Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Gruodžio » 17

Niujorkas uždraudė prekybą naminiais gyvūnais - tai dalis WEF darbotvarkės, kuria siekiama panaikinti naminių gyvūnų nuosavybę

Niujorkas uždraudė parduoti naminius gyvūnus, nes tai yra globalistų plano, kuriuo siekiama panaikinti naminių gyvūnų nuosavybę Amerikoje, dalis.

Niujorko gubernatorė Kathy Hochul ketvirtadienį pasirašė Senato įstatymo projektą S1130 / Asamblėjos įstatymo projektą A4283. Pagal šį teisės aktą nuo 2024 m. gyvūnų augintinių parduotuvėms bus draudžiama prekiauti šunimis, katėmis ir triušiais.

Šis žingsnis žengtas praėjus vos kelioms dienoms po to, kai Pasaulio ekonomikos forumas paskelbė, kad milijonai kačių ir šunų turėtų būti paskersti siekiant sumažinti "anglies dvideginio pėdsaką", kurį jie palieka valgydami mėsą. (Prie to pačio: WEF nori išskersti milijonus naminių kačių ir šunų, kad galėtų kovoti su klimato kaita)

Justthenews.com praneša: Įsigaliojus draudimui, Niujorkas prisijungs prie Kalifornijos, Ilinojaus, Meino, Merilando ir Vašingtono valstijų, uždraudusių mažmeninę prekybą gyvūnais augintiniais.

Kai kurie mažmenininkai prieštaravo šiam žingsniui, sakydami, kad tai privers juos užsidaryti. "Šis įstatymo projektas neuždarys nė vieno veisėjo", - praėjusį mėnesį laikraščiui "New York Post" sakė Bafalo gyvūnų prekių parduotuvės savininkas Davidas Boelkesas (David Boelkes). "Jis tik apsunkintų žmonėms galimybę įsigyti šuniuką iš skaidraus šaltinio".

Tačiau, pasak Jungtinių Amerikos Valstijų Humanitarinės draugijos (Humane Society of the United States), dauguma gyvūnų augintinių parduotuvių neprekiauja šuniukais, kačiukais ar triušiais. Be to, grupė citavo pramonės ataskaitas, kuriose nurodoma, kad gyvūnų augintinių parduotuvės, kurios neparduoda gyvūnų, yra pelningesnės nei tos, kurios juos parduoda.

"Mūsų slapti tyrimai atskleidė liguistą šuniukų pardavinėjimą ir žiaurią praktiką Niujorko gyvūnų prekių parduotuvėse, todėl šis istorinis įstatymas yra būtinas. Niujorko gyventojai nebebus apgaudinėjami naminių gyvūnėlių parduotuvėse, kad išleistų tūkstančius dolerių šuniukams, kurie dažnai būna ligoti ir beveik visada atkeliauja iš niūrių šuniukų veislynų", - sakė Jungtinių Valstijų "Humane Society of the United States" prezidentė ir generalinė direktorė Kitty Block (Kitty Block).

Naujasis įstatymas neleis mažmeninės prekybos, tačiau leis parduotuvėms išnuomoti patalpas savo parduotuvėse prieglaudoms ir kitoms organizacijoms, kurios gali koordinuoti įvaikinimą.

"Niujorko valstija nebeleis žiauriai nežmoniškoms šuniukų gamykloms visoje šalyje aprūpinti mūsų gyvūnų parduotuvių ir pelnytis iš žiauraus elgesio su gyvūnais bei nieko neįtariančių vartotojų", - sakė Asamblėjos įstatymo projekto rėmėja Manhatano demokratė Linda B. Rosenthal (Linda B. Rosenthal). "Nutraukus prekybą šunimis, katėmis ir triušiais naminių gyvūnėlių parduotuvėse, prieglaudos ir gelbėjimo tarnybos galės bendradarbiauti su šiomis parduotuvėmis, kad pristatytų įsivaikintinus gyvūnus ir juos visam laikui atiduotų į namus."

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Na, jei manote, kad jie sustos... ir jūsų nepalies, manykite toliau... Stebėkite Lietuvoje įvykius ir priešinkitės. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 17:28 Anglijoje per kelias minutes dingo moteris, vedžiojusi šunį parke, be jokių pėdsakų

Anglijos Lankašyro grafystėje toliau ieškoma dingusios 45 metų Nicolė Bulli, kuri per kelias minutes keistai dingo be žinios parke vedžiodama šunį.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 17:02 KAP DWA - paslaptinga dvigalvio milžino mumija iš Patagonijos
Nepastebimame Baltimorės (Merilendo valstija, JAV) įdomybių muziejuje saugoma nuostabi maždaug trijų metrų aukščio dvigalvė žmogaus mumija, kuri kelia daugiau klausimų nei atsakymų.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 10:28 Tauta Siūlo Nuomonės ir komentarai: Patys „durni“
2021-ieji. Per visus kanalus triūbijama, kad Lietuva pradeda įgyvendinti elektros energijos rinkos liberalizavimą buitiniams vartotojams. Paskutinė iš ES šalių įgyvendina direktyvas. Nors direktyvose apie tokį liberalizavimą, koki...

Skaityti daugiau