Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Technologijos, Mokslas » 2022 » Spalio » 19

Billas Gatesas: Energetikos krizė yra "gera", nes visuomenė bus priversta pereiti prie ‘švarios energijos’

Kol europiečiai susiduria su perspektyva, kad šią žiemą negalės sau leisti šildyti namų, Billas Gatesas (Bill Gates) pareiškė, kad energetikos krizė yra "geras" dalykas, nes visuomenė bus priversta greičiau pereiti prie "švarios energijos".

B. Gatesas, kalbėdamas apie savo investicinę bendrovę "Breakthrough Energy Ventures", kuri užsiima klimato technologijų (anglies dioksido mokesčio) investicijomis, CNBC sakė: "Žmonės buvo šiek tiek optimistiškai nusiteikę dėl to, kaip greitai bus galima pereiti. Jei Europoje nebus rusiškų gamtinių dujų... tai yra kliūtis", - tęsė Gatesas.

"Turime rasti ne rusiškų angliavandenilių šaltinių, kurie pakeistų tuos šaltinius, kad veiktų anglių jėgainės ir daugybė kitų dalykų, nes, žinote, prioritetas yra palaikyti žmonių šilumą, palaikyti gerą tų šalių ekonomikų būklę", - tvirtino B. Gatesas.

Jis tęsė: "Kita vertus, dabar tai naudinga ilgalaikėje perspektyvoje, nes žmonės nenorės būti priklausomi nuo rusiškų gamtinių dujų, todėl jie greičiau pereis prie šių naujų metodų."

Gatesas antradienį paskelbė "Energetikos perėjimo būklės apžvalgą", kurioje pareiškė, kad tokios šalys kaip Jungtinės Valstijos, kurios klestėjo degindamos iškastinį kurą, turėtų pereiti prie visiško visų ekonomikos sektorių dekarbonizavimo.

Jis rašo: "Daugelis Europos ir Šiaurės Amerikos šalių, siekdamos klestėjimo, pripildė atmosferą anglies dvideginio, todėl nerealu ir nesąžininga tikėtis, kad visi kiti atsisakys patogesnio gyvenimo, nes paaiškėjo, kad tas anglis pakeitė klimatą."

B. Gatesas taip pat rašo: "Nemanau, kad rinka pati savaime gali per kelis dešimtmečius iš naujo nustatyti visą ekonomiką", ir priduria: "Mums reikia plano, kaip paspartinti šį procesą."

Tai įdomu, turint omenyje, kad R. Gatesas savo artimiausioje aplinkoje yra pripažinęs, jog "švari energija" iš tikrųjų neišsprendžia vadinamosios klimato krizės. Tad kodėl pasaulio elitas taip desperatiškai siekia perėjimo?

P komentaras: užsienis rašo, todel tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2022 laikas 20:39 Prasideda: Nigerija riboja grynųjų pinigų išėmimą iki 45 JAV dolerių, kad pradėtų veikti WEF patvirtinta ‘visuomenė be grynųjų pinigų’
Stulbinantis skaičius nigeriečių mėgsta bitkoinus, bet nekenčia vyriausybinės kriptovaliutos (CBDC).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 20:22 Geriausias pasaulyje virusologas: Spyglių baltymas sukelia ‘smurtinį širdies sprogimą’
Kovid-19 injekcijų sudėtyje esantys "Spike" baltymai verčia žmonių širdis smarkiai sprogti, neseniai Dr. Drew laidoje pareiškė geriausias virusologas Ryanas Cole'as (Ryan Cole).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 19:54 DeSantis sako, kad laikys "Pfizer", "Moderna" atsakingais už šalutinį "marmalo" poveikį
Floridos gubernatorius Ronas DeSantis (Ron DeSantis) pareiškė, kad ketina reikalauti vakcinų gamintojų "atsakomybės" už melagingus teiginius apie jų skiepus.

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 23:55 Receptai | Patiekalai "Kartą suvalgęs kąsnelį, nebegali sustoti": erdvūs pyragėliai (gaminu juos Naujųjų metų išvakarėms)
Šiuos pyragaičius lengva pagaminti, juos tiekiu ir šventėms, ir tiesiog prie arbatos. Švelnus, aromatingas ir labai skanus! Paprastas, visiems prieinamas receptas.

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 19:16 Receptai | Patiekalai "Štai, kaip teisingai pagaminti bandeles su razinomis: purios, minkštos ir lengvai pagaminamos (mano nuomone, tai geriausias receptas)
Minkštos, purios, erdvios ir labai skanios bandelės su razinomis! Jie gaminami paprastai, iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Juos mėgsta visa mano šeima, todėl gaminu dažnai. Man tai yra geriausias receptas!

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 18:58 Receptai | Patiekalai "Paimu bulves, šiek tiek maltos mėsos ir per 10 minučių pagaminu skanų patiekalą": greitas, sotus ir ekonomiškas.
Šiandien noriu pasidalyti su jumis biudžetui draugišku receptu skaniai pavalgyti! Jį pagaminti greitai ir lengvai, o patiekalas gaunasi sotus ir labai skanus. Visa šeima prašė dar! Jei dar nebandėte - labai rekomenduoju....

Skaityti daugiau