Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Lapkričio » 19

Plaučių transplantacijos recipientams po antrosios kovid-19 vakcinos dozės pasireiškė kvėpavimo sutrikimas ir organo atmetimas

Plaučių transplantacijos recipientams, gavusiems dvi kovid-19 mRNA dozes, gali pasireikšti organo atmetimas ir išsivystyti kvėpavimo funkcijos sutrikimas, kuriam reikia papildomo deguonies ir tolesnio gydymo. Žurnale "The Journal of Heart and Lung Transplantation" (Širdies ir plaučių transplantacijos žurnalas) paskelbtame tyrime nušviečiama ši rimta medicininė problema, kurią sukelia covid-19 vakcinos.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

Trys plaučių transplantacijos recipientės kenčia nuo kovid-19 vakcinų sukelto kvėpavimo sutrikimo

Dauguma plaučių transplantacijos recipientų (LTR) nereaguoja į pirmąją kovid-19 mRNA dozę. Trumpalaikės antikūnų reakcijos į spygliuotojo baltymo mRNA pastebimos po antrosios dozės. Šioje atvejų serijoje trims pacientams iš tikrųjų po antrosios vakcinos dozės išsivystė "nauji ir reikšmingi kvėpavimo takų sutrikimai". Kvėpavimo sutrikimai atitiko antikūnų sukeltą atmetimą (AMR). Tyrimo autoriai rašė: "Mūsų žiniomis, tai pirmoji publikuota vakcinos sukelto atmetimo atvejų serija plaučių transplantacijos recipientams."

Trims visiškai paskiepytoms pacientėms (50-70 metų amžiaus) buvo suleistos FDA patvirtintos mRNA vakcinos. Trims moterims anksčiau nebuvo nustatyta atmetimo epizodų. Dvi pacientės gavo "Moderna" atmainą, o viena - "Pfizer-BioNTech" skiepą. Jų sunkūs, gyvybei pavojingi simptomai prasidėjo praėjus nuo šešių mėnesių iki dvejų metų po transplantacijos. Atlikus pacientų vertinimą, nustatyta, kad pagrindinė ligos etiologija yra antikūnų tarpininkaujamas atmetimas. Du iš pacientų buvo hospitalizuoti ir jiems diagnozuotas hipoksinis kvėpavimo nepakankamumas praėjus vos dviem savaitėms po antrosios kovid-19 mRNA dozės. Vienam pacientui pasireiškė panašūs simptomai, kurie iš pradžių buvo lengvi. Laikui bėgant simptomai sunkėjo, jai prireikė papildomo deguonies ir tolesnio hospitalizavimo.

Jų biopsijos neparodė jokio ląstelių atmetimo, tačiau vakcina sukėlė naujus donorui būdingus antikūnus. Tolesni vaizdai parodė, kad infekcijos nebuvo, tačiau atsirado naujų plaučių infiltratų. Visiems trims pacientams teko gydyti AMR plazmafereze, IVIg ir rituksimabu. Dėl šių kruopščių gydymo protokolų gydytojams pavyko padėti dviem iš pacientų atkurti plaučių funkciją ir atsisakyti papildomo deguonies. Vienos pacientės plaučių funkcija neatsistatė ir ji vėl buvo įtraukta į transplantacijos sąrašą.

Tyrimo autoriai padarė išvadą: Nors LTR sumažėja atsakas į SARS-CoV-2 vakcinas, todėl jie yra labiau pažeidžiami ligos, jų imuninės sistemos atsakas gali būti ne visada aiškus." Autoriai praneša apie naujus donorui būdingus antikūnus, kuriuos "atrodo, kad sužadina covid-19 vakcina".

Jie rašė: "Šie vakcinos atsakai turėtų būti kaupiami duomenų bazėje, kurioje būtų galima ištirti kiekvieną atvejį, kad būtų galima geriau suprasti jų mechanizmą ir, tikimasi, nustatyti LTR riziką. Tuomet tai galima panaudoti keičiant skiepijimo strategijas ir padėti išvengti nepageidaujamų padarinių šioje pažeidžiamoje pacientų grupėje."

Persodintų organų recipientai verčiami vartoti kovido-19 injekcijas, nepaisant rimto, gyvybei pavojingo pavojaus

Plaučių transplantacijos recipientai dažnai patiria didesnę imunosupresiją, todėl jie yra jautrūs sunkiems simptomams po bet kokios kvėpavimo takų virusinės infekcijos. Vakcinos covid-19 parduodamos kaip galimos koronavirusinės infekcijos prevencija ir siūlomos kaip sprendimas dėl galimo kvėpavimo takų sutrikimo ir imunosupresijos plaučių transplantacijos recipientams.

Tarptautinė širdies ir plaučių transplantacijos draugija (ISHLT) ir Amerikos transplantacijos draugija (AST) primygtinai rekomenduoja visiems organų recipientams švirkšti covid-19 mRNA. Kai kuriais atvejais ligoninės nežmoniškai atsisakydavo atlikti organų transplantaciją, nes asmuo arba nepilnamečio tėvai nesutiko, kad jiems būtų įšvirkšta covid-19. Daugelis žmonių švirkščia švirkštus per prievartą, nes medicinos institucijos laiko jų gyvybę įkaitu. Medicinos institucijos tiesiogine to žodžio prasme atima iš žmonių gyvybę gelbstinčią medicininę pagalbą vien tam, kad pacientai kuo labiau paklustų nesąžiningai, klaidingai ir pavojingai intervencijai.

Šiuo atveju covid-19 vakcinos sukėlė plaučių transplantacijos atmetimą, sukėlė sunkų kvėpavimo sutrikimą ir sumažėjusį deguonies kiekį, dėl kurio prireikė tolesnio gyvybę gelbstinčio gydymo.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2022 laikas 20:39 Prasideda: Nigerija riboja grynųjų pinigų išėmimą iki 45 JAV dolerių, kad pradėtų veikti WEF patvirtinta ‘visuomenė be grynųjų pinigų’
Stulbinantis skaičius nigeriečių mėgsta bitkoinus, bet nekenčia vyriausybinės kriptovaliutos (CBDC).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 20:22 Geriausias pasaulyje virusologas: Spyglių baltymas sukelia ‘smurtinį širdies sprogimą’
Kovid-19 injekcijų sudėtyje esantys "Spike" baltymai verčia žmonių širdis smarkiai sprogti, neseniai Dr. Drew laidoje pareiškė geriausias virusologas Ryanas Cole'as (Ryan Cole).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 19:54 DeSantis sako, kad laikys "Pfizer", "Moderna" atsakingais už šalutinį "marmalo" poveikį
Floridos gubernatorius Ronas DeSantis (Ron DeSantis) pareiškė, kad ketina reikalauti vakcinų gamintojų "atsakomybės" už melagingus teiginius apie jų skiepus.

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 23:55 Receptai | Patiekalai "Kartą suvalgęs kąsnelį, nebegali sustoti": erdvūs pyragėliai (gaminu juos Naujųjų metų išvakarėms)
Šiuos pyragaičius lengva pagaminti, juos tiekiu ir šventėms, ir tiesiog prie arbatos. Švelnus, aromatingas ir labai skanus! Paprastas, visiems prieinamas receptas.

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 19:16 Receptai | Patiekalai "Štai, kaip teisingai pagaminti bandeles su razinomis: purios, minkštos ir lengvai pagaminamos (mano nuomone, tai geriausias receptas)
Minkštos, purios, erdvios ir labai skanios bandelės su razinomis! Jie gaminami paprastai, iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Juos mėgsta visa mano šeima, todėl gaminu dažnai. Man tai yra geriausias receptas!

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 18:58 Receptai | Patiekalai "Paimu bulves, šiek tiek maltos mėsos ir per 10 minučių pagaminu skanų patiekalą": greitas, sotus ir ekonomiškas.
Šiandien noriu pasidalyti su jumis biudžetui draugišku receptu skaniai pavalgyti! Jį pagaminti greitai ir lengvai, o patiekalas gaunasi sotus ir labai skanus. Visa šeima prašė dar! Jei dar nebandėte - labai rekomenduoju....

Skaityti daugiau