Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Gruodžio » 6

Tarptautinis mokslininkų konsorciumas įspėja dėl pavojingų "nanotechnologijų", rastų COVID skiepuose

Atlikę novatorišką atradimą, mokslininkai atskleidė nanotechnologijų ir struktūrų, esančių COVID vakcinose, įrodymus, kurie pakeis nuomonę apie jų saugumą ir veiksmingumą.

Mokslininkų komanda, neseniai vykusioje konferencijoje pristačiusi savo išvadas, paaiškino, kad kelių skirtingų COVID vakcinų mėginiuose rasta nanotechnologijų ir savaime susidarančių struktūrų. Jie mano, kad šios medžiagos gali būti kai kurių nepageidaujamų reakcijų, apie kurias pranešė daugybė vakcinų gavėjų, priežastis.

Daugiau nei prieš savaitę Tarptautinis nusikaltimų tyrimo komitetas (International Crimes Investigative Committee, toliau - ICIC), vadovaujamas Dr. Reinerio Fuellmicho ir Dr. Mike'o Yeadono, surengė diskusiją su keturiais nanotechnologijų ekspertais: Dr. Davidu Nixonu, Dr. Ana Maria Mihalcea, Karen Kingston ir Shimonu Yanowitzu.

Šią savaitę daktaras Fuellmichas surengė antrąją diskusiją, kurioje su Holgeriu Reißneriu ir Klausu Retzlaffu aptarė, ką reiškia pastebėti reiškiniai ir struktūros žmonių, kuriems buvo suleista mRNA injekcija, kraujyje.

Expose-news.com praneša: Kaip dauguma dabar jau žino, neseniai įvyko "Corona" tyrimo komiteto skilimas.  Mūsų tikslas nėra čia išsamiai apie tai kalbėti.  Jei nesekėte įvykių, galite pradėti nuo detalių, kurios užfiksuotos ČIA.  Atsakydamas į "piktą ir klastingą išpuolį" prieš jį, daktaras Fuellmichas grįžo į kovą ir įkūrė ICIC.  ICIC galite sekti jų "Telegram" kanale ČIA arba vaizdo įrašų kanale ČIA.

Nanotechnologijos: savaiminio surinkimo struktūros mRNA injekcijose

Naudodamas tamsaus lauko mikroskopiją, daktaras Niksonas ištyrė žmonių, kuriems buvo sušvirkšta mRNA pagrindu pagamintų medžiagų, kraujo mėginius ir paaiškina rezultatus atitinkamais vaizdais. Išryškėjo kristalinės, nenatūralios struktūros, kurios, toliau stebint, kinta ir rodo tam tikros nano- ar mikrotechnologijos savybes.

Dr. Mihalcea intensyviai dirba su Covid mRNA medžiagų sudedamosiomis dalimis. Ypač taip pat su vadinamuoju "išskyrimo efektu", apie kurį manoma, kad kenksmingos išskyros gali būti perduodamos iš "paskiepytų" žmonių "neskiepytiems".

Kingston, kurio mokslinių tyrimų interesai apima toksikologiją ir klinikinių duomenų analizę, taip pat covid mRNA medžiagų sudedamąsias dalis, skundžiasi, kad visos priemonės, susijusios su veikiančiu kokybės užtikrinimo valdymu skiriant vadinamąją naują "vakciną" milijardams žmonių visame pasaulyje, nepasiteisino ir vis dar nėra įgyvendinamos po jau ir taip prastos duomenų padėties.

Elektros inžinieriaus Šimono Janovico (Shimon Yanowitz) tyrimų rezultatai parodė, kad tai yra savotiška mikrotechnologija, nes įšvirkštos medžiagos žmogaus organizme keistai kinta ir turi elektroninių grandinių savybių. Nerimą kelia ir tai, kad medžiagose rastos lipidų nanodalelės buvo patvirtintos kaip "techniniai prietaisai", kaip praneša Karen Kingston.

Tai buvo pirmasis ICIC epizodas apie savaime besiformuojančias struktūras mRNA injekcijose.  Toliau pateikiamas sumontuotas 20 minučių trukmės 2 val. 30 min. trukmės sesijos įrašas.  Visą sesiją galite žiūrėti ICIC vaizdo kanale ČIA arba "Rumble" ČIA

Savaime susiformuojančios struktūros mRNA injekcijose: vis dėlto natūralios ar sukurtos

Po pirmojo epizodo apie savaime besiformuojančias struktūras mRNA injekcijose, antrojoje dalyje, be kita ko, nagrinėjamas klausimas, ar šios savaime besiformuojančios struktūros yra natūralios kilmės, ar vis dėlto gali būti sukurtos. Ar tai gali būti biologinis ginklas, ar derinys vadinamųjų gain-of-function tyrimų kontekste?

Šioje antrojoje dalyje Europos pramonės inžinierius Holgeris Reißneris, atsakingas už mokslinius tyrimus ir plėtrą, ir Klausas Retzlaffas, fizikos mokslų daktaras ir terapeutas, Vakcinacijos ekspertų darbo grupės atstovas spaudai, pateikia savo tyrimų rezultatus. Jie, naudodamiesi vaizdais ir vaizdo medžiaga, parodo, ką reiškia stebimi reiškiniai ir struktūros žmonių, kuriems buvo atlikta mRNA injekcija, kraujyje.

Ar mRNA medžiagose yra grafeno oksido ir kitų priemaišų? Kas tai yra kortizolio kristalai ir toksiški nano lipidai, kuriuos galima identifikuoti? Ar jie gali pakeisti mūsų DNR? Koks žinomas šalutinis mRNA injekcijų poveikis? Kokiais laiko tarpais jie pasireiškia ir kokias išvadas galima padaryti iš turimų statistinių duomenų? Kokios yra žinios apie mRNA injekcijų ir išorinio poveikio, pavyzdžiui, radijo bangų, 5G ir kitokio elektromagnetinio poveikio, sąsajas? Ką gali daryti nukentėję asmenys, kad sumažintų žalą savo sveikatai, ir kur jie gali rasti paramą?

Buvo aptarta daugybė tokio pobūdžio klausimų ir papildomų įžvalgų.  Taip pat aptarti būdai, kaip išeiti iš baimės ir siekti asmeninės atsakomybės.

Šį epizodą galite žiūrėti toliau arba ICIC vaizdo kanale ČIA.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
01.02.2023 laikas 20:38 Aiškus ženklas, kad vyras netinkamas rimtiems santykiams
Silpnųjų žeminimas ir engimas vadinamas smurtu. Tai gėda. Taip elgiasi tik bailiai, kurie bijo susidurti su stipriaisiais. Stiprus vyras gerbia ir rūpinasi savo moterimi ir vaikais. Bet kad rūpintumėtės, turite sugebėti keistis......

Skaityti daugiau

31.01.2023 laikas 20:16 Kodėl esu toks vargšas, jei esu toks protingas?

Kai užslėptas pripažinimo troškimas, visų pirma slepiamas nuo savęs, yra svarbesnis už naudingumo idėją - tai neuždirba pinigų.

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 22:33 Billas Gatesas investavo į dirbtinius kiaušinius prieš paslaptingą kiaušinių trūkumą ir kainų kilimą

Globalistas milijardierius Billas Gatesas, kuriam būdinga neįtikėtinai įžvalgios investicijos prieš pat pasaulį ištikusią nelaimę, investavo į dirbtinius kiaušinius prieš kiaušinių kainų šuolį.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

31.01.2023 laikas 22:46 Receptai | Patiekalai "Svečiai buvo nustebę, kad jį taip lengva pagaminti": švelnus varškės pyragas arbatai (skanesnis už bet kokį tortą)
Skanus, kvapnus ir toks švelnus, kad tirpsta burnoje! Varškės pyragas gaminamas paprastai, greitai ir iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Jis toks pat skanus kaip ir pyragas!

Skaityti daugiau

31.01.2023 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai "Iš stiklinės kefyro pagaminau kalną skanėstų": pusryčiai visai šeimai (be miltų ir paruošti per 5 minutes)
Paimkite paprasčiausius produktus ir tiesiogine prasme per 5 minutes pagaminkite skanius pusryčius! Šiuos skanius pusryčius su kefyru galite pasigaminti be jokių miltų ar vargo. Išbandykite - jums patiks. Dalinuosi šiuo receptu su...

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 23:37 Receptai | Patiekalai «Toks švelnus, kad norisi jį gaminti vėl ir vėl»: kvapnus arbatos pyragas (lengva pagaminti, lengva įsiminti)

Ir vėl aromatas pasklido po visus namus! Šiandien "skubėdama" gaminu subtilų keksiuką arbatai. Tai visai nesudėtinga pagaminti, o skonis neįtikėtinas! Šis receptas yra vienas iš mano mėgstamiausių.

...

Skaityti daugiau