Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Gruodžio » 23

Rusija arti tarptautinės prekybos bitkoinais, kriptovaliutomis legalizavimo: Finansų komiteto vadovas

Rusijos Kongreso finansų komiteto pirmininkas Anatolijus Aksakovas (Anatoly Aksakov) teigė, kad šalis per kitą mėnesį ketina įteisinti tarptautinę prekybą kriptovaliutomis, remdamasi nacionalinės naujienų agentūros TASS pranešimu.

"Sausio mėnesį norime įteisinti kriptovaliutas, kad užtikrintume užsienio prekybos veiklą", - sakė A. Aksakovas, pagal išverstą pranešimo versiją.

Pirmininkas pabrėžė, kad nors Rusija imasi veiksmų, kad leistų atsiskaityti bitkoinais ir kriptovaliutomis už importą, neplanuojama skatinti panašaus sparčiai populiarėjančio turto naudojimo šalies teritorijos ribose.

"Kriptovaliutų, kaip mokėjimo priemonės, apyvarta Rusijos teritorijoje bus draudžiama, ir už tai bus numatyta atsakomybė", - pranešė ji.

"Tačiau atsiskaitymui už užsienio prekybos sandorius mes vis dar darome prielaidą dėl galimybės naudoti kriptovaliutas, pavyzdžiui, lygiagrečiam importui".

Rusijos pareigūnai beveik metus erzino šia galimybe po intensyvaus Vakarų sankcijų paketo, įvesto po šalies įsiveržimo į Ukrainą.

2022 m. sausį Rusija išdėstė bitkoinų reguliavimo planą, o kitą mėnesį Finansų ministerija pateikė pasiūlymą. Maždaug tuo pačiu metu JAV prezidentas J. Bidenas paskelbė pirmąją Rusijos sankcijų dalį, kuria buvo užblokuoti penki didžiausi Rusijos bankai ir įšaldytas visas jų Amerikoje turimas turtas. Po mėnesio Rusija pareiškė, kad yra pasirengusi parduoti gamtines dujas už bitkoinus.

"Gali būti įvairių valiutų, ir tai yra standartinė praktika. Jei jie nori bitkoinų, mes prekiausime bitkoinais", - tuomet spaudos konferencijoje sakė šalies Kongreso energetikos komiteto pirmininkas Pavelas Zavalnas (Pavel Zavalny).

Netrukus ši idėja įgavo pagreitį ir įvairios Rusijos valdžios sritys pradėjo jai pritarti. Balandžio mėnesį šalies mokesčių institucija pasiūlė pakeisti vietos kriptovaliutų įstatymą, kad subjektai galėtų priimti kriptovaliutą kaip atsiskaitymą užsienio prekyboje. Gegužės mėn. šis klausimas Rusijoje buvo "aktyviai svarstomas".

Rusijos bankas, kurį buvo sunkiausia įtikinti vyriausybinę instituciją, atsižvelgiant į ankstesnius jo raginimus visiškai uždrausti bitkoinus ir kriptovaliutas, birželį pirmą kartą prikibo prie galimybės leisti bitkoinų mokėjimus tarptautiniams atsiskaitymams. Rugsėjį Rusijos centrinis bankas susitarė su Finansų ministerija, kad "neįmanoma apsieiti be tarptautinių atsiskaitymų kriptovaliuta".

Dabar, metams artėjant į pabaigą, teisinis pagrindas, leidžiantis tokius mokėjimus, netrukus taps realybe, sakoma TASS pranešime.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
20.03.2023 laikas 18:29 CBS orų pranešėja griūva tiesioginiame eteryje
Šeštadienio rytą tiesioginės transliacijos metu Los Andžele staiga nugriuvo meteorologė. Šokiruojančiame vaizdo įraše matyti, kaip Alissa Carlson Schwartz iš CBS filialo KCAL, ruošdamasi pateikti rytinį pranešimą apie orus, staiga išblykšta, jos akys...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 14:40 Vengrijos premjeras Orbanas: "Europa kenčia nuo karo psichozės"
Pagrindinė problema, su kuria šiandien susiduria Europa, yra karas, dėl kurio Vengrija atsidūrė sudėtingoje padėtyje, nes karo padariniai yra sunkūs ir neatidėliotini, sakė Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas Ankaroje vykstančiame Turkij...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 12:12 Saudo Arabijos karalius pakvietė Irano prezidentą apsilankyti pirmą kartą per 25 metus

Daugiau kaip prieš savaitę Pekine, tarpininkaujant Kinijai, sudarę istorinį taikos susitarimą, Iranas ir Saudo Arabija, dešimtmečius buvę aršūs priešai, o prieš tai jų tautos šimtmečius varžėsi dėl religinio šiitų ir sunitų susiskaldymo, toliau si...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

20.03.2023 laikas 21:18 Receptai | Patiekalai Paimu kiaušinį, stiklinę pieno ir gaminu minkštas bandeles arbatai
Minkštos, purios ir labai skanios bandelės iš paprasčiausių produktų! Sėkminga tešla, kuri ilgai negenda (išbandyta per daugelį metų). Dalinuosi su jumis šiuo receptu.

Skaityti daugiau

19.03.2023 laikas 20:28 Receptai | Patiekalai «Mano vyras buvo sužavėtas, o svečiai paprašė recepto»: prabangus tortas be kepimo iš minimalių ingredientų (negali būti paprasčiau)

Šiandien pagaminau puošnų tortą arbatai iš minimalių produktų! Visi svečiai prašė recepto ir negalėjo patikėti, kaip lengva jį pagaminti. Jis pagamintas nekepant, iš paprastų produktų.

Skaityti daugiau

16.03.2023 laikas 09:02 Receptai | Patiekalai Mielinė picos tešla su pienu
Galiu labai užtvirtintai teigti, kad pica yra vienas iš pačių mėgstamiausių patiekalų mano šeimoje. Tokia mielinė picos tešla su pienu man yra labiausiai pasiteisinanti ir tikrai labai pamilta. O štai priedų kuo puikiausiai galite...

Skaityti daugiau