Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2023 » Vasario » 27

Kaip žinoti, kad esate tikrai mylimas, o ne išnaudojamas?

Kaip žinoti, kad esate tikrai mylimas, o ne išnaudojamas?

Kaip žinoti, kad esate tikrai mylimas? Kaip žinoti, kad galite pasitikėti kitu žmogumi, atverdami jam savo sielą? Tikslius atsakymus į šiuos klausimus gali duoti kartu praleistas laikas ir išbandymai, kurie neabejotinai atsidurs jūsų kelyje.

Kaip žinoti, kad vyras tikrai myli moterį?

Vyrai iš prigimties yra ambicingesni, jų įgimtas dominavimo mechanizmas verčia juos siekti užimti kuo aukštesnę vietą socialinėje hierarchijoje. Taigi kai vyro statusas yra palyginti stabilus, be drastiškų pakilimų ir nuosmukių, jo santykiuose su moterimi problemų nekyla. Toks status quo tenkina juos abu.

Problemų kyla, kai vyras pakyla hierarchijoje. Įgijus daugiau pinigų, šlovės, paaukštinimą, neišvengiamai pasikeičia vyro pasaulio suvokimas. Tam tikru momentu jis ima trauktis nuo senosios draugės ir nori ją pakeisti į kažką naujo, gražaus ir jauno. Jis nori, kad moteris atitiktų jo naująjį statusą. Vienaip ar kitaip vyras transliuoja savo nepasitenkinimą "senąja" moterimi. Toks elgesys neišvengiamai tampa jai lūžio tašku.

Proporcingai vyro pakilimui moteris panyra į neigiamą būseną. Ji yra palūžusi, nugalėta, pažeminta. Ji nebegali funkcionuoti kaip lygiavertė partnerė, vis giliau grimzta į emocinį nusivylimą.

Jei vyras myli šią moterį taip, kaip mylėjo ją prieš pakilimą, tai bus galutinis jo meilės išbandymas. Jis ras jėgų priimti ją tokią, kokia ji yra, kartu suteikdamas jai daugiau galių. Nemylintis vyras nenurodys moteriai jos "vietos", priešingai, jis suteiks jai impulsą teigiamai keistis. Apie vyro ištikimybę ir tikrąją galią sprendžiama tada, kai vyras turi viską, o moteris - nieko. Jei vyras neišduoda ir lieka ištikimas tokiai moteriai, tai yra tikroji meilė.

Kaip žinoti, kad esate tikrai mylimas, o ne išnaudojamas?

Kaip suprasti, kad moteris tikrai myli vyrą

Moteris traukia, galia, išvaizda, žavesys, visa tai, ką vadiname charizma. Kai vyras parodo silpnumą, moteris pradeda abejoti jo pasirinkimo teisingumu.

Tikrąją moters meilę vyrui galima pastebėti, kai vyras nieko neturi. Tokią akimirką moteriai teks rinktis, ar stumti vyrą prie bedugnės krašto, ar padėti jam atsitraukti nuo bedugnės.

Įsivaizduokite vaizdą savo mobiliojo telefono ekrane. Laimingą šeimą, kurioje vyras turi darbą ir pasitikėjimą ateitimi. Staiga viskas pasikeičia. Vyras netenka darbo, suserga, praranda statusą ir pasitikėjimą savimi. Jis yra palūžęs ir sugniuždytas. Jo sukurtas pasaulis sugriuvo. Kas liks šalia jo? Jei moteris liks šalia jo, kad ir kas nutiktų, tai bus tikra meilė.

Kaip žinoti, kad esate tikrai mylimas, o ne išnaudojamas?

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
20.03.2023 laikas 18:29 CBS orų pranešėja griūva tiesioginiame eteryje
Šeštadienio rytą tiesioginės transliacijos metu Los Andžele staiga nugriuvo meteorologė. Šokiruojančiame vaizdo įraše matyti, kaip Alissa Carlson Schwartz iš CBS filialo KCAL, ruošdamasi pateikti rytinį pranešimą apie orus, staiga išblykšta, jos akys...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 14:40 Vengrijos premjeras Orbanas: "Europa kenčia nuo karo psichozės"
Pagrindinė problema, su kuria šiandien susiduria Europa, yra karas, dėl kurio Vengrija atsidūrė sudėtingoje padėtyje, nes karo padariniai yra sunkūs ir neatidėliotini, sakė Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas Ankaroje vykstančiame Turkij...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 12:12 Saudo Arabijos karalius pakvietė Irano prezidentą apsilankyti pirmą kartą per 25 metus

Daugiau kaip prieš savaitę Pekine, tarpininkaujant Kinijai, sudarę istorinį taikos susitarimą, Iranas ir Saudo Arabija, dešimtmečius buvę aršūs priešai, o prieš tai jų tautos šimtmečius varžėsi dėl religinio šiitų ir sunitų susiskaldymo, toliau si...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

20.03.2023 laikas 21:18 Receptai | Patiekalai Paimu kiaušinį, stiklinę pieno ir gaminu minkštas bandeles arbatai
Minkštos, purios ir labai skanios bandelės iš paprasčiausių produktų! Sėkminga tešla, kuri ilgai negenda (išbandyta per daugelį metų). Dalinuosi su jumis šiuo receptu.

Skaityti daugiau

19.03.2023 laikas 20:28 Receptai | Patiekalai «Mano vyras buvo sužavėtas, o svečiai paprašė recepto»: prabangus tortas be kepimo iš minimalių ingredientų (negali būti paprasčiau)

Šiandien pagaminau puošnų tortą arbatai iš minimalių produktų! Visi svečiai prašė recepto ir negalėjo patikėti, kaip lengva jį pagaminti. Jis pagamintas nekepant, iš paprastų produktų.

Skaityti daugiau

16.03.2023 laikas 09:02 Receptai | Patiekalai Mielinė picos tešla su pienu
Galiu labai užtvirtintai teigti, kad pica yra vienas iš pačių mėgstamiausių patiekalų mano šeimoje. Tokia mielinė picos tešla su pienu man yra labiausiai pasiteisinanti ir tikrai labai pamilta. O štai priedų kuo puikiausiai galite...

Skaityti daugiau