Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paslapčių ir Žinių Pasaulis » Medicina » 2022 » Lapkričio » 19

Plaučių transplantacijos recipientams po antrosios kovid-19 vakcinos dozės pasireiškė kvėpavimo sutrikimas ir organo atmetimas

Plaučių transplantacijos recipientams, gavusiems dvi kovid-19 mRNA dozes, gali pasireikšti organo atmetimas ir išsivystyti kvėpavimo funkcijos sutrikimas, kuriam reikia papildomo deguonies ir tolesnio gydymo. Žurnale "The Journal of Heart and Lung Transplantation" (Širdies ir plaučių transplantacijos žurnalas) paskelbtame tyrime nušviečiama ši rimta medicininė problema, kurią sukelia covid-19 vakcinos.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

Trys plaučių transplantacijos recipientės kenčia nuo kovid-19 vakcinų sukelto kvėpavimo sutrikimo

Dauguma plaučių transplantacijos recipientų (LTR) nereaguoja į pirmąją kovid-19 mRNA dozę. Trumpalaikės antikūnų reakcijos į spygliuotojo baltymo mRNA pastebimos po antrosios dozės. Šioje atvejų serijoje trims pacientams iš tikrųjų po antrosios vakcinos dozės išsivystė "nauji ir reikšmingi kvėpavimo takų sutrikimai". Kvėpavimo sutrikimai atitiko antikūnų sukeltą atmetimą (AMR). Tyrimo autoriai rašė: "Mūsų žiniomis, tai pirmoji publikuota vakcinos sukelto atmetimo atvejų serija plaučių transplantacijos recipientams."

Trims visiškai paskiepytoms pacientėms (50-70 metų amžiaus) buvo suleistos FDA patvirtintos mRNA vakcinos. Trims moterims anksčiau nebuvo nustatyta atmetimo epizodų. Dvi pacientės gavo "Moderna" atmainą, o viena - "Pfizer-BioNTech" skiepą. Jų sunkūs, gyvybei pavojingi simptomai prasidėjo praėjus nuo šešių mėnesių iki dvejų metų po transplantacijos. Atlikus pacientų vertinimą, nustatyta, kad pagrindinė ligos etiologija yra antikūnų tarpininkaujamas atmetimas. Du iš pacientų buvo hospitalizuoti ir jiems diagnozuotas hipoksinis kvėpavimo nepakankamumas praėjus vos dviem savaitėms po antrosios kovid-19 mRNA dozės. Vienam pacientui pasireiškė panašūs simptomai, kurie iš pradžių buvo lengvi. Laikui bėgant simptomai sunkėjo, jai prireikė papildomo deguonies ir tolesnio hospitalizavimo.

Jų biopsijos neparodė jokio ląstelių atmetimo, tačiau vakcina sukėlė naujus donorui būdingus antikūnus. Tolesni vaizdai parodė, kad infekcijos nebuvo, tačiau atsirado naujų plaučių infiltratų. Visiems trims pacientams teko gydyti AMR plazmafereze, IVIg ir rituksimabu. Dėl šių kruopščių gydymo protokolų gydytojams pavyko padėti dviem iš pacientų atkurti plaučių funkciją ir atsisakyti papildomo deguonies. Vienos pacientės plaučių funkcija neatsistatė ir ji vėl buvo įtraukta į transplantacijos sąrašą.

Tyrimo autoriai padarė išvadą: Nors LTR sumažėja atsakas į SARS-CoV-2 vakcinas, todėl jie yra labiau pažeidžiami ligos, jų imuninės sistemos atsakas gali būti ne visada aiškus." Autoriai praneša apie naujus donorui būdingus antikūnus, kuriuos "atrodo, kad sužadina covid-19 vakcina".

Jie rašė: "Šie vakcinos atsakai turėtų būti kaupiami duomenų bazėje, kurioje būtų galima ištirti kiekvieną atvejį, kad būtų galima geriau suprasti jų mechanizmą ir, tikimasi, nustatyti LTR riziką. Tuomet tai galima panaudoti keičiant skiepijimo strategijas ir padėti išvengti nepageidaujamų padarinių šioje pažeidžiamoje pacientų grupėje."

Persodintų organų recipientai verčiami vartoti kovido-19 injekcijas, nepaisant rimto, gyvybei pavojingo pavojaus

Plaučių transplantacijos recipientai dažnai patiria didesnę imunosupresiją, todėl jie yra jautrūs sunkiems simptomams po bet kokios kvėpavimo takų virusinės infekcijos. Vakcinos covid-19 parduodamos kaip galimos koronavirusinės infekcijos prevencija ir siūlomos kaip sprendimas dėl galimo kvėpavimo takų sutrikimo ir imunosupresijos plaučių transplantacijos recipientams.

Tarptautinė širdies ir plaučių transplantacijos draugija (ISHLT) ir Amerikos transplantacijos draugija (AST) primygtinai rekomenduoja visiems organų recipientams švirkšti covid-19 mRNA. Kai kuriais atvejais ligoninės nežmoniškai atsisakydavo atlikti organų transplantaciją, nes asmuo arba nepilnamečio tėvai nesutiko, kad jiems būtų įšvirkšta covid-19. Daugelis žmonių švirkščia švirkštus per prievartą, nes medicinos institucijos laiko jų gyvybę įkaitu. Medicinos institucijos tiesiogine to žodžio prasme atima iš žmonių gyvybę gelbstinčią medicininę pagalbą vien tam, kad pacientai kuo labiau paklustų nesąžiningai, klaidingai ir pavojingai intervencijai.

Šiuo atveju covid-19 vakcinos sukėlė plaučių transplantacijos atmetimą, sukėlė sunkų kvėpavimo sutrikimą ir sumažėjusį deguonies kiekį, dėl kurio prireikė tolesnio gyvybę gelbstinčio gydymo.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
2020-05-10 laikas 11:25 Receptai Labai Skanus Lengvai Pagaminamas Kopūstų Pyragas
Visą masę sukrėskite į kepimo indą ir kepkite 40 minučių iki 180 laipnsių įkaitintoje orkaitėje. Prieš pateikiant pyragą šiek tiek atvėsinkite. Skanaus!

Skaityti daugiau

2020-12-21 laikas 17:09 Receptai Greitai pagaminama vištiena baltame padaže su pievagrybiais

Šį kartą noriu su Jumis pasidalinti itin paprastu bei greitai pagaminamu vištienos patiekalu su pievagrybiams, nuostabiame padaže. Šeima viską suvalgėt iškart, nors atrodė, kad daugoka ir dar gali likti kitai dienai pasišildyti...

Skaityti daugiau

2020-05-12 laikas 07:05 Receptai Plikyta kvietinė duona su raugu

Norint kepti šią skanią duonelę, reikia turėti specialaus jos raugo, kurį aš gavau iš vienos tolimos giminaitės. Ji kepa įvairias skanias namines duoneles. Bet manau neturint butent šio raugo (na, jis skiriasi tuo, kad paraugin...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
2025-07-04 laikas 07:22 Kavos Tirščių Nauda Sode ir Namuose: 10 Praktinių Būdų

Šiame straipsnyje aptarsime, kaip kūrybiškai panaudoti kavos tirščius sode ir namuose, kokia jų nauda ir galimi trūkumai. Pasiruoškite atrasti ekologiškus sprendimus, kurie sutaupys pinigų ir suteiks jūsų kasdienybei natūralumo!

...

Skaityti daugiau

2025-07-03 laikas 18:24 NLO paslaptys: ar vyriausybės slepia tiesą apie ateivius?
Ar NLO yra tikra pas slapts, ar vyriausybės dezinformacija? Sužinokite apie nutekėjimus, politikų susidomėjimą ir galimas ateivių technologijas!

Skaityti daugiau

2025-07-03 laikas 17:45 Vaikų auklėjimas: kaip ugdyti pasitikėjimą savimi ir savarankiškumą
Kaip ugdyti vaikų pasitikėjimą savimi? Sužinokite, kaip skatinti iniciatyvą, emocijų valdymą ir leisti vaikams būti savimi! Pasitelkdami naujus pavyzdžius, užsienio šaltinius ir praktinius patarimus, padėsime jums suprasti, kaip ugdyti vaikų savivert...

Skaityti daugiau

2025-07-03 laikas 17:32 Zodiako ženklai ir mokslas: kuriems vaikams mokykloje sekasi lengviausiai?
Kuriems Zodiako ženklams mokykloje sekasi lengviausiai? Sužinokite, kaip Liūto, Mergelės, Šaulio ir Ožiaragio vaikai pasiekia akademinę sėkmę! Pasitelkdami astrologinius įžvalgas, naujus pavyzdžius ir praktinius patarimus, padėsime tėvams ir mokytoja...

Skaityti daugiau

2025-07-03 laikas 17:08 Meilė – tai ne kančia: griauname mitus apie santykius
Meilė nėra kančia! Šiame straipsnyje griauname mitus apie santykius, dalinamės patarimais, kaip kurti sveiką partnerystę, ir aptariame, kodėl priklausomybė nėra meilė. Pasitelkdami naujus pavyzdžius, užsienio šaltinius ir praktinius patarimus, padėsi...

Skaityti daugiau