Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Spalio » 29

9 būdai, kaip greitai "paleisti" savo santuoką

Jei peržiūrėsite savo seną užrašų knygelę, rasite daug įdomių dalykų, pvz., šių žalingų patarimų. Jie parengti remiantis pokalbių patarimais ir jūsų pačių klaidomis.

Pasitelkus humorą, galima gana saugiai pažvelgti į save iš šalies.

Devyni būdai, kaip greitai "paleisti" savo santuoką:

1. Jūs vis dar nesikabinėjate prie vyro? Netardote jo, kaip patyręs policijos tyrėjas? Vis dar nekritikuojate kiekvieno jo pasiūlymo ir viso to, kuo jis dalijasi su jumis? Labai didelė klaida. Kuo anksčiau pradėsite, tuo greičiau sužinosite, kaip jūsų vyras moka riaumoti ir apskritai – koks nepakenčiamas vyriškis atiteko tokiai šviesiai ir šventai moteriai, kaip jūs.

2. Nuolat aiškinkite jam, ką reikia daryti. Jo mama atidavė jį į rūpestingas jūsų rankas ne tam, kad paleistumėte viską savieigai. Esate patyrusi, protinga moteris ir viską žinote geriau už tą dunduką.

3. Nereikia dažytis, puoštis ir prižiūrėti save namuose. Jūs jau ištekėjote, kam visos tos kvailystės?

4. Liaukis pagaliau tvarkytis namuose, jums už tai pinigų nemoka. Televizorius, beje, naują serialą rodo, jis įdomesnis už buities darbus.

5. Pasitikti ir išlydėti vyrą – bloga mintis, nebent norite pažymėti teritoriją bučiniu. Nes maža ką.

6. Atminkite – pas jus viskas bendra: telefonas, kompiuteris, kišenės, draugai. Po vestuvių tai įvyksta automatiškai. Jeigu vyras to nesupranta, paaiškinkite isterijos priepuolių pagalba. Ir savaitę nekalbėkite. Ir mėnesį su juo nemiegokite. Ir negaminkite maisto. Kažkuri iš šitų priemonių būtinai suveiks.

7. Nėra jokių „aš užsiėmęs“, kai tuo metu jis galvoja ne apie jus, o apie kažkokius savo reikalus. Galite atsinešti vestuvių liudijimą ir pakišti jam po nosimi. Jis bus labai dėkingas, kad priminėte.

8. Jūsų mamos namai – šventa vieta, į kurią vyras turi eiti kaip į išpažintį. Papasakoti apie visus savo nusižengimus, atgailauti ir gauti palaiminimą. Ne rečiau kaip kartą per savaitę. Ypač apleistais atvejais – kasdien. Kaip sakote? Jam ten būti nepatinka? Nesudėtinga manipuliacija iš šeštojo punkto turėtų padėti.

9. Jūsų vyras kupinas idėjų, planų ir svajonių? Išravėkite visas tas piktžoles iš pašaknų. Nieko sau sugalvojo – solidus vedęs vyriškis turi galvoti tik apie namus ir žmoną. Priminkite jam tai kuo dažniau! Pageidautina moters, kuri jį labiausiai gyvenime siutino, tonu. Jis privalėjo jums apie tą moterį papasakoti pažinties pradžioje. Nepapasakojo? Ech, kaip negerai išėjo…

Net nežinau, kokį dar kenksmingą patarimą galima būtų duoti. Jų labai daug.

Atrodytų, visi seniausiai žino, kaip „reikia“ ir kaip „nereikia“ elgtis santykiuose, tačiau kiekvieną kartą mums atrodo, kad mūsų atvejis yra unikalus ir ne toks, kaip pas kitus. Ir su dideliu entuziazmu mes vis iš naujo ir iš naujo kartojame seniai visiems žinomas klaidas…

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.11.2022 laikas 19:45 JK priežiūros institucija priekaištauja "Pfizer" generaliniam direktoriui dėl "klaidinančių" pareiškimų apie "Covid" vakcinas vaikams
Jungtinės Karalystės farmacijos priežiūros institucija priekaištavo "Pfizer" generaliniam direktoriui Albertui Bourlai (Albert Bourla) už "gėdingai klaidinančius" pareiškimus apie vaikams skirtas "Covid" vakcinas....

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 19:28 Brazilijos kariškiai paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" - Medijos užtemimas

Brazilijos kariškiai parodė savo paramą Brazilijos žmonėms ir paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" po to, kai paaiškėjo, kad rinkimai buvo suklastoti.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 14:55 Prieš ir po: Adamas Schiffas atsisako įsipareigoti liudyti Kongrese (po D.Trumpo)

Demokratas Adamas Šifas (Adam Schiff) daug metų stūmė suklastotą, Hillary Clinton (Hillary Clinton) finansuotą Steele'o dosjė, žinodamas, kad tai visiškas melas, finansuojamas demokratų.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:51 Receptai | Patiekalai Neįprastas skanėstas arbatai (gaminsiu Naujųjų metų išvakarėse)
Tai ne tik pyragas, bet ir tikras skanėstas! Tai neįprastas, originalus ir labai skanus skanėstas. Jį lengva paruošti ir pagaminti, be to, jis atrodo gražiai ir šventiškai! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:31 Receptai | Patiekalai Subtilus keksiukas arbatai (pagaminu per 10 minučių)
Šis keksas tarsi tirpsta burnoje! Drėgnas, švelnus, orus ir labai skanus. Pagaminti šį patiekalą užtrunka 10 minučių (tiesiog viską sumaišau ir pašaunu į orkaitę)! Privalote tai išbandyti. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau

27.11.2022 laikas 21:02 Receptai | Patiekalai Blynai iš kopūstų? Nustebsite kaip fantastiškai gerai pavyksta!
Nors kopūstas ir nėra toks didelis kaip moliūgas, bet paprastai jo per vieną kartą taip pat nesunaudojame. Todėl verta turėti galvoje bent jau du patiekalus, kuriems būtų galima sunaudoti vieną kopūstą. Žinoma, tai galėtų būti pap...

Skaityti daugiau