Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Spalio » 22

Patys baisiausi Amerikos namai

Anot statistikos, Amerijoje nufilmuojama daugiausiai siaubo filmų. Todėl nenuostabu, kad siaubas čia tapo kone kultu. Šioje šalyje labai populiarūs "namai, turintys istorija", kuriuose nutiko baisūs nusikaltimai, arba tie, kurie pateko į kino filmus, net jei ekranizuotos istorijos buvo išgalvotos.

Lizzi Borden namas (Fall River miestas, Masačiusetso valstija)

Lizzi Borden vardas liūdnai pagarsėjo po to, kai 1892 metais ši mergina buvo apkaltinta kirviu užmušusi savo tėvą ir pamotę neva dėl palikimo. Tačiau Lizzi kaltė nebuvo įrodyta. Ji su seserimi Ema gavo visą tėvų palikimą.

Netrukus merginos pardavė senąjį namą ir persikėlė gyventi į naują. Tačiau susipykusi su seserimi Ema išvažiavo iš miesto ir daugiau nebepasirodė. Nors Lizzi turėjo pinigų, niekas iš vietinių vaikinų taip ir nepanoro jos vesti (daug kas tikėjo, kad žudikė ji). Moteris mirė 1927 metais, o tikrieji jos tėvų mirties kaltininkai taip ir nebuvo rasti.

Dauguma žmonių mano, kad  Lizzi vis dėlto ir buvo žudikė. Jos vardas tapo bendriniu daiktavardžiu... O JAV egzistuoja “Lizzi Borden draugų bendrija”. Jos nariai bando įrodyti jos nekaltumą dėl baisaus nusikaltimo įvykdymo. Be to, Lizzi Borden yra viena iš filmo “Valdemaro palikimas” veikėjų. Filmas pasirodė ekranuose 2010 metais.

Barsių namas (Michael Street, Los Angeles)

Neseniai laidoje “Murder House Flip”, skirtoje namams su tragiška praeitimi, buvo papasakota istorija namo, esančio Canoga parko rajone (Los Angeles). Jo šeimininkais kažkada buvo Barsių šeima. Sutuoktiniai Džozefas ir Marija buvo vengrų emigrantai. Jų dukra Judita, sulaukusi 10 metų, tapo sėkminga aktore, spėjo nusifilmuoti keliuose filmuose ir projektuose. Būtent jos uždarbio dėka šeima galėjo apsigyventi tokiame prabangiame name.

Deja, Džozefas piktnaudžiavo alkoholiu ir dažnai elgėsi agresyviai. Šeimą atsidūrė ant skyrybų slenksčio, ir Barsis ne be pagrindo įtarinėjo, kad žmona ir dukra ketina palikti jį ir išvažiuoti iš čia.

Naktį į 1988 metų liepos 26 dieną vyras ir vėl grįžo namo girtas. Įėjęs į Juditos kambarį, jis nušovė mergaitę, paskui nužudė ir žmoną. Vėliau, prablaivėjęs, žudikas nusižudė garaže.

Kažkodėl niekas iš Barsių artimųjų (o Džozefas turėjo dar du vaikus iš pirmos santuokos) nepretendavo į namą. Praėjus daugiau kaip metams po tragedijos, jį išpirko kiti giminaičiai.

2001 metais namą įsigijo Bernalų šeima. Iš pradžių naujieji savininkai nieko neįtarė apie čia vykusius įvykius. Tačiau po tam tikro laiko jų dukra ėmė skųstis, kad naktimis ją kankina košmarai. Name pradėjo vykti keisti dalykai. Pavyzdžiui, kažkas nematomas atidarinėjo ir uždarinėjo duris į garažą ir vaikštinėjo laiptais. Kartais žmonės jautė, tarsi kažkas yra jiems už nugarų...

Laikui bėgant, Bernalai vis dėlto sužinojo namo paslaptį. Šiandien jie sako, kad pavargo gyventi su vaiduokliais.

Šeimą tikisi, kad ekstrasensai ar mediumai galės jiems padėti. Jie taip pat tikisi, kad restauravus pastatą, anapusinės jėgos nurims.

Bufalo Bilo namas (Peripolis, Pensilvanijos valstija)

O dabar kalbėkime apie namus iš siaubo filmų. Neseniai Peripolio mieste už 300 tūkst. dolerių buvo parduodamas trijų aukštų 1910 metais statytas namas. Jis garsus tuo, kad čia buvo filmuojami kultinio trilerio “Avinėlių tylėjimas” epizodai.

Būtent čia, anot siužeto, gyveno žudikas maniakas Džeimas Gambas, pravarde Bufalo Bilas, kuris nulupdavo odą nelaimingoms aukoms.

Iš tikrųjų joks Džeimas Gambas niekada neegzistavo, nors internete šiandien galima rasti jo išgalvotą biografiją. Tai apibendrintas personažas, kuris remiasi kelių “garsių” serijinių žudikų biografijomis. Bet nė vienas iš jų niekada negyveno minėtame name. Nors “Bufalo Bilo namas” visaip reklamuojamas, norinčių įsigyti šį nekilnojamą turtą kol kas neatsirado.

DeFeo namas (Amityville, Niujorko valstija)

Jei tikėti legendomis, ankstesni šio namo savininkai buvo tokia DeFeo šeima. Viskas jiems sekėsi gerai iki 1974 metų lapkričio 13 dienos, kai 23 metų Ronaldas DeFeo išprotėjo ir šiame name nužudė visą savo šeimą: tėvus, tris brolius ir seserį.

Vėliau pradėta kalbėti, kad name gyvena kažkokios demoniškos jėgos, galinčios paveikti žmones.

Apie šiuos įvykius buvo parašyta knyga, nufilmuota nemažai filmų, garsiausias iš jų - “Amitvylio siaubas” (2005). Nepaisant baisios reputacijos, 2010 metais namą pavyko parduoti už 950 tūkst. dolerių.

Kotedžas iš filmo “Edvardas Žirkliarankis” (Lutz, Floridos valstija)

Pastatas iš populiaraus mistinio trilerio “Edvardas Žirkliarankis” šiandien parduodamas už 224 tūkst. dolerių. Pastatytas jis palyginti neseniai - 1989 metais, prieš filmui pasirodant ekranuose.

Filmo režisierius Timas Burtonas reikalavo, kad filmuojama būtų ne dekoracijų paviljonuose, o tikruose namuose. Pagal siužetą pagrindinis filmo herojus (jį suvaidino Džonis Deepas), keistas jaunuolis su žirklėmis vietoje rankų (tai vienintelė iš tikrųjų baisi detalė filme), apsigyveno Bogsų šeimos name. Šį kotedžą, kurio plotas buvo 133 kv.m., stovėjusį nedideliame Floridos mieste, filmavimui teko specialiai perdažyti. Beje, nors Edvardas filme ir įvykdė vieną žmogžudystę gindamasis, jis nėra maniakas ar pabaisa. Todėl vienintelis dalykas, galintis pritraukti potencialius pirkėjus, yra kinematografinė statinio praeitis.

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko dalinkitės.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2022 laikas 20:39 Prasideda: Nigerija riboja grynųjų pinigų išėmimą iki 45 JAV dolerių, kad pradėtų veikti WEF patvirtinta ‘visuomenė be grynųjų pinigų’
Stulbinantis skaičius nigeriečių mėgsta bitkoinus, bet nekenčia vyriausybinės kriptovaliutos (CBDC).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 20:22 Geriausias pasaulyje virusologas: Spyglių baltymas sukelia ‘smurtinį širdies sprogimą’
Kovid-19 injekcijų sudėtyje esantys "Spike" baltymai verčia žmonių širdis smarkiai sprogti, neseniai Dr. Drew laidoje pareiškė geriausias virusologas Ryanas Cole'as (Ryan Cole).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 19:54 DeSantis sako, kad laikys "Pfizer", "Moderna" atsakingais už šalutinį "marmalo" poveikį
Floridos gubernatorius Ronas DeSantis (Ron DeSantis) pareiškė, kad ketina reikalauti vakcinų gamintojų "atsakomybės" už melagingus teiginius apie jų skiepus.

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 23:55 Receptai | Patiekalai "Kartą suvalgęs kąsnelį, nebegali sustoti": erdvūs pyragėliai (gaminu juos Naujųjų metų išvakarėms)
Šiuos pyragaičius lengva pagaminti, juos tiekiu ir šventėms, ir tiesiog prie arbatos. Švelnus, aromatingas ir labai skanus! Paprastas, visiems prieinamas receptas.

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 19:16 Receptai | Patiekalai "Štai, kaip teisingai pagaminti bandeles su razinomis: purios, minkštos ir lengvai pagaminamos (mano nuomone, tai geriausias receptas)
Minkštos, purios, erdvios ir labai skanios bandelės su razinomis! Jie gaminami paprastai, iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Juos mėgsta visa mano šeima, todėl gaminu dažnai. Man tai yra geriausias receptas!

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 18:58 Receptai | Patiekalai "Paimu bulves, šiek tiek maltos mėsos ir per 10 minučių pagaminu skanų patiekalą": greitas, sotus ir ekonomiškas.
Šiandien noriu pasidalyti su jumis biudžetui draugišku receptu skaniai pavalgyti! Jį pagaminti greitai ir lengvai, o patiekalas gaunasi sotus ir labai skanus. Visa šeima prašė dar! Jei dar nebandėte - labai rekomenduoju....

Skaityti daugiau