Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Gruodžio » 3

Kaip atleisti sau už neištikimybę ir už tai, kad niekam apie tai nesakei

Aplink yra daug patrauklių žmonių, bet jūs pasirinkote tai, kas, jūsų manymu, jums labiausiai tinka.

Ir vis dėlto jį apgavote.

Jei tai skaitote, turėjote turėti priežastį. Padarėte klaidą ir bandote išsiaiškinti, ką daryti.

Įsijauskite į partnerio vietą - ar norėtumėte išgirsti tiesą? Verčiau rinksiuosi tiesą, nei visą likusį gyvenimą bijosiu, kad jis sužinos iš ko nors kito, net jei tai įvyks po daugelio metų.

Sukčiauti yra sunku. Tačiau suvokimas, kad mano partneris nebuvo sąžiningas su manimi ir negerbė manęs pakankamai, kad prisipažintų, mane palaužtų.

Tačiau visi esame skirtingi ir jūs geriau žinote, kaip elgtis savo situacijoje. Jei nusprendėte tylėti, štai keletas patarimų, kaip gyventi toliau:

1. Pripažinkite, kad tai padarėte.

Esame suaugę žmonės ir turime prisiimti atsakomybę už savo klaidas. Nereikia teisintis, kaltinti kitų ar vengti tiesos. Pripažinkite, kad padarėte klaidą. Jau padarėte tai, todėl dabar galite tik stengtis sumažinti pasekmes.

2. Nutraukite ryšius su asmeniu, su kuriuo apgaudinėjote.

Juk nenorite, kad tai pasikartotų, ar ne? Bus lengviau atsispirti, kai to žmogaus nebus šalia. Nustokite atsakinėti į jo žinutes ir skambučius.

3. Išsiaiškinkite su savimi, kodėl apgaudinėjote.

Ar tai buvo kažko trūkumas jūsų santykiuose? O gal tai buvo tiesiog aistra? Nustatę priežastį galite išspręsti problemą, kad ji nepasikartotų. Pradėkite dirbti su savimi.

Neištikimybė skaudina jūsų partnerį. Jūs tai žinote, kitaip nebūtumėte to skaitę. Jei nuspręsite papasakoti, nesileiskite į detales - jis jas prisimins visą likusį gyvenimą. Atminkite, kad vien atsiprašymo nepakanka. Įrodykite vietoje, kad jūsų santykiai jums svarbūs ir kad jis nėra problema (moters neištikimybė stipriai smogia vyro savigarbai), jei taip nėra.

Nepasiteisinkite. "Buvau girtas", "Man reikėjo, kad kas nors būtų šalia", "Maniau, kad tai nekaltas flirtas...". To niekam nereikia. Padarėte didžiulę klaidą - pripažinkite ją. Vyras jumis pasitikėjo, o jūs išdavėte jo pasitikėjimą - dabar ne metas įrodinėti savo meilę jam.

4. Apmąstykite savo santykius - kas juose negerai?

Taip, tai tavo kaltė, jei apgaudinėji, tačiau slaptos priežastys, paskatinusios tave tai padaryti, galėjo būti ir iš išorės.

5. Nustokite kaltinti save.

Neužsisklęskite kaltės jausme. Tiesiog darykite viską, ką galite, kad taptumėte geresni ir pagerintumėte santykius, kurie jums rūpi.

Gyvenimas nebebus toks, koks buvo anksčiau. Turėsite susitaikyti su padaryta klaida ir jos pasekmėmis. Tačiau galite leisti, kad jis sugriautų viską, ką turite, arba kovoti už savo meilę.

6. Susitelkite į ateitį.

Venkite "kas būtų, jeigu būtų" ir "bet". Palikite praeitį praeityje. Blogiausia jau nutiko, nereikia sau to nuolat priminti. Nekartokite praeities klaidų, kitaip tai bus ne klaida, o sąmoningas pasirinkimas.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
06.02.2023 laikas 18:39 WW3 eskaluojamas, nes korumpuoti JAV pareigūnai siekia apsaugoti savo nusikalstamas operacijas ir biologinio ginklo tyrimus Ukrainoje
JAV vyriausybė ir toliau eskaluoja pasaulinį karą su Rusija, kartu prisidėdama prie humanitarinės krizės Ukrainoje. Bideno režimas nusiuntė Ukrainai daugiau kaip 100 milijardų JAV dolerių, įskaitant įvairią amuniciją ir ginklus, ir planuoja siųsti ta...

Skaityti daugiau

06.02.2023 laikas 18:12 Svarbi žinia: "Pfizer" kovidų dūris sukelia nevaisingumą

Naujausia slapta filmuota medžiaga, kurioje užfiksuotas "Pfizer" aukšto rango vadovas Džordonas Trištonas Volkeris (Jordon Trishton Walker), rodo, kad "Pfizer" nuo pat pradžių žinojo, jog su jos gaminama kovidų "vakcina&qu...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau