Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2023 » Kovo » 3

Ar verta suteikti mylimam žmogui antrą šansą, jei jis jį išdavė?

Ar verta suteikti mylimam žmogui antrą šansą, jei jis jį išdavė?

Mylimo žmogaus išdavystė gali būti vienas sunkiausių dalykų gyvenime. Paprastai nesitikime iš savo mylimųjų išdavystės, o kai ji įvyksta, sukelia gilų skausmą ir nusivylimą. Kai mylimas žmogus jus išdavė, galite jaustis apgauti ir neįvertinti.

Tokioje situacijoje galite svarstyti, ar turėtumėte suteikti mylimam žmogui antrą šansą. Įdomu: 6 priežastys, kodėl moteris yra viena

Atsakymas į šį klausimą priklauso nuo daugelio veiksnių.

Pirmiausia turite nustatyti, kiek rimta buvo išdavystė.

Kai kuriuos dalykus, pavyzdžiui, nedidelį melą arba pasimatymo atšaukimą, galima atleisti ir pamiršti. Tačiau jei jūsų partneris sulaužė pasitikėjimą, jus apgavo ar padarė rimtesnį pažeidimą, jums gali prireikti daugiau laiko apsispręsti.

Antra, turėtumėte apsvarstyti priežastis, dėl kurių jūsų partneris išdavė.

Jei tai buvo atsitiktinis nusižengimas, kurį lėmė stresas ar kiti veiksniai, galbūt galėsite atleisti ir pamiršti. Jei išdavystė buvo tyčinis ir sąmoningas veiksmas, nulemtas nepasitenkinimo santykiais arba noro jus įskaudinti, galbūt neverta suteikti antros galimybės.

Trečia, turėtumėte įvertinti savo jausmus partneriui.

Jei vis dar jį mylite ir esate pasirengęs dirbti dėl santykių, galbūt verta suteikti antrą šansą. Jei jaučiate, kad nebegalite pasitikėti savo partneriu arba kad jūsų meilės jausmai išblėso, galbūt geriausia būtų skirtis. Įdomu:Kaip žinoti, kad esate tikrai mylimas, o ne išnaudojamas?

Galiausiai sprendimas suteikti mylimajam antrą šansą priklauso nuo jūsų ir jūsų aplinkybių. Jei manote, kad jūsų partneris nusipelno antrojo šanso, galite pabandyti dirbti prie santykių kartu. Jei nuspręsite, kad santykiai nebeturi ateities, gali būti geriau eiti skirtingais keliais.

Jei nuspręsite suteikti partneriui antrą šansą, tikriausiai prireiks daug kantrybės ir laiko, kad atstatytumėte pasitikėjimą ir sustiprintumėte santykius. Svarbu atvirai pasikalbėti vienas su kitu apie visas problemas ir priežastis, lėmusias išdavystę. Turėtumėte būti pasirengę priimti kompromisus ir kartu spręsti problemas. Skanu: "Gaminu jau trečią dieną, bet to neužtenka": subtilus varškės pyragas iš paprastų ingredientų (biudžeto receptas)

Taip pat svarbu prisiminti, kad suteikti antrą šansą nereiškia pamiršti praeities įvykius. Gali prireikti laiko, kol pasveiksite ir pamiršite išdavystę, tačiau turite būti pasirengę atleisti partneriui ir tęsti santykius. Jei negalite pamiršti praeities ir nuolat primenate apie ją savo partneriui, jūsų santykiai tikriausiai nebus atkurti.

Apibendrinant galima pasakyti, kad tai, ar suteikti mylimajam antrą šansą, yra labai individualus klausimas, kuris priklauso nuo daugelio veiksnių, įskaitant išdavystės rimtumą, jos priežastis ir jūsų jausmus. Jei nuspręsite suteikti antrą šansą, prireiks daug kantrybės, laiko ir darbo santykiuose, kad atstatytumėte pasitikėjimą ir sustiprintumėte savo santykius.

Jei nuspręsite nesuteikti antro šanso, turite būti pasirengę tęsti savo kelionę atskirai vienas nuo kito.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
20.03.2023 laikas 18:29 CBS orų pranešėja griūva tiesioginiame eteryje
Šeštadienio rytą tiesioginės transliacijos metu Los Andžele staiga nugriuvo meteorologė. Šokiruojančiame vaizdo įraše matyti, kaip Alissa Carlson Schwartz iš CBS filialo KCAL, ruošdamasi pateikti rytinį pranešimą apie orus, staiga išblykšta, jos akys...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 14:40 Vengrijos premjeras Orbanas: "Europa kenčia nuo karo psichozės"
Pagrindinė problema, su kuria šiandien susiduria Europa, yra karas, dėl kurio Vengrija atsidūrė sudėtingoje padėtyje, nes karo padariniai yra sunkūs ir neatidėliotini, sakė Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas Ankaroje vykstančiame Turkij...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 12:12 Saudo Arabijos karalius pakvietė Irano prezidentą apsilankyti pirmą kartą per 25 metus

Daugiau kaip prieš savaitę Pekine, tarpininkaujant Kinijai, sudarę istorinį taikos susitarimą, Iranas ir Saudo Arabija, dešimtmečius buvę aršūs priešai, o prieš tai jų tautos šimtmečius varžėsi dėl religinio šiitų ir sunitų susiskaldymo, toliau si...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

20.03.2023 laikas 21:18 Receptai | Patiekalai Paimu kiaušinį, stiklinę pieno ir gaminu minkštas bandeles arbatai
Minkštos, purios ir labai skanios bandelės iš paprasčiausių produktų! Sėkminga tešla, kuri ilgai negenda (išbandyta per daugelį metų). Dalinuosi su jumis šiuo receptu.

Skaityti daugiau

19.03.2023 laikas 20:28 Receptai | Patiekalai «Mano vyras buvo sužavėtas, o svečiai paprašė recepto»: prabangus tortas be kepimo iš minimalių ingredientų (negali būti paprasčiau)

Šiandien pagaminau puošnų tortą arbatai iš minimalių produktų! Visi svečiai prašė recepto ir negalėjo patikėti, kaip lengva jį pagaminti. Jis pagamintas nekepant, iš paprastų produktų.

Skaityti daugiau

16.03.2023 laikas 09:02 Receptai | Patiekalai Mielinė picos tešla su pienu
Galiu labai užtvirtintai teigti, kad pica yra vienas iš pačių mėgstamiausių patiekalų mano šeimoje. Tokia mielinė picos tešla su pienu man yra labiausiai pasiteisinanti ir tikrai labai pamilta. O štai priedų kuo puikiausiai galite...

Skaityti daugiau