Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Birželio » 10

Medicinos mokslininkai atsargiai apibūdina 100 % vėžio išgydymą naudojant naują gydymą monokloniniais antikūnais

Žurnale "The New England Journal of Medicine" (NEJM) paskelbti nauji tyrimai rodo, kad nauja monokloninių antikūnų forma galėtų būti saugus ir veiksmingas vaistas nuo vėžio.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, atspindinčių autoriaus nuomonę

Nedidelio tyrimo rezultatai jau dabar vadinami "nuostabiais" ir "beprecedenčiais", nes visi 18 tyrimo dalyvių, šešis mėnesius kas tris savaites gavę dostarlimabą, dabar neserga vėžiu.

Vienas iš pacientų jau dvejus metus po tyrimo vis dar neserga vėžiu, o tyrimo autorius daktaras Luisas A. Diazas jaunesnysis laikraščiui "The New York Times" sakė, kad "tai pirmas toks atvejis vėžio istorijoje".

Tyrimo bendraautorė daktarė Andrea Cercek, Memorial Sloan Kettering vėžio centro onkologė, pridūrė, kad pasibaigus tyrimui, remiantis rezultatais, buvo "daug laimės ašarų".

Džo Baidenas ką tik nutraukė Amerikos monokloninių antikūnų, skirtų Wuhan koronavirusui, dar žinomam kaip Covid-19, gydyti, tiekimą).

Kad tyrimas būtų pripažintas galiojančiu, jį dar reikės pakartoti. Tačiau Dr. Kimmie Ng, storosios žarnos vėžio ekspertė iš Dana-Farber vėžio instituto ir Harvardo universiteto docentė, įsitikinusi, kad šio tyrimo rezultatai kalba patys už save.

"Pradėjome prospektyvų 2 fazės tyrimą, kurio metu pacientams, sergantiems II ar III stadijos tiesiosios žarnos adenokarcinoma, kuriai trūksta mismatch reparacijos, kas 3 savaites 6 mėnesius buvo skiriamas vienadozis dostarlimabas, anti-PD-1 monokloninis antikūnas", - rašoma tyrime.

"Po šio gydymo turėjo būti taikoma standartinė chemoradioterapija ir chirurginis gydymas."

Dostarlimabas veikia pats savaime - chemoterapija nebūtina

Pasak "Times", Dostolimabas veiksmingai "demaskuoja vėžines ląsteles, todėl imuninė sistema gali jas atpažinti ir sunaikinti". Tolesnis vėžio gydymas, pavyzdžiui, chemoterapija, kuri labai naikina organizmą, nėra būtinas.

Jei tai tiesa, tai puiki žinia visiems vėžiu sergantiems pacientams, kurių nebereikės pumpuoti chemoterapiniais vaistais, didinančiais riziką, kad susidarys dar daugiau vėžio, o po to - mirtis.

Toliau tyrime atskleidžiama, kad kiekvienas pacientas, vartojęs dodlimabą, "turėjo klinikinį visišką atsaką", "be jokių naviko požymių magnetinio rezonanso tomografijoje".

"Šios ataskaitos rengimo metu nė vienam pacientui nebuvo taikyta chemoradioterapija ar atlikta operacija, o stebėjimo metu (nuo 6 iki 25 mėnesių) nebuvo užregistruota jokių ligos progresavimo ar recidyvo atvejų", - priduriama dokumente. "Nebuvo pranešta apie jokius 3 ar aukštesnio laipsnio nepageidaujamus reiškinius."

Dr. Hanna K. Sanoff, medicinos mokslų daktarė, MPH, iš UNC Lineberger Comprehensive Cancer Center, sako, kad rezultatai yra "labai džiuginantys", tačiau ji pataria atsargiai jais pernelyg nesidžiaugti.

"Šie pirmieji duomenys apie nepaprastą naudą, gautą naudojant dostarlimabą, yra labai džiuginantys, tačiau juos taip pat reikia vertinti atsargiai, kol rezultatai nebus pakartoti didesnėje ir įvairesnėje populiacijoje", - cituojama H. Sanoff.

"Šių pirmųjų 12 iš planuotų 30 pacientų, dalyvavusių tyrime, atsakas buvo nepaprastas ir viršijo tai, ko tikėjomės iš standartinės chemoterapijos ir spinduliavimo. Nors gyvenimo kokybės rodikliai dar nepateikti, džiugina tai, kad kai kurie sunkiausi simptomai, tokie kaip skausmas ir kraujavimas, visi išnyko vartojant dodlimabą."

Žinoma, yra daugybė natūralių priemonių, kurios taip pat padėjo žmonėms atsigauti ir pasveikti nuo vėžio. Tačiau jos retai sulaukia ekspertų dėmesio, todėl dostarlimabas yra unikalus.

"Monokloniniai antikūnai (vaistai, kurių galūnė "mab") yra stebuklingi vaistai, kurie išlaisvina organizmo galią nuo įvairių negalavimų", - rašė kažkas "Wire" komentarų skiltyje.

"Jie daug žadėjo kovidui, bet didžioji farmacija ir FDA (bet aš kartojuosi) daugumą jų sutrypė".

Naujausias naujienas apie vėžio tyrimus rasite svetainėje CancerSolutions.news. 

P komentaras: užsienis rašo, bet Lietuva tikrina ir nusitikrina, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite kas teisus.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
09.08.2022 laikas 20:00 Varlinas tiesiogiai - 2022 08 09 - Tobulas štormas
Varlinas tiesiogiai - 2022 08 09 - Tobulas štormas. Pradžia: 19:00 val. Po transliacijos laidą rasite Rumble ir Brighteon kanaluose.

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 20:08 Vaistažolė: Gydomės trūkažolėmis

Trūkažolės gali aprūpinti mus vitaminais ištisus metus: kai kurios rūšys išsaugo vertingąsias savybes, net ilgai laikant šaldytuve ar rūsyje. Trūkažolių šaknys plačiai naudojamos, ruošiant konditerijos gaminius, konservuojant, bet ypač dažnai jos dedamos į natūralią kavą ir kavos gėrimus, kuriems...

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 19:38 Aiškiaregis Krzysztofas Jaczkowskis: Kas laukia pasaulio rudenį?
Po Nancy Pelosi vizito Taipėjuje Kinija sudavė Amerikai skaudų smūgį, uždrausdama eksportuoti smėlį, kuris naudojamas mikroprocesorių substratams gaminti, ir dabar Taivanas apimtas panikos: na, kur dar Žemėje yra šio rečiausio mineralo telkinių?...

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 17:54 Ukrainos Zaporožė artėja prie referendumo dėl Rusijos
Maskvos remiama pietryčių Ukrainos Zaporožės regiono valdžia pirmadienį pareiškė, kad toliau planuoja surengti referendumą dėl prisijungimo prie Rusijos.

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 16:50 Billas Gatesas socialinio kredito balus vadina ‘turtu’
Indijoje veikia didžiausia pasaulyje nacionalinė biometrinių skaitmeninių tapatybės duomenų sistema "Aadhaar" (hindi kalba reiškia "pamatas").

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 16:38 Receptai | Patiekalai Omletas orkaitėje su varške ir daržovėmis
Omletas orkaitėje su varške ir daržovėmis - vasariškas patiekalas su daug baltymų ir vasariškų skonių. Tinka valgyti tiek pusryčiams, tiek pietums. Man jis skanus ir šaltas. Šio patiekalo proporcijas lengva pakeisti. Galima naudoti daugiau ar mažiau kiaušinių....

Skaityti daugiau

05.08.2022 laikas 11:54 Tauta Siūlo Naisių skandalas priminė sovietinius laikus
Taip sako kultūros atstovai, kalbėdami apie situaciją, kai festivalyje „Naisių vasara" paskutinę akimirką dalyvauti atsisakė kone visi turėję groti atlikėjai. Viešai išsakyti pasitraukimo argumentai - išskirtinai politiniai....

Skaityti daugiau

05.08.2022 laikas 11:48 Tauta Siūlo Kyla G.Paškevičiaus palaikymo banga
Pastaruoju metu renginiuose ir viešojoje erdvėje nematyti ne tik plačiai aptarinėjamo SEL`o, bet ir tikros muzikos legendos - Gyčio Paškevičiaus. Po to, kai šoumenas Arūnas Valinskas savo rašinyje atlikėją ir jo sūnų pasiuntė ant „trijų raidžių", šiandien socialiniame tinkle kyla G.Paškevičiaus pala...

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto