Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Lapkričio » 23

J. Bidenas pasirašė G20 deklaraciją, kuria sutinkama priversti amerikiečius naudoti skiepų pasus

JAV prezidentas Joe Bidenas pasirašė Didžiojo dvidešimtuko (G20) vadovų deklaraciją, kurioje įsipareigojo, kad Amerika įves skiepų pasus, kad "palengvintų" tarptautines keliones savo piliečiams (skiepams).

Deklaracijos 23 punkte aiškinama, kad: Ateityje "sklandžioms tarptautinėms kelionėms palengvinti" reikės "patikimų pasaulinių skaitmeninių sveikatos priežiūros tinklų, kurie turėtų pasinaudoti esamo standarto ir skaitmeninių COVID-19 sertifikatų sėkme ir jais remtis".

Apie tai praneša "InfoWars": Baltieji rūmai toliau teigia, kad remia Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) "mRNA vakcinų technologijų perdavimo centrą" ir kitas atsekamumo programas bei "glaudesnį besivystančių šalių bendradarbiavimą".

"Pripažįstame bendrų techninių standartų ir patikros metodų svarbą pagal IHR (2005 m.) sistemą, siekiant palengvinti sklandų tarptautinį keliavimą, sąveiką ir pripažinti skaitmeninius ir neskaitmeninius sprendimus, įskaitant skiepų įrodymus", - pareiškė Baltieji rūmai.

J. Bidenas taip pat paragino "sukurti patikimus pasaulinius skaitmeninius sveikatos tinklus, kurie būtų dalis pastangų stiprinti prevenciją ir reagavimą į būsimas pandemijas", remiantis "esamais standartais ir skaitmeniniais COVID-19 sertifikatais".

Atnaujintame G 20 veiksmų plane, susijusiame su Jungtinių Tautų darnaus vystymosi darbotvarke iki 2030 m., pasaulio elitas pažadėjo "siekti sistemų sąveikumo, įskaitant mechanizmus, kuriais patvirtinamas skiepijimo įrodymas, kartu gerbiant nacionalinės sveikatos politikos suverenumą ir atitinkamas nacionalines taisykles, pavyzdžiui, asmens duomenų apsaugą ir dalijimąsi duomenimis".

Tai įvyko po to, kai Indonezijos sveikatos apsaugos ministras Budi Sadikinas praėjusią savaitę gretimame B20 aukščiausiojo lygio susitikime paragino sukurti "PSO pripažįstamą skaitmeninį sertifikatą", kad būtų galima kontroliuoti gyventojų judėjimą.

"Jei esate paskiepytas arba tinkamai patikrintas, galite judėti, todėl kitos pandemijos atveju, užuot 100 proc. sustabdžius žmonių judėjimą ir [sustabdžius] ekonomiką visame pasaulyje, vis tiek galima užtikrinti tam tikrą žmonių judėjimą", - sakė jis.

Baidenas šią tironišką ir antikonstitucinę deklaraciją pasirašė praėjus 19 mėnesių po to, kai Baltųjų rūmų COVID-19 reagavimo grupės vadovas Džefas Zientsas (Jeff Zients) pažadėjo, kad tokia politika Amerikoje niekada nebus įgyvendinama.

"Leiskite aiškiai pasakyti, kad vyriausybė dabar neremia ir nerems sistemos, kuri reikalautų, kad amerikiečiai nešiotųsi pažymėjimą. Nebus jokios federalinės skiepų duomenų bazės, jokio federalinio įgaliojimo, reikalaujančio, kad visi privalėtų įsigyti vieną skiepų pažymėjimą", - sakė jis.

Dešimtys milijonų amerikiečių neketina kada nors pasiskiepyti COVID skiepu, todėl kyla klausimas, ar ateityje jiems bus draudžiama keliauti tarptautiniu mastu?

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
30.11.2022 laikas 14:52 Kokiems pastatams ir kada reikalingas energetinio naudingumo sertifikatas?
Energinio naudingumo sertifikatas – ne vien formalumas. Šis dokumentas atskleidžia nemažai vertingos informacijos apie patį statinį: ar jis taupus, ar kokybiškas, ar komfortiškas, ar visapusiškai naudingas (tiek pačiam žmogui, tiek aplinkai). Todėl v...

Skaityti daugiau

30.11.2022 laikas 08:48 "Neigiamas veiksmingumas" turėjo sustabdyti COVID vakcinų rekomendacijas
Neseniai įvairios pasaulio sveikatos agentūros patvirtino ir aktyviai skatina dar vieną COVID stiprinamąją vakciną, skirtą vakcinos veiksmingumui nuo COVD-19 infekcijos padidinti.

Skaityti daugiau

29.11.2022 laikas 22:29 Nyderlandų vyriausybė uždarys 3 000 ūkių, kad įgyvendintų visuotinio atšilimo tikslus

Nyderlandų vyriausybė paskelbė, kad, siekdama įgyvendinti visuotinio atšilimo tikslus, "priverstinai nupirks" ir uždarys iki 3 000 ūkių.

Skaityti daugiau

29.11.2022 laikas 21:21 Receptai | Patiekalai Neįtikėtinas skanėstas iš paprastų ingredientų (lengva pagaminti)
Purus, švelnus ir labai skanus marmurinis keksiukas! Lengva ir greita pagaminti - patiekite jį šventei ar tiesiog prie arbatos. Kvapnus skanėstas, pagamintas iš paprastų ingredientų ir be jokių rūpesčių.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:51 Receptai | Patiekalai Neįprastas skanėstas arbatai (gaminsiu Naujųjų metų išvakarėse)
Tai ne tik pyragas, bet ir tikras skanėstas! Tai neįprastas, originalus ir labai skanus skanėstas. Jį lengva paruošti ir pagaminti, be to, jis atrodo gražiai ir šventiškai! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:31 Receptai | Patiekalai Subtilus keksiukas arbatai (pagaminu per 10 minučių)
Šis keksas tarsi tirpsta burnoje! Drėgnas, švelnus, orus ir labai skanus. Pagaminti šį patiekalą užtrunka 10 minučių (tiesiog viską sumaišau ir pašaunu į orkaitę)! Privalote tai išbandyti. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau