.

Skaityti daugiau

20.05.2024 laikas 20:28 Finansinis horoskopas gegužės 21 2024 visiems Zodiako ženklams
Finansų srityje būkite pasirengę maloniems netikėtumams. Galbūt rasite slėptuvę senoje piniginėje arba pagaliau grąžinsite skolą, apie kurią jau buvote pamiršę.

Skaityti daugiau