Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Gruodžio » 16

Niujorko parduotuvėse šaldytos jūrų kiaulytės parduodamos kaip maistas; pirkėjai graužikus painioja su žiurkėmis

Ar sparčiai auganti infliacija kai kuriuos desperatiškus niujorkiečius verčia vartoti graužikus maistui? Keli vietiniai gyventojai taip mano po to, kai matė, kaip vietinėse parduotuvėse buvo pardavinėjamos šaldytos žiurkės, o kiti matė, kaip graužikai buvo kepami ant atviros žarijų kepsninės ant šaligatvio.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, atspindinčių autoriaus nuomonę

Toliau pateikiamoje filmuotoje medžiagoje užfiksuotas vienos vietos moters susidūrimas su šaldytais graužikais, kurie buvo parduodami vietos parduotuvėje, kad juos būtų galima pasigaminti į namus:

"O, mano g**, ar jūs rimtai?" - girdėti, kaip filmuojanti moteris pareiškia žiūrėdama į pakuotes. "Jie dabar maišo žiurkes, vaikinai, - maisto trūksta iš tikrųjų. Pažiūrėkit į šitą š***, ar jūs mane š***it? Tai žiurkės!"

Kitame vaizdo įraše, kurį Niujorko gatvėse užfiksavo ispanų kilmės moteris, užfiksuota beveik tas pats. Ji matė, kaip ant atviros ugnies viešoje vietoje, praeinantiems pro šaligatvį žmonėms, buvo kepamos žiurkės - žiūrėkite toliau.

"Niujorke dabar kepa žiurkes", - rašoma vaizdo įrašo titruose.

Globalistai nori, kad valgytumėte graužikus ir vabalus, o ne jautieną ir ėrieną.

Vėliau buvo nustatyta, kad tai, ką matė pirmoji moteris, buvo ne žiurkės, o jūrų kiaulytės, parduodamos kaip maistas. Peru "cuy", kaip vadinami šie maistui ruošiami gyvūnai, laikomi kultūriniu delikatesu.

Nežinia, kodėl "cuy" staiga pasirodė Niujorke žmonėms, kurie niekada anksčiau nematė, kaip jos ruošiamos ar parduodamos, tačiau galbūt tai tikrai susiję su dabartine maisto krize ir didesniu graužikų mėsos prieinamumu, palyginti su tradicine mėsa.

Tiesą sakant, tikriausiai pigiau iškepti jūrų kiaulytes ar žiurkes, nei įsigyti jautienos ar avienos dabartinėmis skandalingomis kainomis.

Galbūt todėl "cuy" staiga tapo populiarus Didžiajame obuolyje?

"Žiurkės ar jūrų kiaulytės tikrai nėra Amerikos virtuvės dalis, tačiau kadangi per atvirą sieną plūsta vis daugiau nelegalių imigrantų, toks graužikų virimas gali tapti įprastesnis", - "Infowars" rašo Adanas Salazaras (Adan Salazar), manydamas, kad tam įtakos gali turėti ir atviros Amerikos sienos.

"Taip pat neatmestina galimybė, kad maisto stygiaus atveju badaujantys amerikiečiai galėtų griebtis žiurkių ar jūrų kiaulyčių kaip tvaraus maisto šaltinio."

Komentaruose daug kas ginčijosi, ar grotelių grilio vaizdo įraše užfiksuoti padarai tikrai buvo jūrų kiaulytės, nes vaizdo įrašą užfiksavęs asmuo teigė, kad jie labiau panašūs į žiurkes. Kiti abejojo, ar mėsa apskritai tikra, nes ji atrodė tarsi iš plastiko.

"Man tai atrodo kaip plastikinės netikros žiurkės", - rašė vienas iš jų. "Neįsivaizduoju, kaip tai prasminga, bet iš šio virėjo perspektyvos jos atrodo plastikinės ir galbūt net tirpstančios."

Kitas manė, kad jos labiau panašios į kates, ir stebėjosi, kad toks dalykas vyksta Niujorke - ir dar ant šaligatvio, kur daug praeivių.

"Tai negali būti Niujorkas, tai tikriausiai kažkur pietryčių Azijoje", - pridūrė šis žmogus, suglumęs dėl tokio vaizdo.

"Tai kinė, ar ne?" - rašė kitas. "Tai normalu kinų virtuvėje".

Kadangi Niujorkas yra antrasis "žiurkėniškiausias" miestas Amerikoje, nebūtų toks didelis šokas sužinoti, kad šiais sunkiais laikais kai kurie gali griebtis valgyti bjaurius gyvūnus, kad tik išgyventų.

Naujausias naujienas apie šiuos beviltiškus laikus galite rasti Collapse.news.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
31.01.2023 laikas 20:16 Kodėl esu toks vargšas, jei esu toks protingas?

Kai užslėptas pripažinimo troškimas, visų pirma slepiamas nuo savęs, yra svarbesnis už naudingumo idėją - tai neuždirba pinigų.

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 22:33 Billas Gatesas investavo į dirbtinius kiaušinius prieš paslaptingą kiaušinių trūkumą ir kainų kilimą

Globalistas milijardierius Billas Gatesas, kuriam būdinga neįtikėtinai įžvalgios investicijos prieš pat pasaulį ištikusią nelaimę, investavo į dirbtinius kiaušinius prieš kiaušinių kainų šuolį.

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 20:51 Neatidėliotina pankreatito priežiūra namuose
Kasą galima gydyti liaudiškomis priemonėmis, pavyzdžiui, gerai žinomais krapais arba jų sėklomis. Vieną arbatinį šaukštelį susmulkintos žaliavos (krapų arba jų sėklų) užpilkite stikline verdančio vandens, palaikykite vieną valandą, perkoškite. Išgerk...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

31.01.2023 laikas 22:46 Receptai | Patiekalai "Svečiai buvo nustebę, kad jį taip lengva pagaminti": švelnus varškės pyragas arbatai (skanesnis už bet kokį tortą)
Skanus, kvapnus ir toks švelnus, kad tirpsta burnoje! Varškės pyragas gaminamas paprastai, greitai ir iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Jis toks pat skanus kaip ir pyragas!

Skaityti daugiau

31.01.2023 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai "Iš stiklinės kefyro pagaminau kalną skanėstų": pusryčiai visai šeimai (be miltų ir paruošti per 5 minutes)
Paimkite paprasčiausius produktus ir tiesiogine prasme per 5 minutes pagaminkite skanius pusryčius! Šiuos skanius pusryčius su kefyru galite pasigaminti be jokių miltų ar vargo. Išbandykite - jums patiks. Dalinuosi šiuo receptu su...

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 23:37 Receptai | Patiekalai «Toks švelnus, kad norisi jį gaminti vėl ir vėl»: kvapnus arbatos pyragas (lengva pagaminti, lengva įsiminti)

Ir vėl aromatas pasklido po visus namus! Šiandien "skubėdama" gaminu subtilų keksiuką arbatai. Tai visai nesudėtinga pagaminti, o skonis neįtikėtinas! Šis receptas yra vienas iš mano mėgstamiausių.

...

Skaityti daugiau