Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Gruodžio » 30

CDC nurodo mokykloms įvertinti savo įsipareigojimą iki ‘LGBT įtraukimo’

JAV Ligų kontrolės ir prevencijos centras mokytojams ir mokyklų vadovams siūlo "vertinimo priemones", kad jie galėtų įvertinti savo įsipareigojimą klasėse užtikrinti "LGBTQ įtrauktį".

CDC Paauglių ir mokyklų sveikatos skyrius (DASH) tviteryje rašė: "Mokyklų administratoriai: Mūsų LGBTQ įtraukties savęs vertinimo priemonė gali padėti greitai įvertinti įtrauktį jūsų mokykloje. Sužinokite savo rezultatą jau šiandien ir sužinokite, kaip padidinti įtrauktį".

Breitbart praneša: Įrankis pateikia pagrindinius klausimus apie mokyklos darbuotojus ir jų ištikimybę queer teorijai, be kita ko, skatina lytinio ugdymo mokytojus turėti lyties požiūriu neutralią anatomiją, berniukus vadinti "kūnu su peniu", o mergaites - "kūnu su vagina".

Jis skatina propaguoti homoseksualumą, narystę mokyklos "Gėjų ir tiesiųjų aljanse", socialinį vaikų perėjimą, įskaitant naudojimąsi priešingos lyties patalpomis, ir klasių puošimą LGBT propaganda.

"CDC imprimatur šiai "savęs vertinimo priemonei" ir daugybė nuorodų į šaltinius ir aktyvistų organizacijas - tai tik patyčios iš mokytojų, administratorių ir mokyklų sveikatos priežiūros specialistų, kurie gali turėti abejonių dėl "patvirtinimo" ir "įtraukimo" pastangų mokyklose", - "Breitbart News" sakė "Tėvų, ginančių švietimą" įkūrėja ir prezidentė Nicole Neily. "Nerimą kelia tai, kad pasaulinės pandemijos metu CDC pastangos buvo sutelktos būtent į šią sritį."

CDC Paauglių ir mokyklų sveikatos skyrius paskelbė pranešimą "LGBTQ įtrauktis mokyklose: Antradienį socialiniame tinkle "Twitter" paskelbė "LGBT Lygių galimybių mokyklose" savęs vertinimo priemonę. Šios priemonės, kaip savęs vertinimo, tikslas - įvertinti mokytojo ar mokyklos administratoriaus įsipareigojimą ideologijai ir pasiūlyti vietas, kuriose jie galėtų būti geresni "sąjungininkai".

Nors CDC teigia, kad vadovas nėra privalomas nacionaliniu lygmeniu, atrodo, visiškai įmanoma, kad mokyklos administratorius galėtų padaryti jį privalomą savo mokyklai.

Ištikimybė ideologijai vertinama pagal "LGBTQ įtraukties kontinuumą", kuriame asmenys vertinami kaip "įsipareigoję keistis", "pradedantys prasiveržti" ir "nuostabūs sąjungininkai".

CDC nurodo mokykloms įvertinti savo įsipareigojimą iki LGBT įtraukimo

Jei mokytojas ar administratorius yra "minimaliai įtraukiantis", jis "dar nėra gerai pasirengęs kurti įtraukią ir palankią aplinką LGBTQ mokiniams". Įsipareigokite imtis pokyčių, ir greitai pakilsite į aukštesnį lygį!"

Mokyklų darbuotojai, kurie "pradeda prasiveržti", turi daugiau "padirbėti", kad "dar labiau praplėstų savo akiratį, pašalintų savo kliūtis ir dar labiau išplėstų savo pastangas būti sąjungininkais".

Net ir "labai įtraukiantys" turi dar "padirbėti", nes jie turi "pripažinti, kad visada galima padaryti daugiau". Kaip ir visi geri sąjungininkai, norėsite toliau tyrinėti ir mokytis bei dalytis savo žiniomis su kitais".

Pasak CDC, ši priemonė "nėra ... "vienkartinė" priemonė, skirta vertinti įtrauktį, arba priemonė, kurią naudodami žmonės gali gauti "aukštą" balą ir manyti, kad jiems nebereikia dirbti". Ši priemonė veikiau atitinka daugelio kairiųjų ideologijų taktiką, kad norint būti tikru aktyvistu, "dirbti" reikia nuolat.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 23:05 Po FTB reido Niujorke uždaryta slapta komunistinės Kinijos policijos nuovada
Po JAV Federalinio tyrimų biuro (FTB) reido Niujorke uždaryta komunistinės Kinijos režimo valdoma slapta Kinijos policijos nuovada.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 17:28 Anglijoje per kelias minutes dingo moteris, vedžiojusi šunį parke, be jokių pėdsakų

Anglijos Lankašyro grafystėje toliau ieškoma dingusios 45 metų Nicolė Bulli, kuri per kelias minutes keistai dingo be žinios parke vedžiodama šunį.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 10:28 Tauta Siūlo Nuomonės ir komentarai: Patys „durni“
2021-ieji. Per visus kanalus triūbijama, kad Lietuva pradeda įgyvendinti elektros energijos rinkos liberalizavimą buitiniams vartotojams. Paskutinė iš ES šalių įgyvendina direktyvas. Nors direktyvose apie tokį liberalizavimą, koki...

Skaityti daugiau