Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Gruodžio » 15

Policija patvirtino, kad virš J. Bideno Baltųjų rūmų matomas demoniškas portalas, ‘sūkuriuojantis kaip katilas’

Virš Baltųjų rūmų atsivėrė demoniškas portalas, kuris atsivėrė įsikėlus prezidentui Joe Bidenui, ir jis yra matomas tiems, kurie jo ieško, teigia Rogeris Stone'as, kuris teigia, kad Arlingtono, Virdžinijos valstijos, policija patvirtino, jog portalas yra matomas.

R. Stone'as konservatyvaus radijo laidų vedėjui Erikui Metaxasui (Eric Metaxas) sakė, kad matė, kaip virš Baltųjų rūmų "virpa tarsi katilas", kaip ir kiti, kurie praleido pakankamai laiko ieškodami. Sekmadienį per Eriko Metaxaso radijo laidą "The Eric Metaxas Radio Show" vedėjas paprašė Stonio eteryje pakartoti jam anksčiau papasakotą anekdotą.

"Manau, kad... virš Baltųjų rūmų atsivėrė demoniškas portalas maždaug tuo metu, kai į juos įsikėlė Bidenai", - sakė Stounas. "Apie tai mane informavo šiaurinėje Floridos dalyje gyvenantis krikščionis, kuris atsiuntė man pluoštą dokumentų, taip pat pluoštą užrašų iš Biblijos apie portalus."

Stounas sakė, kad pirmiausia išreiškė skepticizmą dėl portalo virš Pensilvanijos aveniu 1600 egzistavimo, už ką Metaksas jį pagyrė. Stounas sakė:

"Taigi, buvau skeptiškai nusiteikęs, bet pažvelgiau į nuotraukas. Be to, yra tiesioginė vaizdo kamera, kurioje iš tikrųjų galima matyti realiuoju laiku, ir iš tiesų atrodo, kad virš Baltųjų rūmų kažkas yra... Iš pradžių sakai: "O, gal tai atspindys. Gal tai aerostatų balionas. Galbūt yra logiškas [paaiškinimas]".

Mediate praneša, kad Stounas sakė, jog paskambino savo draugui, kuris yra policijos pareigūnas Arlingtone, Virdžinijos valstijoje, ir paprašė jo tai ištirti. Arlingtono policija atsakė patvirtinusi, kad daug žmonių matė portalą virš Baltųjų rūmų.

"Jis man perskambino maždaug po dviejų su puse valandos ir pasakė: "Tu nepatikėsi, bet ten tikrai kažkas yra. Kiti žmonės ten fotografavo", - pasakojo Stounas.

Stounas sakė, kad, priartinus vaizdą prie to, kas plūduriuoja virš Baideno Baltųjų rūmų, galima pamatyti, kaip tai "sukasi kaip katilas".

Vedėjas paklausė, kodėl žiniasklaida neskyrė jokio dėmesio šiam portalui. Stounas atsakė: "Žiniasklaida nutyli daug dalykų, kurie yra tiesa".

Tai ne pirmas kartas, kai Stounas viešai kalba apie portalą. Šių metų gegužę Pietų Karolinoje vykusiame "ReAwaken America Tour" renginyje susirinkusiems klausytojams jis sakė, kad jį galima matyti "dieną ir naktį".

"Virš Baltųjų rūmų yra šėtoniškas portalas, jį galima matyti dieną ir naktį", - sakė jis. "Jis egzistuoja. Jis yra tikras. Ir jis turi būti uždarytas. Ir jis bus uždarytas malda", - pridūrė jis, sulaukdamas plojimų ir plojimų. Stounas toliau tvirtino, kad šis portalas pirmą kartą pasirodė Bidenui "tapus prezidentu, ir jis bus uždarytas prieš jam pasitraukiant".

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 17:28 Anglijoje per kelias minutes dingo moteris, vedžiojusi šunį parke, be jokių pėdsakų

Anglijos Lankašyro grafystėje toliau ieškoma dingusios 45 metų Nicolė Bulli, kuri per kelias minutes keistai dingo be žinios parke vedžiodama šunį.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 17:02 KAP DWA - paslaptinga dvigalvio milžino mumija iš Patagonijos
Nepastebimame Baltimorės (Merilendo valstija, JAV) įdomybių muziejuje saugoma nuostabi maždaug trijų metrų aukščio dvigalvė žmogaus mumija, kuri kelia daugiau klausimų nei atsakymų.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 10:28 Tauta Siūlo Nuomonės ir komentarai: Patys „durni“
2021-ieji. Per visus kanalus triūbijama, kad Lietuva pradeda įgyvendinti elektros energijos rinkos liberalizavimą buitiniams vartotojams. Paskutinė iš ES šalių įgyvendina direktyvas. Nors direktyvose apie tokį liberalizavimą, koki...

Skaityti daugiau

02.02.2023 laikas 20:28 Receptai | Patiekalai "Skanios paprastos burokėlių salotos kiekvienai dienai": lengvai, greitai ir nebrangiai pagaminamos (galite patiekti net vakarėliui)
Stebėtinai skanios ir paprastos burokėlių salotos "kiekvienai dienai". Tai labai paprastas, greitas ir nebrangus patiekalas. Dažnai jį gaminu darbo dienomis ir net patiekiu per šventes! Išbandykite - jums tikrai patiks....

Skaityti daugiau