Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Lapkričio » 3

V. Putinas paskelbė pareiškimą dėl branduolinio karo išvengimo: ‘Aš neleisiu pasauliniam elitui išnaikinti mūsų planetos’

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas (Vladimir Putin) pažadėjo neleisti pasauliniam elitui per branduolinį karą nuskurdinti planetos.

Pasak V. Putino, elitas desperatiškai trokšta pasaulinio branduolinio karo, nes tai leistų jiems drastiškai sumažinti Žemės gyventojų skaičių ir įgyvendinti savo "Didžiojo persitvarkymo" darbotvarkę.

Atsižvelgiant į tai, kad Rusija yra viena iš penkių pasaulio šalių, turinčių branduolinių ginklų, V. Putino užsienio reikalų ministerija paskelbė pareiškimą, kuriame teigiama, kad Rusijai "tenka ypatinga atsakomybė sprendžiant klausimus, susijusius su tarptautinio saugumo ir strateginio stabilumo stiprinimu".

Infowars.com praneša: Pareiškime taip pat teigiama, kad "Rusija griežtai ir nuosekliai vadovaujasi nuostata, kad branduolinio karo negalima laimėti ir jo niekada negalima pradėti" ir kad branduolinės bombos skirtos tik gynybiniam naudojimui, kai "kyla pavojus pačiam valstybių egzistavimui".

Šalis teigia esanti "tvirtai įsitikinusi, kad dabartinėje sudėtingoje ir neramioje situacijoje, kurią sukėlė neatsakingi ir įžūlūs veiksmai, kuriais siekiama pakenkti mūsų nacionaliniam saugumui, neatidėliotinas uždavinys yra išvengti bet kokio karinio branduolinių galybių susidūrimo".

Toliau Rusija paragino kitas keturias branduolines valstybes bendradarbiauti, užuot kurstę nestabilią situaciją, kurioje "tiesioginis ginkluotas konfliktas" galiausiai gali sukelti "katastrofiškų padarinių".

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas yra garsiai pareiškęs, kad yra pasirengęs panaudoti branduolinius ginklus, jei jo šaliai iškiltų rimtas pavojus, tačiau ši pozicija niekuo nesiskiria nuo bet kurios kitos branduolinių ginklų turinčios šalies pozicijos.

Užuot pripažinusi, kad kiekviena branduolinių ginklų turinti šalis pasižada juos naudoti tik gynybiniais tikslais, Vakarų žiniasklaida teigia, kad V. Putinas nuolat "grasina panaudoti branduolinius ginklus".

Dabar, po naujausio Rusijos užsienio reikalų ministerijos pareiškimo, pagrindinės žiniasklaidos priemonės, tokios kaip "NBC News", teigia, kad Putinas sušvelnino savo branduolinę retoriką.

Iš tikrųjų branduolinę įtampą didina Pentagonas, neseniai paskelbęs, kad JAV nebeatmeta galimybės panaudoti branduolinius ginklus prieš nebranduolines grėsmes.

Pentagono atskleidimas pasirodė praėjusią savaitę po to, kai V. Putinas bandė patikinti pasaulį, kad nesiruošia panaudoti branduolinių ginklų, sakydamas, kad "nėra jokios politinės" ar "karinės priežasties" "atominės bombos smūgiui Ukrainoje".

Visą pareiškimą skaitykite toliau:

Kaip nuolatinei Jungtinių Tautų Saugumo Tarybos narei ir vienai iš branduolinių valstybių, pagal Branduolinio ginklo neplatinimo sutartį Rusijos Federacijai tenka ypatinga atsakomybė sprendžiant klausimus, susijusius su tarptautinio saugumo ir strateginio stabilumo stiprinimu.

Įgyvendindama branduolinio atgrasymo politiką, Rusija griežtai ir nuosekliai vadovaujasi nuostata, kad branduolinis karas negali būti laimėtas ir niekada neturi būti kariaujamas. Rusijos doktrininiai požiūriai šioje srityje apibrėžti itin tiksliai, jais siekiama tik gynybinių tikslų ir jie negali būti interpretuojami plečiamai. Šie požiūriai leidžia Rusijai hipotetiškai griebtis branduolinio ginklo tik atsakant į agresiją, kurioje naudojami masinio naikinimo ginklai, arba į agresiją, kurioje naudojami įprastiniai ginklai, kai kyla pavojus pačiam valstybės egzistavimui.

Rusija laikosi nuomonės, kad esami susitarimai ir nuostatos branduolinių ginklų mažinimo ir ribojimo srityje, taip pat strateginės rizikos ir tarptautinių incidentų bei konfliktų, galinčių peraugti į branduolinį lygmenį, grėsmės mažinimo srityje išlieka aktualūs. Visiškai patvirtiname savo įsipareigojimą laikytis 2022 m. sausio 3 d. penkių branduolinių valstybių vadovų bendro pareiškimo dėl branduolinio karo prevencijos ir ginklavimosi varžybų išvengimo. Esame tvirtai įsitikinę, kad dabartinėje sudėtingoje ir neramioje situacijoje, kurią sukėlė neatsakingi ir įžūlūs veiksmai, kuriais siekiama pakenkti mūsų nacionaliniam saugumui, neatidėliotina užduotis yra išvengti bet kokio karinio branduolinių galybių susidūrimo.

Raginame kitas "branduoliniam penketukui" priklausančias valstybes praktiškai pademonstruoti savo pasirengimą dirbti sprendžiant šią prioritetinę užduotį ir atsisakyti pavojingų bandymų pažeisti viena kitos gyvybinius interesus balansuojant ant tiesioginio ginkluoto konflikto ribos ir skatinant provokacijas masinio naikinimo ginklais, galinčias sukelti katastrofiškų padarinių.

Rusija ir toliau pasisako už atnaujintą, tvirtesnę tarptautinio saugumo architektūrą, grindžiamą nuspėjamumo ir pasaulinio strateginio stabilumo užtikrinimu, taip pat lygiateisiškumo, nedalomo saugumo ir abipusio atsižvelgimo į pagrindinius šalių interesus principais.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
06.02.2023 laikas 18:39 WW3 eskaluojamas, nes korumpuoti JAV pareigūnai siekia apsaugoti savo nusikalstamas operacijas ir biologinio ginklo tyrimus Ukrainoje
JAV vyriausybė ir toliau eskaluoja pasaulinį karą su Rusija, kartu prisidėdama prie humanitarinės krizės Ukrainoje. Bideno režimas nusiuntė Ukrainai daugiau kaip 100 milijardų JAV dolerių, įskaitant įvairią amuniciją ir ginklus, ir planuoja siųsti ta...

Skaityti daugiau

06.02.2023 laikas 18:12 Svarbi žinia: "Pfizer" kovidų dūris sukelia nevaisingumą

Naujausia slapta filmuota medžiaga, kurioje užfiksuotas "Pfizer" aukšto rango vadovas Džordonas Trištonas Volkeris (Jordon Trishton Walker), rodo, kad "Pfizer" nuo pat pradžių žinojo, jog su jos gaminama kovidų "vakcina&qu...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

06.02.2023 laikas 22:00 Receptai | Patiekalai "Neįprastas būdas, kaip tai padaryti neiškočiojant plutos ir per 25 minutes": "Medutis" pyragas (metų metais patikrintas receptas)
Šis medaus pyrago receptas visada duoda puikių rezultatų! Nereikia iškočioti plutos, o darbas trunka vos 25 minutes. Metų metais išbandytas receptas iš paprastų ingredientų. Dalinuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau