Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Rugpjūčio » 3

Grupinis ieškinys: Sveikatos priežiūros darbuotojai pasiekė 10,3 milijono JAV dolerių susitarimą dėl pirmojo COVID vakcinos įpareigojimo

Sveikatos priežiūros darbuotojai, kurie buvo neteisėtai diskriminuojami ir kuriems buvo atsisakyta suteikti religines išimtis dėl COVID skiepų įpareigojimo, sudarė susitarimą dėl pirmojo Amerikoje kolektyvinio ieškinio ir gavo daugiau nei 10,3 mln. dolerių.

Grupės ieškinys prieš "NorthShore University HealthSystem" išspręstas daugiau nei 500 dabartinių ir buvusių sveikatos priežiūros darbuotojų, kuriems buvo taikomas neteisėtas įpareigojimas skiepytis, vardu.

Sutartas susitarimas šiandien buvo pateiktas Ilinojaus valstijos federaliniam šiaurinės apygardos teismui. (Taip pat skaitykite: Visame pasaulyje tyliai atlyginama žala, patirta dėl COVID vakcinų)

"The Defender" praneša: NorthShore sumokės 10 337 500 JAV dolerių kompensaciją sveikatos priežiūros darbuotojams, kurie tapo religinės diskriminacijos aukomis ir buvo nubausti už savo religinius įsitikinimus, draudžiančius vartoti injekciją, susijusią su abortuoto vaisiaus ląstelėmis.

Tai istorinis, pirmasis tokio pobūdžio kolektyvinis ieškinys prieš privatų darbdavį, kuris neteisėtai atmetė šimtus prašymų dėl religinių išimčių COVID-19 injekcijoms.

Susitarimą turi patvirtinti federalinis apygardos teismas.

"NorthShore" darbuotojai, kuriems buvo atsisakyta suteikti religinę išimtį, gaus pranešimą apie susitarimą ir turės galimybę pateikti pastabas, prieštaravimus, prašymus atsisakyti arba pateikti ieškinio formą dėl apmokėjimo iš susitarimo fondo, laikantis teismo nustatytų terminų.

Pagal taikos sutartį NorthShore taip pat pakeis savo neteisėtą politiką, kad ji atitiktų įstatymą, ir suteiks galimybę naudotis religinėmis patalpomis visose savo įstaigose.

Nė vienoje "NorthShore" įstaigoje nė viena pareigybė nebus laikoma uždrausta neskiepytiems darbuotojams, turintiems patvirtintą religinę išimtį.

Be to, darbuotojai, kurie buvo atleisti iš darbo dėl to, kad religiškai atsisakė COVID skiepų, galės būti vėl įdarbinti, jei pateiks prašymą per 90 dienų nuo teismo patvirtinto galutinio susitarimo, ir jiems bus išsaugotas ankstesnis darbo stažas.

Individualių išmokų iš taikos fondo dydis priklausys nuo to, kiek galiojančių ir laiku pateiktų prašymų formų bus pateikta prašymų nagrinėjimo metu.

Jei teismas patvirtins taikos sutartį ir visi arba beveik visi nukentėję darbuotojai laiku pateiks galiojančius reikalavimus, manoma, kad darbuotojai, kurie buvo atleisti iš darbo arba atsistatydino dėl to, kad atsisakė COVID injekcijos dėl religinių įsitikinimų, gaus maždaug po 25 000 JAV dolerių, o darbuotojai, kurie buvo priversti sutikti su COVID injekcija prieš savo religinius įsitikinimus, kad išsaugotų darbą, gaus maždaug po 3 000 JAV dolerių.

13 sveikatos priežiūros darbuotojų, kurie yra pagrindiniai ieškinio ieškovai, gaus papildomą apytikslę 20 000 JAV dolerių išmoką už svarbų vaidmenį pateikiant šį ieškinį ir atstovaujant "NorthShore" sveikatos priežiūros darbuotojų grupei.

"Liberty Counsel" gaus 20 % taikos sutarties sumos, kuri sudaro 2 061 500 JAV dolerių, kaip užmokestį už dideles advokato išlaidas ir honorarus, kurių jai prireikė norint iškelti bylą "NorthShore" ir priversti ją atsakyti už savo veiksmus. Ši suma yra daug mažesnė už įprastą 33 % sumą, kurios paprastai prašo advokatai grupinio ieškinio bylose.

2021 m. spalį "Liberty Counsel" išsiuntė "NorthShore" laišką su reikalavimu daugelio sveikatos priežiūros darbuotojų, kurie nuoširdžiai religiškai prieštaravo "NorthShore" "Privalomo skiepijimo COVID-19 politikai", vardu.

Jei tuomet "NorthShore" būtų sutikusi laikytis įstatymo ir suteikti religines išimtis, šis klausimas būtų buvęs greitai išspręstas ir tai jai nieko nebūtų kainavę.

Tačiau, kai "NorthShore" atsisakė laikytis įstatymo ir atmetė visus jos patalpose dirbančių darbuotojų prašymus dėl religinių išimčių ir sąlygų pritaikymo, "Liberty Counsel" pateikė kolektyvinį ieškinį, taip pat prašymą dėl laikino apribojimo įsakymo ir draudimo.

"Liberty Counsel" viceprezidentas teisiniams reikalams ir vyriausiasis patarėjas teisiniams ginčams Horacijus G. Mihetas (Horatio G. Mihet) sakė:

"Mes labai džiaugiamės istoriniu, 10 mln. dolerių vertės susitarimu, pasiektu nagrinėjant grupės ieškinį prieš NorthShore University HealthSystem.

Drastiškas politikos pakeitimas ir didelė piniginė kompensacija, kurios reikalaujama pagal susitarimą, užtikrins stiprų teisingumą "NorthShore" darbuotojams, kurie buvo beširdiškai priversti rinktis tarp savo sąžinės ir darbo.

"Šis susitarimas taip pat turėtų būti griežtas įspėjimas visos šalies darbdaviams, kad jie negali atsisakyti priimti asmenis, nuoširdžiai prieštaraujančius religiniams įsitikinimams dėl priverstinio skiepijimo."

Matas Staveris (Mat Staver), "Liberty Counsel" įkūrėjas ir pirmininkas, sakė:

"Šis visos grupės susitarimas, kuriuo suteikiama kompensacija ir galimybė grįžti į darbą, yra pirmasis tokio pobūdžio susitarimas šalyje, susijęs su COVID skiepų įpareigojimais. Šis susitarimas turėtų būti perspėjimas kiekvienam darbdaviui, kuris dėl religinių priežasčių nepritaikė ar atleido darbuotojus, nepritariančius COVID skiepams.

"Tegul ši byla būna įspėjimas darbdaviams, pažeidusiems VII antraštinę dalį. Ypač reikšminga ir džiugu, kad šis pirmasis visos grupės COVID susitarimas apsaugo sveikatos priežiūros darbuotojus. Sveikatos priežiūros darbuotojai yra didvyriai, kurie kasdien atiduoda savo gyvybes, kad apsaugotų ir gydytų pacientus. Dabar jų reikia labiau nei bet kada anksčiau."

Iš pradžių paskelbė "Liberty Counsel".

P komentaras: įdomu, tik kas Lietuvoje atlygins žalą, už "tariamai" privestini susibadymą? Ar sveikatos priežiūros darbuotojams tai nereiškia nieko? O, gal jie dar tiki, blogu mokslu?

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
12.08.2022 laikas 18:15 Žolelės “iššluos” smėlį ir akmenis

Akmenis iš tulžies pūslės ir inkstų galima pašalinti ir be operacijos. Vaistažolės malšina tulžies latakų uždegimą, gerina skrandžio ir virškinimo trakto veiklą, įveikia fibromiomas, mastopatiją, cistas; praeina disbakteriozė, chlamidiozė; sprendžiamos problemos su širdimi, oda ir kt.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:13 Liaudiški patarimai (receptai) padeda įveikti ligas!
Tai išvis miško karalius! Šie stebuklingi vaisiai padeda pratęsti gyvenimą daugybei žmonių (onkologinių ligonių). Tai nepakeičiama priemonė tiems, kurie serga mastopatija, mioma, endometrioze, artritu, prostatos adenoma, podagra, reumatizmu, osteochondroze, inkstų ligomis....

Skaityti daugiau

11.08.2022 laikas 22:46 Auksinis ūsas normalizuoja medžiagų apykaitą ir stiprina kraujagyslių sistemą
Visi žino, kad auksinis ūsas turi gydomųjų savybių: uždegimą slopinančių, antiseptinių, žaizdas gydančių, antisklerotinių, regeneruojančių, skausmą malšinančių, imunitetą stiprinančių.

Skaityti daugiau

11.08.2022 laikas 22:36 Kuo pavojinga pūslelinė

Šią ligą sukelia virusas, ląstelių viduje esantis parazitas. Įsitaisęs šį virusą, žmogus praktiškai niekada gyvenime nebeatsikratys jo.

Skaityti daugiau

11.08.2022 laikas 22:27 Nervus gydome homeopatiškai
Nervinis šokas (nervų sutrikimas) vis dažniau pasitaiko įvairaus amžiaus ir įvairių profesijų žmonėms. Priežasčių gali būti įvairiausių: nuo nedidelės problemos darbe iki artimųjų netekties. Nervai sutrinka ir moterims, ir vyrams, tačiau dėl per didelio emocionalumo silpnoji lytis gerokai dažniau pa...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:27 Tauta Siūlo „Naisių vasara 2022. ŽOLINĖ“: Atsisakę kiršinti ir skaldyti visuomenę

Šią savaitę pasirodžius galutinei antrojo šiemet festivalio Naisiuose programai, internetas tiesiog ūžia. Į sceną čia lips ne tik Lietuvos muzikos pasaulio legenda Gytis Paškevičius, bet ir puikiai žinomi atlikėjai.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 08:53 Receptai | Patiekalai Sorų kruopų nauda tavo sveikatai, receptai
Pagal baltymų ir riebalų kiekį sorų kruopos lenkia miežines, perlines, grikių kruopas, o pagal kaloringumą nenusileidžia grikių ir ryžių kruopoms. Iš sorų kruopų ruošiama košė su vandeniu ir pienu, užkepėlės, kotletai, kroketai, sriubos....

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus apdovanotojo vardą.

...

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto