Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Gruodžio » 4

CDC: 1,1 milijono amerikiečių mirė dėl COVID vakcinų" - stulbinantis pripažinimas

Naujoje stulbinančioje CDC ataskaitoje teigiama, kad mažiausiai 1,1 mln. amerikiečių mirė dėl to, kad gavo eksperimentines mRNA vakcinas "Covid-19".

Nuo to laiko, kai JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA) išdavė leidimą naudoti nuodingas vakcinas skubos tvarka, mirė daugiau kaip šeši milijonai amerikiečių. CDC duomenimis, iš jų 1 106 079 mirtys laikomos "perteklinėmis", remiantis 2015-2019 m. penkerių metų vidurkiu.

Apie tai praneša Discernreport.com: Kiti vyriausybiniai duomenys patvirtina, kad mirtingumo rodikliai 100 000 gyventojų yra didžiausi tarp "visiškai paskiepytų" gyventojų, o tai leidžia manyti, kad kovidų injekcijos yra viso šio perteklinio mirtingumo priežastis. (Susiję: CDC pašalino pranešimus apie kovid injekcijų sužeidimus ir mirtis iš pranešimų apie nepageidaujamus įvykius, susijusius su vakcinomis, sistemos [VAERS]).

Už visus šiuos duomenis turime dėkoti Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijai (OEC), kuri atlieka darbą, kurį CDC ir FDA atsisako atlikti, ir iš tikrųjų viską pateikia visuomenei.

Tarpvyriausybinė organizacija, kuriai priklauso 38 šalys narės, buvo įkurta 1961 m., kad "skatintų ekonominę pažangą ir pasaulinę prekybą". Dalis šios grupės veiklos - rinkti duomenis ir ekstrapoliuoti juos lengvai suprantama forma.

Žmonės iš tikrųjų pradėjo mirti PO to, kai buvo išleisti skiepai, o ne prieš tai.

Iki šiol kiekvieną 2022 m. savaitę buvo pastebimas didelis ir pastebimas mirčių perteklius. Vienu metu per savaitę buvo pranešama apie 350 000 perteklinių mirčių, nors vėliau šis vidurkis šiek tiek sumažėjo.

"Tai reiškia, kad 2022 m. 38 savaitę iš tikrųjų mirė 1 700 daugiau amerikiečių nei tų, kurie mirė 2020 m. 38 savaitę, nepaisant to, kad šiuo laikotarpiu buvo didžiulė tariamų Covid-19 mirčių banga", - apie tai, ką rodo duomenys, praneša "The Exposé".

Kitaip tariant, mirčių pertekliaus po "Covid-19" yra daugiau nei prieš "Covid-19", kai žiniasklaida ir vyriausybė visus gąsdino "Covid". Pasirodo, kad tikroji grėsmė yra dūriai.

"Bet tai dar ne blogiausia, - pridūrė "The Exposé". "Nes oficialūs CDC duomenys atskleidžia, kad 2021 m. buvo rekordiniai pagal mirčių skaičių visoje JAV - šalyje užregistruota daugiau nei 100 000 mirčių daugiau nei 2020 m., t. y. prieš pradedant naudoti eksperimentines "Covid-19" injekcijas."

Oficialūs CDC skaičiai rodo, kad 2021 m., įsibėgėjus operacijai "Warp Speed", mirė daugiau nei 101 000 papildomų žmonių, palyginti su 2020 m., kai injekcijos dar nebuvo paleistos.

"Pirmoji "Covid-19" injekcija JAV buvo suleista 2020 m. gruodžio 14 d., o remiantis tyliai paskelbtais CDC pateiktais skaičiais, po šios datos iki 2022 m. 38 savaitės, deja, žuvo 6 090 716 amerikiečių", - tvirtina "The Exposé".

Jei kovido injekcijos iš tiesų buvo paleistos siekiant "gelbėti gyvybes", jos tikrai atliko siaubingą darbą. Daugiau žmonių mirė dėl injekcijų, kurios, jei nebūtų buvusios paleistos, iš tikrųjų būtų išgelbėjusios gyvybes.

"Neseniai skaičiau, kad visame pasaulyje perteklinių mirčių skaičius viršija 75 milijonus", - rašė vienas komentatorius. "Sudėkite tai su jų regeneracijos praradimu, taip pat vyrų ir moterų nevaisingumu, ir tai tampa masiniu išnykimu."

Kitas atsakė, kad tikrasis skaičius, remiantis "BizNews" duomenimis, yra 0,75 mln. arba 750 000 perteklinių mirčių visame pasaulyje 2022 m.

"Pasaulinis perteklinis mirtingumas dabar yra didesnis nei per Antrąjį pasaulinį karą", - rašė kažkas kitas, užsimindamas, kad kovidų džiova mirtys yra dalis vykstančios Trečiojo pasaulinio karo masinės depopuliacijos kampanijos.

Dr. Eli Davidas (Eli David) "Twitter" paskelbė, kad Izraelyje 2020 m. neva buvo "kartą per šimtmetį pasitaikanti pandemija", kai nebuvo jokių vakcinų, tačiau 2021 ir 2022 m. bendras mirtingumas buvo daug didesnis po to, kai buvo paleisti skiepai.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
01.02.2023 laikas 20:38 Aiškus ženklas, kad vyras netinkamas rimtiems santykiams
Silpnųjų žeminimas ir engimas vadinamas smurtu. Tai gėda. Taip elgiasi tik bailiai, kurie bijo susidurti su stipriaisiais. Stiprus vyras gerbia ir rūpinasi savo moterimi ir vaikais. Bet kad rūpintumėtės, turite sugebėti keistis......

Skaityti daugiau

31.01.2023 laikas 20:16 Kodėl esu toks vargšas, jei esu toks protingas?

Kai užslėptas pripažinimo troškimas, visų pirma slepiamas nuo savęs, yra svarbesnis už naudingumo idėją - tai neuždirba pinigų.

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 22:33 Billas Gatesas investavo į dirbtinius kiaušinius prieš paslaptingą kiaušinių trūkumą ir kainų kilimą

Globalistas milijardierius Billas Gatesas, kuriam būdinga neįtikėtinai įžvalgios investicijos prieš pat pasaulį ištikusią nelaimę, investavo į dirbtinius kiaušinius prieš kiaušinių kainų šuolį.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

31.01.2023 laikas 22:46 Receptai | Patiekalai "Svečiai buvo nustebę, kad jį taip lengva pagaminti": švelnus varškės pyragas arbatai (skanesnis už bet kokį tortą)
Skanus, kvapnus ir toks švelnus, kad tirpsta burnoje! Varškės pyragas gaminamas paprastai, greitai ir iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Jis toks pat skanus kaip ir pyragas!

Skaityti daugiau

31.01.2023 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai "Iš stiklinės kefyro pagaminau kalną skanėstų": pusryčiai visai šeimai (be miltų ir paruošti per 5 minutes)
Paimkite paprasčiausius produktus ir tiesiogine prasme per 5 minutes pagaminkite skanius pusryčius! Šiuos skanius pusryčius su kefyru galite pasigaminti be jokių miltų ar vargo. Išbandykite - jums patiks. Dalinuosi šiuo receptu su...

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 23:37 Receptai | Patiekalai «Toks švelnus, kad norisi jį gaminti vėl ir vėl»: kvapnus arbatos pyragas (lengva pagaminti, lengva įsiminti)

Ir vėl aromatas pasklido po visus namus! Šiandien "skubėdama" gaminu subtilų keksiuką arbatai. Tai visai nesudėtinga pagaminti, o skonis neįtikėtinas! Šis receptas yra vienas iš mano mėgstamiausių.

...

Skaityti daugiau