Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Įvairenybės » 2024 » Vasario » 12

Australijos teismas: darbdaviai, įpareigoję darbuotojus marmaliuotis, gali būti laikomi ATSAKINGI už marmalo sukeltus sužalojimus

Australijos teismas

Australijos darbdaviai, kurie įpareigojo savo darbuotojus skiepyti nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19), nebegali reikalauti imuniteto nuo atsakomybės, remdamiesi argumentu, kad jie tiesiog vykdė teisėtus vyriausybės nurodymus.

Šis klausimas iškilo po to, kai Pietų Australijos valstija atmetė Daniel Shepherd (Danielio Šepardo), dirbančio su jaunimu, ieškinį, kuriuo jis prašė kompensacijos už vakcinos sukeltą perikarditą, diagnozuotą po darbdavio atlikto priverstinio skiepijimo. D. Šepardas apskundė šį sprendimą ir galiausiai paskatino Pietų Australijos įdarbinimo tribunolą panaikinti ankstesnį sprendimą.

Pietų Australijos vaikų apsaugos departamentas (DCP) privertė Šepardą suleisti injekciją, dėl kurios jis patyrė rimtą širdies pažeidimą. DCP gynybiniame argumente teigiama, kad nors injekcija iš tiesų sukėlė Shepherdo perikarditą, priverstinis adatų dūrimas "atsirado ne dėl darbo, o dėl teisėtos valstijos vyriausybės skiepijimo akcijos". Kitaip tariant, kalta Australijos vyriausybė.

Tačiau tribunolas su tuo nesutiko. Neleisdamas, kad Australijos vyriausybė būtų laikoma išimtinai atsakinga už savo pačios skiepijimo įgaliojimus, tribunolas nusprendė, kad Shepherd sužalojimas atsirado "ir dėl [vyriausybės] skiepijimo įgaliojimų, ir dėl pareiškėjo darbo".

Tarnyba, tęsė tribunolas savo panaikinime, neprivalo būti "vienintelė ar svarbiausia priežastis", dėl kurios asmuo patyrė COVID skiepo sužalojimą ar sužalojimus. Tai turi būti tik "reikšminga priežastis, prisidėjusi prie sužalojimo darbe", nes darbdaviai negali tiesiog perkelti visos kaltės vyriausybei.

Vyriausybės ir darbdaviai atsakingi už sužeidimus, susijusius su skiepijimu

Nepriklausomai nuo to, kas bus laikomas atsakingu, Shepherdo gyvenimas bet kuriuo atveju yra sugriautas. Jis lieka nedarbingas ir negali atlikti įprastų kasdienių pareigų, kaip ir tūkstančiai kitų Australijos darbuotojų, kurie buvo priversti rinktis, ar susigadinti savo gyvenimus, pasiskiepijus privalomomis vakcinomis, ar prarasti darbą ir pragyvenimo šaltinį, atsisakius skiepų.

Prieš patirdamas nepageidaujamą poveikį, Shepherdas suleido dvi injekcijas, todėl atsisakė bet kokių tolesnių "stiprinamųjų" dozių. Tačiau jo vadovas įsakė Shepherdui per keturis mėnesius nuo antrosios injekcijos atlikti trečiąją dozę arba prarasti darbą.

Šepardas nenoriai pakluso, tačiau per 24 valandas po injekcijos patyrė stiprius krūtinės skausmus. Kelias savaites skausmai diena iš dienos stiprėjo, kol galiausiai jis nebepajėgė jų ištverti ir apibūdino jausmą taip, tarsi kas nors nuolat būtų priklaupęs ant jo krūtinės.

Galiausiai greitosios pagalbos automobilis turėjo nuvežti Shepherdą į Ashfordo ligoninės širdies skyrių, kur kardiologai jam diagnozavo perikarditą, kurį greičiausiai sukėlė trečioji COVID-19 injekcija.

Teisybės dėlei reikia pasakyti, kad valstijų valdžios institucijos įpareigojimus vykdyti įpareigojo darboviečių vadovus, grasindamos jiems griežtomis baudomis ir kitomis sankcijomis, jei jie atsisakys tai daryti. Jie galėjo tiesiog atsisakyti priverstinai skirti vaistus savo darbuotojams, tačiau daugelis darbdavių pasidavė įkalbinėjimams ir pakluso. Dabar ir vyriausybė, ir darbdaviai yra atsakingi už sužalojimus, kuriuos sukėlė COVID-19 dantų dūrio įpareigojimai.

Tribunolo sprendimas reiškia, kad dar daugiau nukentėjusių darbuotojų gali kreiptis į savo darbdavius, įskaitant privačias įmones, dėl to, kad jie priversti vartoti pavojingus eksperimentinius vaistus kaip darbo sąlygą. Tačiau labai maža tikimybė, kad darbdaviai iš tikrųjų pripažins savo kaltę dėl darbuotojų sužalojimų.

"DCP pripažino, kad Shepherdas buvo sužeistas dėl vakcinos", - rašo Davidas Jamesas "LifeSiteNews" apie šią bylą. "Mažai tikėtina, kad įmonės, atsižvelgdamos į galimas sumas, padarys panašius prisipažinimus".

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://www.planet-today.com/2024/02/employers-that-mandated-covid-19.html

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
21.08.2018 laikas 10:49 Receptai Liaudiški patarimai virškinimo gydymui
Virškinimas liaudies medicinoje, Virškinimas, liaudiškomis priemonėmis, receptas nuo virškinimo, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis

Skaityti daugiau

17.09.2018 laikas 10:25 Receptai Liaudiški patarimai išutimų gydymui
Išutimai liaudies medicinoje, išutimai, išutimo gydymas, išutimo receptai, liaudiškomis priemonėmis, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis

Skaityti daugiau

09.06.2019 laikas 20:08 Receptai Pyragėliai su uogomis keptuvėje
Vaišės pagal šeimyninius receptus – tai visada skanu. Ir ne todėl, kad einant laikui jų proporcijos ir gramų kiekis nugludintas iki puikiausios kokybės, bet todėl, kad juose gyva atmintis. Juk kiekvienas turi prisiminimų, su nenui...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau

23.05.2024 laikas 19:21 Nuostabi trauktinė nuo hipertonijos
Jau daug metų turiu aukštą Kraujospūdį. Nepamenu, kada gyvenau ramiai, be baimės, kad netrukus prasidės priepuolis. Užtenka pačios nekalčiausios priežasties, kad pakiltų kraujospūdis. Darbe laukėme audito komisijos, nervinomės visi, pergyvenome. Virš...

Skaityti daugiau