Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Sausio » 2

Mergelių salų vyriausiasis prokuroras, žadėjęs demaskuoti Espteino VIP draugus, atleistas Bidenui lankantis salose

JAV Mergelių salų generalinė prokurorė Denise George, kuri pažadėjo toliau siekti teisingumo Džefrio Epšteino aukoms, atskleisdama jo bendradarbius, buvo atleista, kol salose lankysis Džo Baidenas.

George buvo atleista iš generalinės prokurorės pareigų praėjus vos kelioms dienoms po to, kai Niujorke pateikė ieškinį prieš "JPMorgan Chase" ir apkaltino banką, kad jis "palengvino, palaikė ir slėpė" Epsteino prekybos žmonėmis tinklą.

Gruodžio 27 d. tuometinė Virginų salų generalinė prokurorė Denisė Džordžė (Denise George) pateikė griežtą ir smarkiai redaguotą 30 puslapių ieškinį prieš "JPMorgan Chase".

"JP Morgan" daugiau nei dešimtmetį užmerkė akis prieš prekybos žmonėmis įrodymus dėl paties Epšteino finansinio pėdsako ir dėl sandorių bei klientų, kuriuos Epšteinas atvedė ir pažadėjo atvesti į banką", - teigiama ieškinyje. "Už šiuos sprendimus pasisakė ir jiems pritarė "JP Morgan" aukšto rango vadovai, įskaitant buvusį turto valdymo padalinio ir investicinio banko vadovą, kurio netinkami santykiai su Epšteinu bankui turėjo būti akivaizdūs. Iš tiesų tik po Epšteino mirties "JP Morgan" pavėluotai ėmė laikytis federalinių bankininkystės taisyklių, susijusių su Epšteino sąskaitomis."

Džordžas, kuris taip pat sėkmingai pareiškė civilinį ieškinį Epšteino turtui dėl šimtų milijonų dolerių, buvo įsitikinęs, kad yra visiškai atsidavęs teisingumo siekiui dėl Epšteino aukų. Anot nutraukto AG, tai reiškė baudžiamąjį persekiojimą Epšteino VIP bendradarbių, kurie prievartavo vaikus Mažojoje Sent Džeimso saloje, priklausančioje JAV Mergelių salų jurisdikcijai.

Tačiau George'ą žinia apie tai, kad ji buvo atleista, pasiekė sekmadienį, pirmąją 2023 m. dieną, prezidentui Joe Bidenui lankantis salose.

Nors oficialaus ryšio tarp J. Bideno vizito ir Džordžos atleidimo nėra, daugelis žmonių šią žinią lygina su tuo, kai J. Bidenas lankėsi Ukrainoje ir liepė atleisti generalinį prokurorą. Petro Porošenka tuo metu tyrė Hanterio Bideno ir jo darbdavio "Burisma Holdings" veiklą.

Oficialiai tai buvo gubernatorius Albertas Bryanas jaunesnysis, kuris atleido V. I. generalinę prokurorę Denise George ir į šias pareigas paskyrė laikinai einančią Carol Thomas-Jacobs, sakoma sekmadienį Vyriausybės rūmų komunikacijos direktoriaus Richardo Motta jaunesniojo pranešime spaudai.

Apie tai pirmasis pranešė "The Virgin Islands Consortium", remdamasis anoniminiais šaltiniais. Vėliau Brajanas patvirtino Džordžo atleidimą - nepateikdamas jo paaiškinimo - pareiškime, išsiųstame kelioms naujienų agentūroms.

"Šį savaitgalį atleidau Denisę Džordž iš generalinio prokuroro pareigų", - rašė Brajanas pareiškime. "Dėkoju jai už tarnystę teritorijos žmonėms per pastaruosius ketverius metus einant generalinio prokuroro pareigas ir linkiu jai kuo geriausios kloties ateities darbuose."

Epšteino VIP bendradarbių persekiojimas

Džordžė pateikė civilinį ieškinį Epšteino turtui praėjus maždaug penkiems mėnesiams po jo mirties ir rėmėsi savo noru padėti nukentėjusiems asmenims, kurie nukentėjo Mergelių salose.

Po finansinio susitarimo Džordžė pranešime spaudai teigė, kad ji asmeniškai susitiko su trimis Epšteino aukomis, kurios papasakojo apie prievartą, kurią patyrė Mažajame Sent Džeimse.

"Esame skolingi tiems, kurie buvo taip giliai įskaudinti, padaryti pokyčius, kurie padės išvengti kitų aukų. Šiuo susitarimu ir su jų pagalba milijonus dolerių skirsime švietimui, aukų gynimui ir paramai bei teisėsaugai", - pareiškime teigė George.

Remiantis 2020 m. George'o pateiktu skundu, nuo 2013 m. Epsteinas iš V. I. vyriausybės gavo daugiau kaip 144 mln. dolerių mokesčių lengvatų, kurios vėliau vėlesniame pakeistame skunde buvo pakeistos į 80 mln. dolerių.

Pirmą kartą mokesčių lengvatas iš Mergelių salų vyriausybės Epsteinas pradėjo gauti 1999 m., kai Pramonės plėtros komisija patvirtino jo bendrovę "Financial Trust Co." kaip naudos gavėją ir suteikė jam 90 proc. atleidimą nuo pajamų mokesčio ir 100 proc. atleidimą nuo akcizų ir kitų mokesčių.

Džordžo ieškinyje teigiama, kad Epšteinas ir jo bendrininkai Mergelių salų vyriausybei pateikė melagingą informaciją, kad gautų mokestinių lengvatų savo nusikalstamai veiklai finansuoti, o "Southern Trust Company" "neatskleidė, kad nevykdė ir negalėjo vykdyti savo deklaruoto tikslo - teikti konsultacines paslaugas finansų ir biomedicinos informatikos srityje".

EDA generalinis direktorius Wayne'as Biggsas jaunesnysis 2020 m. vasarį laikraščiui "The Daily News" sakė, kad Epsteinas laikėsi susitarimo sąlygų, o pareiškėjo kriminalinė praeitis neatima teisės gauti mokesčių lengvatų iš vyriausybės.

"Mes suprantame, kad jis buvo seksualinis nusikaltėlis, tačiau jo paraiška nebuvo susijusi su jokia su šia sritimi susijusia veikla, jo verslas buvo labiau susijęs su finansų rinkomis", - tuomet sakė Biggsas.

Nors V. I. vyriausybė 20 metų suteikė Epsteinui mokesčių lengvatas, naujame George'o ieškinyje teigiama, kad "JPMorgan Chase" turėjo žinoti apie jo nusikalstamą veiklą ir pranešti apie ją teisėsaugai.

Ieškinyje prieš "JP Morgan", kuris yra smarkiai redaguojamas, minima 150 mln. dolerių bauda, kurią Niujorko valstijos Finansinių paslaugų departamentas skyrė "Deutsche Bank" už tai, kad šis bankas nestebėjo J. Epsteino sąskaitų ir "atidžiai netikrino sąskaitose vykdomos veiklos, kuri akivaizdžiai susijusi su J. Epsteino praeitimi".

Thomas-Jacobsas, dabar einantis generalinio prokuroro pareigas, šiuo metu, remiantis teismo dokumentais, yra paskirtas advokatu toje byloje.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 17:28 Anglijoje per kelias minutes dingo moteris, vedžiojusi šunį parke, be jokių pėdsakų

Anglijos Lankašyro grafystėje toliau ieškoma dingusios 45 metų Nicolė Bulli, kuri per kelias minutes keistai dingo be žinios parke vedžiodama šunį.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 17:02 KAP DWA - paslaptinga dvigalvio milžino mumija iš Patagonijos
Nepastebimame Baltimorės (Merilendo valstija, JAV) įdomybių muziejuje saugoma nuostabi maždaug trijų metrų aukščio dvigalvė žmogaus mumija, kuri kelia daugiau klausimų nei atsakymų.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 10:28 Tauta Siūlo Nuomonės ir komentarai: Patys „durni“
2021-ieji. Per visus kanalus triūbijama, kad Lietuva pradeda įgyvendinti elektros energijos rinkos liberalizavimą buitiniams vartotojams. Paskutinė iš ES šalių įgyvendina direktyvas. Nors direktyvose apie tokį liberalizavimą, koki...

Skaityti daugiau

02.02.2023 laikas 20:28 Receptai | Patiekalai "Skanios paprastos burokėlių salotos kiekvienai dienai": lengvai, greitai ir nebrangiai pagaminamos (galite patiekti net vakarėliui)
Stebėtinai skanios ir paprastos burokėlių salotos "kiekvienai dienai". Tai labai paprastas, greitas ir nebrangus patiekalas. Dažnai jį gaminu darbo dienomis ir net patiekiu per šventes! Išbandykite - jums tikrai patiks....

Skaityti daugiau