Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Gruodžio » 15

Kodėl vyras nepadeda?

Aktuali tema tarp 30-45 metų klientų, kurie jau turi vaikų ir kelerių metų santuoką. 

Dėmesio! Jei manote, kad jei jūsų vyras (žmona) nepadeda su vaikais, namų ruošos darbais ir panašiais dalykais, jis yra pasibjaurėtinas, tuomet jums nereikia skaityti toliau. Tą patį galite pasakyti, jei jūsų žmona nevykdo savo pareigų (jūs galite nuspręsti, kokios jos yra).

Nes mano pastabose daugiau kalbama apie atsakomybę ir gebėjimą įžvelgti savo indėlį, o ne apie tai, kad gyvenimas yra siaubingas, neteisingas ir kad kitas partneris yra kaltas dėl pirmojo partnerio problemų.

Taigi, jei žmogus daro mažai, viena iš galimų priežasčių yra ta, kad jis yra gynybinėje pozicijoje. Protestas, pasitraukimas, perdegimas - galime vadinti įvairiai, bet esmė ta, kad asmuo jaučiasi blogai šeimoje ir pasirenka gynybinę reakciją - pasitraukimą (taip nutinka ir su vaikais).

Taigi jam trūksta meilės, paramos ir pagrindinių poreikių patenkinimo. Kai jo poreikiai patenkinami, jis tampa labiau atsipalaidavęs, patenkintas ir atviras, įskaitant ir pagalbą.

Tai nereiškia, kad žmona turėtų skirti visas savo jėgas, kad pamalonintų vyrą ir papildytų jo išteklius, ne. Tai byloja, kad būtina dirbti su abiejų partnerių emociniu fonu. O pirmas pradeda tas, kuris yra sąmoningesnis ir skausmingiau išgyvena situaciją.

Kai abu partneriai išsekę, nuolat jaučia nepasitenkinimą ir turi pretenzijų, skyrybos tampa logiška šeimos istorijos pabaiga. Likę vieni partneriai papildo savo resursus. Tačiau svarbu suprasti, kad naujuose santykiuose viskas vyks daugmaž taip pat, o būtent – vyks tolesnis išsekimas ir emocinis partnerių atsitolinimas. Svarbu pamatyti, jog kai kuriose porose tokia įvykių seka jau įsitvirtino kaip elgesio modelis ir scenarijus.

Todėl suaugusių, subrendusių žmonių užduotis yra ta, kad palaikytų savo vidinį resursą, gyvendami būtent poroje. Šitas įgūdis garantuotai padės išsaugoti santykius ir juos vystyti.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 17:28 Anglijoje per kelias minutes dingo moteris, vedžiojusi šunį parke, be jokių pėdsakų

Anglijos Lankašyro grafystėje toliau ieškoma dingusios 45 metų Nicolė Bulli, kuri per kelias minutes keistai dingo be žinios parke vedžiodama šunį.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 17:02 KAP DWA - paslaptinga dvigalvio milžino mumija iš Patagonijos
Nepastebimame Baltimorės (Merilendo valstija, JAV) įdomybių muziejuje saugoma nuostabi maždaug trijų metrų aukščio dvigalvė žmogaus mumija, kuri kelia daugiau klausimų nei atsakymų.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 10:28 Tauta Siūlo Nuomonės ir komentarai: Patys „durni“
2021-ieji. Per visus kanalus triūbijama, kad Lietuva pradeda įgyvendinti elektros energijos rinkos liberalizavimą buitiniams vartotojams. Paskutinė iš ES šalių įgyvendina direktyvas. Nors direktyvose apie tokį liberalizavimą, koki...

Skaityti daugiau