Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicinos Naujienos » 2022 » Gruodžio » 6

Su Vuchano laboratorija dirbęs mokslininkas teigia, kad "Covid" buvo žmogaus sukurtas virusas

Mokslininkas, dirbęs prieštaringai vertinamoje Vuchano (Wuhan) laboratorijoje, teigė, kad COVID buvo žmogaus sukurtas virusas. Jis tikino, kad virusas nutekėjo iš šios įstaigos, šeštadienį pranešė "The Sun".

Wuhano laboratorijos mokslininkas teigia, kad "Covid" buvo žmogaus sukurtas virusas

Andrew Huffas (Andrew Huff), dirbęs Niujorke įsikūrusioje nevyriausybinėje organizacijoje, tyrinėjančioje virusus, teigė, kad COVID prieš dvejus metus buvo nutekintas iš Kinijos Vuhano virusologijos instituto. Jis taip pat apkaltino pareigūnus "didžiausia JAV žvalgybos nesėkme nuo rugsėjo 11-osios".

Dėl COVID kilmės šiame centre vyko karštos diskusijos. Tiek Kinijos vyriausybės vadovai, tiek laboratorijos darbuotojai paneigė, kad virusas kilo iš šio objekto.

Savo naujausioje knygoje "Tiesa apie Vuhaną" epidemiologas Huffas teigė, kad pandemiją sukėlė JAV vyriausybės pagalba koronavirusams Kinijoje.

Jis teigė, kad Kinijoje atliekami "gain-of-function" bandymai buvo atliekami nepakankamai saugiai, todėl Wuhano laboratorijoje įvyko nutekėjimas.

"Užsienio laboratorijos neturėjo tinkamų kontrolės priemonių, užtikrinančių tinkamą biologinę saugą, biologinį saugumą ir rizikos valdymą. Tai galiausiai lėmė laboratorijos nutekėjimą Vuhano virusologijos institute", - rašė mokslininkas savo knygoje.

Įrodymai, kad iš Kinijos laboratorijos pasklido virusas

Per pastaruosius dvejus metus atsirado vis daugiau įrodymų, kad virusas buvo paleistas iš laboratorijos.

Kai kurie tyrėjai mano, kad virusą galėjo išplatinti sergantis mokslininkas arba neteisingas šiukšlių šalinimas įstaigoje. Pasak "Daily Mail" šaltinio, šių metų pradžioje Pasaulio sveikatos organizacijos vadovas Tedrosas Adhanomas Ghebreyesusas informavo Europos įstatymų leidėją, kad tikėjosi, jog virusas iš laboratorijos pabėgs per "katastrofišką nelaimingą atsitikimą" 2019 metais.

Huffas yra buvęs Niujorke įsikūrusios ne pelno siekiančios organizacijos "EcoHealth Alliance", tiriančios virusines infekcijas, viceprezidentas. Daugiau nei dešimt metų organizacija, remiama Nacionalinio sveikatos instituto, tyrė kelis koronavirusus šikšnosparniuose.

Ši institucija taip pat užmezgė glaudžius ryšius su Vuchano laboratorija, teigiama pranešime.

Huffas, 2014-2016 m. dirbęs su "EcoHealth Alliance", sakė, kad grupė daug metų padėjo Vuchano laboratorijai. Jie sukūrė "geriausius esamus metodus, kaip sukurti šikšnosparnių koronavirusus, kad jie galėtų atakuoti kitas rūšis".

"Kinija nuo pat pirmos dienos žinojo, kad tai buvo genetiškai sukurtas agentas", - rašė Huffas. "Dėl pavojingų biotechnologijų perdavimo kinams kalta JAV vyriausybė.

"Mane išgąsdino tai, ką pamačiau, - pasakojo mokslininkas laikraščiui "The Sun". "Mes tiesiog perdavėme jiems biologinio ginklo technologiją".

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko dalinkitės.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 23:23 Receptai | Patiekalai "Net neįsivaizdavau, kad jį taip lengva pagaminti": Neįtikėtinai skanus pyragas (skanesnis už bet kokį tortą)
Neįtikėtinai skanus, neįprastas ir labai gražus pyragas! Net negalėjau pagalvoti, kad jį galima pagaminti taip greitai ir lengvai, o dabar kepsiu jį dažnai.

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 18:55 Niekada anksčiau nematyti dokumentai atskleidžia Jeffrey Epsteino galios ir įtakos tinklą
Džefris Epšteinas (Jeffrey Epstein) palaikė ryšius su pasaulio elitu net ir po to, kai 13 mėnesių praleido kalėjime už lytinius santykius su nepilnametėmis mergaitėmis ir buvo pripažintas registruotu seksualiniu nusikaltėliu, rodo didžiulis pluoštas ...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 08:16 Kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios?
Ištikimybė yra labai reta savybė, ypač šiuolaikiniame pasaulyje. Įvairovė dabar vertinama labiau nei stabilumas ir atsidavimas, todėl surasti tinkamą partnerį yra nelengva užduotis. Apie tai, kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios, sk...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:59 Kurie Zodiako ženklai nežino ko nori iš gyvenimo?

Visus visada supa kažkokie įvykiai. Daugelis žmonių turi tam tikrą ryšį su jais. Pastarasis priklauso nuo auklėjimo, nuo išsilavinimo, tiesiog nuo charakterio. Dauguma gali pareikšti savo nuomonę bet kokiu klausimu. Kažkas tai daro švelniai, ne it...

Skaityti daugiau