Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicinos Naujienos » 2022 » Lapkričio » 28

Garsus onkologas siunčia skubų laišką: nes vėžys ir kitos ligos sparčiai plinta tarp "pasiskiepijusių" žmonių

Dr. Angusas Dalgleišas (Angus Dalgleish), žinomas Jungtinėje Karalystėje praktikuojantis onkologas, neseniai parašė atvirą laišką medicinos žurnalo "The BMJ" vyriausiajam redaktoriui, ragindamas žurnalą "padaryti pagrįstą informuoto asmens sutikimą dėl COVID vakcinacijos prioritetine tema", nes vėžys ir kitos ligos sparčiai progresuoja tarp "paskiepytų" žmonių.

72 metų Angusas Džordžas Dalgleišas (Angus George Dalgleish) yra Londono universiteto Sent Džordžo universiteto onkologijos profesorius, geriausiai žinomas dėl savo indėlio į ŽIV/AIDS mokslinius tyrimus ir yra vienas paklausiausių Londono gydytojų.

Medicinos onkologas yra apmokytas gydyti įvairių rūšių vėžį, taikant chemoterapiją ir kitus medikamentus, pavyzdžiui, imunoterapiją ir tikslinę terapiją.

"Nuogas imperatorius" Substacke (tinklaraštyje) pažymėjo, kad daktaras Dalgleišas yra vienas iš CD4 receptoriaus, kaip pagrindinio ŽIV ląstelinio receptoriaus, atradėjų. Angusas taip pat yra vakcinų tyrėjas ir įkūrė biotechnologijų bendrovę, kuriančią vakcinas nuo vėžio.

Kaip praneša RAIR fondas, "daugiau nei 30 metų dirbantis vėžio specialistas rašo, kad ryšys tarp Covid vakcinos ir "kraujo krešulių, miokardito, širdies priepuolių ir insulto jau yra pripažintas, kaip ir ryšys su mielitu ir neuropatija".

Dr. Dalgleišas išsiuntė skubų laišką "British Medical Journal" (BMJ) vyriausiajam redaktoriui Kamranui Abbasi (Kamran Abbasi).

Dr. Dalgleišo laišką skaitykite toliau:

Kamran Abbasi,

Kovidui nebereikia skiepų programos, atsižvelgiant į tai, kad vidutinis mirties nuo kovido amžius Jungtinėje Karalystėje yra 82 metai, o nuo visų kitų priežasčių - 81 metai ir vis mažėja.

Ryšys su krešuliais, miokarditu, širdies priepuoliais ir insultu, kaip ir ryšys su mielitu ir neuropatija, jau yra gerai žinomas. (Šiuos šalutinius poveikius numatėme 2020 m. birželio mėn. straipsnyje QRBD Sorensen et al. 2020, nes blastinė analizė atskleidė 79 % homologijų su žmogaus epitopais, ypač PF4 ir mielinu).

Tačiau dabar yra dar viena priežastis sustabdyti visas vakcinų programas. Kaip praktikuojantis onkologas matau, kaip stabilią ligą turintys žmonės sparčiai progresuoja po to, kai yra priversti pasiskiepyti, paprastai tam, kad galėtų keliauti.

Net tarp mano asmeninių kontaktų pastebiu B ląstelių sukeltą ligą po papildomo skiepo. Jie pasakoja, kad praėjus kelioms dienoms ar savaitėms po stiprinamosios dozės suteikimo jie jaučiasi labai blogai: vienam iš jų išsivystė leukemija, dviem darbo kolegoms - ne Hodžkino limfoma, o senas draugas, kuris po stiprinamosios dozės suteikimo jautėsi taip, tarsi būtų sirgęs Long Covid, ir kuriam, pajutus stiprų kaulų skausmą, buvo diagnozuotos daugybinės metastazės dėl retos B ląstelių ligos.

Esu pakankamai patyręs, kad žinočiau, jog tai nėra atsitiktiniai anekdotai, kaip daugelis mano, ypač atsižvelgiant į tai, kad tas pats modelis pastebimas Vokietijoje, Australijoje ir JAV.

Pranešimai apie įgimto imuniteto slopinimą po mRNA kelias savaites tiktų, nes visi šie pacientai iki šiol sirgo melanoma arba B ląstelių vėžiu, kurie yra labai jautrūs imuninei kontrolei - ir tai buvo prieš pranešimus apie slopinamųjų genų slopinimą mRNA laboratoriniuose eksperimentuose.

Tai turi būti nedelsiant išviešinta ir aptarta.

Angus Dalgleish MD FRACP FRCP FRCPath FMedSci.

Neseniai Harvardo interneto svetainėje paskelbto tyrimo duomenimis, smarkiai padaugėjo jaunesnių nei 50 metų žmonių, sergančių vėžiu.

"Brighamo ir moterų ligoninės mokslininkų atliktas tyrimas atskleidė, kad visame pasaulyje dramatiškai padaugėjo ankstyvųjų vėžinių susirgimų, įskaitant krūties, gaubtinės žarnos, stemplės, inkstų, kepenų ir kasos vėžį."

CNN pranešė:

Naujoje 44 šalių vėžio registrų įrašų apžvalgoje nustatyta, kad sparčiai daugėja ankstyvųjų storosios žarnos ir 13 kitų rūšių vėžio atvejų, kurių daugelis yra susiję su virškinimo sistema, ir šis padidėjimas vyksta daugelyje vidutines ir dideles pajamas gaunančių šalių.

Apžvalgos autoriai teigia, kad jaunesnių suaugusiųjų sergamumas vėžiu didėja iš dalies dėl to, kad kai kurių rūšių vėžio, pavyzdžiui, skydliaukės vėžio, tyrimai yra jautresni. Tačiau tyrimai visiškai nepaaiškina šios tendencijos, sako vienas iš autorių Shuji Ogino (Shuji Ogino), Harvardo T. H. Čano visuomenės sveikatos mokyklos (Harvard T.H. Chan School of Public Health) patologijos profesorius.

Ogino sako, kad šuolį lemia nesveikas rizikos veiksnių, kurie tikriausiai veikia kartu, mišinys, kai kurie iš jų yra žinomi, o kitus dar reikia ištirti.

Anksčiau, rašėme, kad vakcinas remiančio mokslininko pranešime apie atvejį teigiama, jog mRNA vakcina gali pabloginti limfomos vėžį.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko dalinkitės.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 23:23 Receptai | Patiekalai "Net neįsivaizdavau, kad jį taip lengva pagaminti": Neįtikėtinai skanus pyragas (skanesnis už bet kokį tortą)
Neįtikėtinai skanus, neįprastas ir labai gražus pyragas! Net negalėjau pagalvoti, kad jį galima pagaminti taip greitai ir lengvai, o dabar kepsiu jį dažnai.

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 18:55 Niekada anksčiau nematyti dokumentai atskleidžia Jeffrey Epsteino galios ir įtakos tinklą
Džefris Epšteinas (Jeffrey Epstein) palaikė ryšius su pasaulio elitu net ir po to, kai 13 mėnesių praleido kalėjime už lytinius santykius su nepilnametėmis mergaitėmis ir buvo pripažintas registruotu seksualiniu nusikaltėliu, rodo didžiulis pluoštas ...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 08:16 Kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios?
Ištikimybė yra labai reta savybė, ypač šiuolaikiniame pasaulyje. Įvairovė dabar vertinama labiau nei stabilumas ir atsidavimas, todėl surasti tinkamą partnerį yra nelengva užduotis. Apie tai, kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios, sk...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:59 Kurie Zodiako ženklai nežino ko nori iš gyvenimo?

Visus visada supa kažkokie įvykiai. Daugelis žmonių turi tam tikrą ryšį su jais. Pastarasis priklauso nuo auklėjimo, nuo išsilavinimo, tiesiog nuo charakterio. Dauguma gali pareikšti savo nuomonę bet kokiu klausimu. Kažkas tai daro švelniai, ne it...

Skaityti daugiau