Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Gruodžio » 11

BUM! Billas Gatesas pagautas pripažįstantis, kad "švari energija" yra WEF "Didžiojo persitvarkymo" apgavystė

Billas Gatesas (Bill Gates) buvo pagautas prisipažįstantis, kad klimato kaitos darbotvarkė yra Pasaulio ekonomikos forumo apgaulė, neseniai pasirodžiusiame vaizdo įraše, kuriame jis giriasi, kad jo terminas "švari energija" sėkmingai "apsuko žmonėms galvas".

Pasak B. Gateso, kuris kalbėjo savo artimiausio rato auditorijai, vėjo, saulės, akumuliatorių technologijos ir kiti atsinaujinantys energijos šaltiniai gali būti madingi, jie gali būti vertingas pajamų šaltinis jau ir taip nepelnytai turtingam elitui, tačiau jie negali išspręsti klimato kaitos problemos.

Kaip matote vaizdo įraše, tai, kad atsinaujinančioji energija iš tikrųjų negali išspręsti klimato kaitos problemų, nors ji mums parduodama kaip vaistas nuo vadinamojo žmogaus sukelto visuotinio atšilimo, Billui Gatesui yra isteriškai juokinga.

Kodėl B. Gatesui tai atrodo taip juokinga? Galbūt todėl, kad iš šių vadinamųjų "švarios energijos" šaltinių jis uždirba turtus ir pelnosi iš naivių masių, turinčių "iškreiptą protą".

Pats švarios energijos tėvas išsakė prakeikiančius žodžius.

Taigi dabar, kai jau turime Gateso prisipažinimą, kad švari energija yra apgaulė, kaip neišrinktas pasaulio sveikatos caras gina savo planus priversti žmones nustoti valgyti mėsą ir pradėti vartoti jo padirbtą mėsą?

Kaip pažymėjo Joe Roganas (Joe Rogan), Billas Gatesas tikrai neturėtų niekam skaityti paskaitų apie sveiką mitybą.

Be abejo, Gateso plane yra aiškus finansinis motyvas priversti žmones vartoti jo netikrą maistą, kaip ir jo Covid "investicijų" atveju. Tai žmogus, kuris prisipažino, kad nurodė prezidentui D. Trumpui netyrinėti galimo šalutinio naujųjų "Covid" skiepų poveikio.

Esu įsitikinęs, kad sutiksite, jog tai yra prakeikimas. Tačiau Gatesas jau anksčiau yra buvęs įtartinai vienu žingsniu priekyje didelių pasaulinių nelaimių. Ir pasinaudoja jomis, kai jos įvyksta.

Pastaraisiais metais Gatesas supirkinėjo didžiulius JAV ir pasaulio žemės ūkio paskirties žemės plotus. Praėjusiais metais Gatesas tapo didžiausiu privačiu žemės ūkio paskirties žemės savininku JAV.

Remiantis praėjusių metų "Land Report 100", kuriame kasmet apžvelgiami didžiausi šalies žemės savininkai, duomenimis, "Microsoft" įkūrėjas laikomas didžiausiu privačiu žemės ūkio paskirties žemės savininku šalyje - jam priklauso apie 269 000 akrų dešimtyse valstijų.

Įtarimą kelia tai, kad po to, kai Gatesas greitai įsigijo didžiausią Amerikos žemės ūkio paskirties žemės dalį, pradėjo degti maisto gamybos įmonės. Ar žmogus, kuris "numatė" pandemiją ir patogiai iš jos pasipelnė, galėjo "numatyti" ir maisto krizę?

Jei šiais metais buvote atidūs, žinote, kad Nyderlandai buvo Pasaulio ekonomikos forumo eksperimentinė teritorija, kurioje visiškai nupirkta ir apmokėta vyriausybė, dirbanti WEF vardu, vykdė brutalią Didžiojo persitvarkymo politiką.

Ar, atsižvelgiant į tai, kiek skausmo ir kančių "švarios energijos" politika sukelia paprastiems žmonėms, elitas, kuris ją mums primeta, gali ją pateisinti?

Prisiminus, kad prieš ketverius metus Bilas Geitsas (Bill Gates) su draugais juokavo, kad "švari energija" neišspręs net vadinamosios klimato krizės, galimas tik vienas atsakymas.

Didysis persitvarkymas yra apgavystė, kad ir kaip ją bepavadintume.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite. Kai avių banda žiūri į pirštą, nemato kas dedasi danguje. Nieko neturėsite ir būsite laimingi. Ką uždirbote, bus atimta... o kai nesugebėsite išsimokėti... jūs patys atiduosite. Dirbote visa gyvenimą... jei tylėsite nieko neturėsite. Čia jau ne žaidimas. Žurnaliūgos čia liečia ir jus.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
07.06.2023 laikas 22:18 Receptai | Patiekalai Paprastas varškėčių receptas
Kepiau, labai visa šeima išgyrė. Puikiai gavosi! Tobuliausi pasaulyje varškėčiai. Kitaip net gaminti nebenoriu!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:12 Receptai | Patiekalai Sveikas datulių pyragas su pilno grūdo miltais, be pridėtinio cukraus
Itin gardus ir sveikas datulių pyragas be pridėtinio cukraus, paruoštas su pilno grūdo miltais. Datulės suteiks ne tik saldumo, bet ir karamelinio skonio. Tikrai vertas viso Jūsų dėmesio receptas. Pamėginkite!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:06 Receptai | Patiekalai Bulviniai abriedukai (ežiukai) su kiaušiniu ir miltais

Toks bulvinių abriedukų su kiaušiniu ir miltais patiekalas lydi nuo pat mažos vaikystės. Mes juos vadindavome visada abriedukais, kitur jie dar yra vadinami ežiukais. Tikriausiai daugumai neblogai žinomas receptas, nors daug ku...

Skaityti daugiau

07.06.2023 laikas 21:54 Kviečiai stebukladariai (patarimai)
Indijoje daiginti grūdai naudojami maistui nuo senų laikų. Europoje tai pradėta daryti praeito amžiaus šeštajame dešimtmetyje. Daigintų kviečių grūdų tyrimai parodė, kad juose, ypač jų apvalkaluose, yra B grupės vitamino auksono, kuris labai svarbus ...

Skaityti daugiau

07.06.2023 laikas 18:49 Ausų negalavimai (receptai)

Būna nuo stipraus smūgio. Iškart pridengti ausį vatos tamponu, sudrėkintu boro rūgšties tirpalu (1 arbatinis šaukštelis ir stiklinė vandens), ausį aprišti, ligonį paguldyti ant skaudamos pusės, ant galvos uždėti pūslę su ledu arba šaltą pavilgą. B...

Skaityti daugiau

07.06.2023 laikas 18:15 JK vyriausybė oficialiai pripažįsta, kad 92 proc. mirčių sukelia ‘trigubi skiepai’
Jungtinės Karalystės vyriausybė oficialiai paskelbė, kad stulbinantys 92 proc. žmonių, 2022 m. mirusių nuo Kovido, buvo paskiepyti bent trimis mRNA vakcinos dozėmis.

Skaityti daugiau