Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Gruodžio » 20

Seanas Pennas: ‘Laikas neskiepytus piliečius pasiųsti į kalėjimą’

Holivudo aktorius Seanas Pennas (Sean Penn) pareiškė, kad norėtų, jog neskiepyti žmonės būtų sodinami į kalėjimą už tai, kad išdrįso suabejoti vyraujančia nuomone.

62-ejų metų aktorius išsakė kraupius komentarus duodamas interviu žurnalui "Extra". Kai pašnekovas paklausė, ką jis mano apie "antivakcininę retoriką", Pennas iškart pareiškė: "Tai bailumas iš įsitikinimų. Manau, kad tai nenoras įsitraukti į sveiko proto kultūrą. Šiuo metu man tai atrodo nusikalstama, tiesą sakant".

"Tikrai manau, kad jei kas nors nusprendžia nesiskiepyti, turėtų pasirinkti likti namuose. Neiti į darbą. Neturėti darbo. Kol mes visi mokame už šias gatves, turime jomis važinėti saugiai. Todėl tiesiog tikiuosi, kad mąstysena pasikeis".

Apie tai praneša Dailywire.com: Pennas sakė, kad "vadovybė", atrodo, pritaria, tačiau tikisi, kad "visi bus vieningos nuomonės" dėl COVID vakcinų. 

Jo pareiškimai paskelbti po ataskaitos, kurioje nustatyta, kad dauguma asmenų, kurie užsikrėtė COVID ir mirė, buvo paskiepyti. 

Kaip anksčiau pranešė "The Daily Wire", "The Washington Post's Health 202" atlikta analizė parodė, kad 58 proc. koronaviruso sukeltų mirčių rugpjūčio mėn. įvyko tais atvejais, kai asmuo buvo paskiepytas nuo COVID arba gavo papildomą skiepą. Šis skaičius nuo praėjusių metų rugsėjo mėn. išaugo daugiau nei dvigubai.

"Jau nebegalime sakyti, kad tai neskiepytų žmonių pandemija", - laikraščiui "Post" sakė Kaiser Family Foundation viceprezidentė Cynthia Cox. 

Apskaičiuota, kad spalio mėn. duomenimis, buvo paskiepyta 80 % JAV gyventojų. Iš jų 68 % yra visiškai paskiepyti, o 34 % gavo papildomą skiepą.

Tuo tarpu J. Pennas anksčiau pasisakė už privalomą skiepijimą, prilygindamas skiepą vairuotojo pažymėjimui gauti.

"Tai vienas iš tų dalykų, kurie turėtų būti privalomi", - praėjusiais metais "Yahoo Entertainment" sakė "Aš esu Samas" aktorius.

Pennas kalbėjo, kad abejonės dėl skiepų jį nuvylė.

"Pasipriešinimas, kuris tiesiog grindžiamas tam tikru... vaizduotės ir supratimo apie viską, kas naudinga žmonijai, trūkumu, mane labai nuliūdino. Tačiau galiu dirbti tik savo ribose ir pasakyti, kad, mano nuomone, tai turėtų būti privaloma", - sakė jis leidiniui.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
06.02.2023 laikas 18:39 WW3 eskaluojamas, nes korumpuoti JAV pareigūnai siekia apsaugoti savo nusikalstamas operacijas ir biologinio ginklo tyrimus Ukrainoje
JAV vyriausybė ir toliau eskaluoja pasaulinį karą su Rusija, kartu prisidėdama prie humanitarinės krizės Ukrainoje. Bideno režimas nusiuntė Ukrainai daugiau kaip 100 milijardų JAV dolerių, įskaitant įvairią amuniciją ir ginklus, ir planuoja siųsti ta...

Skaityti daugiau

06.02.2023 laikas 18:12 Svarbi žinia: "Pfizer" kovidų dūris sukelia nevaisingumą

Naujausia slapta filmuota medžiaga, kurioje užfiksuotas "Pfizer" aukšto rango vadovas Džordonas Trištonas Volkeris (Jordon Trishton Walker), rodo, kad "Pfizer" nuo pat pradžių žinojo, jog su jos gaminama kovidų "vakcina&qu...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

06.02.2023 laikas 22:00 Receptai | Patiekalai "Neįprastas būdas, kaip tai padaryti neiškočiojant plutos ir per 25 minutes": "Medutis" pyragas (metų metais patikrintas receptas)
Šis medaus pyrago receptas visada duoda puikių rezultatų! Nereikia iškočioti plutos, o darbas trunka vos 25 minutes. Metų metais išbandytas receptas iš paprastų ingredientų. Dalinuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau