Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Astralinis Pasaulis » 2022 » Lapkričio » 25

Paslaptingas visiško proto aiškumo prieš mirtį fenomenas

Didžiausias proto aiškumas - tai reiškinys, dažnai pastebimas mirtinai sergantiems pacientams, kai prieš mirtį jie patiria staigų energijos, budrumo ir sąmoningumo antplūdį.

Kodėl kai kurie žmonės prieš mirtį patiria didžiausią proto aiškumą?

Biologas Maiklas Nahmas (Michael Nahm) žurnale "Near Death Research" paskelbtame straipsnyje šį reiškinį apibūdino taip:

"Normalių arba neįprastai padidėjusių protinių gebėjimų atsiradimas nesąmoningiems arba psichikos ligoniams prieš pat mirtį, įskaitant ryškų nuotaikos pakilimą ir dvasinį afektą arba gebėjimą kalbėti anksčiau neįprastai dvasingai ir pakiliai".

Maiklas Namas daugelį metų tyrinėjo artimo mirčiai aiškumo reiškinį. Jis taip pat yra su Bruce'u Graysonu (Bruce Grayson) susijusio mokslinio darbo bendraautorius.

Jų atliktas tyrimas parodė, kad proto aiškumas pasireiškia ne tik mirtinai sergantiems žmonėms, bet netgi apima ir psichikos ligomis sergančius žmones. Ypatingas sąmonės aiškumas buvo pastebėtas net žmonėms, kurie daugelį metų gyveno sirgdami demencija, jiems grįžo ankstesnės pažintinės funkcijos ir po kurio laiko jie mirė.

Kiek laiko prieš mirtį pasireiškia ši būsena?

Tolesniais mokslininkų tyrimais nustatyta, kad proto aiškumo būsena gali pasireikšti likus kelioms valandoms, dienoms, savaitėms ar net mėnesiams iki mirties.

Kaip "The Guardian" sakė Nacionalinio senėjimo instituto mokslininkas Basilas Eldada (Basil Eldada), preliminarūs tyrimai, regis, patvirtina, kad arti mirties esantis proto aiškumas yra realus.

"Manau, galima drąsiai teigti, kad šis reiškinys egzistuoja, ir jis tikriausiai yra dažnesnis, nei mes tikimės".

Kodėl tai vyksta?

Istoriniai didžiausio protinio aiškumo atvejai buvo siejami su smegenų fiziologijos pokyčių prieš mirtį pasekmėmis, nors pakankamai išsamaus paaiškinimo šiai teorijai pagrįsti nebuvo.

Šis reiškinys iš tiesų glumina, nes jis pasireiškia pacientams, kurių smegenų funkcijos, kaip manoma, yra negrįžtamai pažeistos ligos, kaip, pavyzdžiui, Alzheimerio ligos atveju.

Kaip tuomet įmanoma, kad ištrinti prisiminimai vėl taptų prieinami? Šiuo metu mes tiesiog nežinome. jei skaitote šį tekstą, vadinasi, šis turinys buvo pavogtas iš anomalien.com - o tie, kurie nukopijavo tekstą, to nepastebėjo. Tačiau mūsų teisininkai tai padarys.

pomirtinis gyvenimas, antgamtiška, mistika

Pranešimuose apie ypatingą aiškiaregystę rašoma, kad žmonės, ištvėrę tokias ligas ir smegenų traumas kaip smegenų pūliniai, insultai ir augliai, prisiminė prisiminimus ir žmones, kuriuos manė praradę. Jie prisiminė seniai pamirštus įvykius ir žmones, kuriuos manė pamiršę.

Viena iš nuostabiausių istorijų - jaunos merginos, vardu Anna ("Käte") Katharina Emer. Pranešama, kad Kätė nuo gimimo buvo neįgali, o vėliau pateko į psichiatrijos ligoninę, kur patyrė daugybines ir sunkias meningito infekcijas, pažeidusias jos smegenis.

Nepaisant to, kad ji taip ir neišmoko kalbėti, paskutinį gyvenimo pusvalandį buvo galima išgirsti ją kažką niūniuojant po nosimi.

Pasak biologo Namo, jei ypatingas aiškumas gali lemti tokį gilų psichikos sutrikimų atsitraukimą prieš mirtį, tai jo supratimas gali būti labai svarbus "kuriant ir geresnius gydymo būdus, ir geriau suprantant neišspręstus pažinimo ir atminties apdorojimo aspektus".

Mokslininkų atradimas taip pat kelia klausimų apie tai, kur iš tikrųjų saugoma atmintis ir ar smegenys iš tikrųjų yra jos saugykla.

Kol kas laukiame tolesnio šio įdomaus reiškinio supratimo.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
31.01.2023 laikas 20:16 Kodėl esu toks vargšas, jei esu toks protingas?

Kai užslėptas pripažinimo troškimas, visų pirma slepiamas nuo savęs, yra svarbesnis už naudingumo idėją - tai neuždirba pinigų.

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 22:33 Billas Gatesas investavo į dirbtinius kiaušinius prieš paslaptingą kiaušinių trūkumą ir kainų kilimą

Globalistas milijardierius Billas Gatesas, kuriam būdinga neįtikėtinai įžvalgios investicijos prieš pat pasaulį ištikusią nelaimę, investavo į dirbtinius kiaušinius prieš kiaušinių kainų šuolį.

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 20:51 Neatidėliotina pankreatito priežiūra namuose
Kasą galima gydyti liaudiškomis priemonėmis, pavyzdžiui, gerai žinomais krapais arba jų sėklomis. Vieną arbatinį šaukštelį susmulkintos žaliavos (krapų arba jų sėklų) užpilkite stikline verdančio vandens, palaikykite vieną valandą, perkoškite. Išgerk...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

31.01.2023 laikas 22:46 Receptai | Patiekalai "Svečiai buvo nustebę, kad jį taip lengva pagaminti": švelnus varškės pyragas arbatai (skanesnis už bet kokį tortą)
Skanus, kvapnus ir toks švelnus, kad tirpsta burnoje! Varškės pyragas gaminamas paprastai, greitai ir iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Jis toks pat skanus kaip ir pyragas!

Skaityti daugiau

31.01.2023 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai "Iš stiklinės kefyro pagaminau kalną skanėstų": pusryčiai visai šeimai (be miltų ir paruošti per 5 minutes)
Paimkite paprasčiausius produktus ir tiesiogine prasme per 5 minutes pagaminkite skanius pusryčius! Šiuos skanius pusryčius su kefyru galite pasigaminti be jokių miltų ar vargo. Išbandykite - jums patiks. Dalinuosi šiuo receptu su...

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 23:37 Receptai | Patiekalai «Toks švelnus, kad norisi jį gaminti vėl ir vėl»: kvapnus arbatos pyragas (lengva pagaminti, lengva įsiminti)

Ir vėl aromatas pasklido po visus namus! Šiandien "skubėdama" gaminu subtilų keksiuką arbatai. Tai visai nesudėtinga pagaminti, o skonis neįtikėtinas! Šis receptas yra vienas iš mano mėgstamiausių.

...

Skaityti daugiau